Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προτζουνιορ (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 07/11 11:00 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 7-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 08/11 10:00 Πανμοβριακός Ριόλου - Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 08/11 12:00 Αχαΐκή 1-5 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 21/11 10:00 Πρωτέας 3-0 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Θησέα 21/11 11:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-5 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 03/04 11:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 3-1 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 05/12 13:00 Πρωτέας - Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Ballissimo Λακκόπετρα 06/12 11:00 Αχαΐκή 5-4 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 06/12 11:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 6-3 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/12 10:30 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 3-1 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Θησέα 20/12 10:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 3-6 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 20/12 11:00 Πανμοβριακός Ριόλου 2-4 Αχαΐκή διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ballissimo Λακκόπετρα 17/01 11:00 Αχαΐκή 3-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 21/04 20:00 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 3-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 29/05 11:00 Δόξα Χαλανδρίτσας - Πρωτέας διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θησέα 30/01 11:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-6 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 31/01 10:30 Πρωτέας 5-6 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 31/01 11:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 6-1 Αχαΐκή διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/02 10:30 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 3-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 14/02 10:30 Πανμοβριακός Ριόλου 12-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Ballissimo Λακκόπετρα 14/02 11:00 Αχαΐκή 4-2 Πρωτέας διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 28/02 10:00 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 4-1 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 28/02 10:30 Πανμοβριακός Ριόλου 5-5 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Θησέα 28/02 10:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-5 Πρωτέας διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ballissimo Λακκόπετρα 20/03 10:30 Αχαΐκή 3-4 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 20/03 11:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 5-2 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 15/05 12:30 Πρωτέας 3-5 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θησέα 17/04 10:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-3 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 17/04 11:00 Πρωτέας 3-7 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 17/04 11:00 Πανμοβριακός Ριόλου 4-2 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές