Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προτζουνιορ (3ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 01/11 10:30 Αχαΐκή 0-3 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 01/11 10:30 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 1-0 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 02/11 10:30 Δόξα Παραλίας 3-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
Δόξα Χαλανδρίτσας- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θησέα 16/11 11:00 Θησέας 5-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 16/11 11:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 3-0 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 16/11 17:00 Πρωτέας 8-9 Δόξα Παραλίας διαιτητές
Διαγόρας - Διαγόρας 2010- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Αχαΐκή 0-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 29/11 10:00 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 4-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Θησέα 29/11 15:00 Θησέας 6-3 Πρωτέας διαιτητές
Πανμοβριακός Ριόλου- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Διαγόρας - Διαγόρας 2010 3-0 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 14/12 10:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 9-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 14/12 11:00 Δόξα Παραλίας 4-9 Θησέας διαιτητές
Πρωτέας- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Αχαΐκή 0-3 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 18/01 11:00 Πανμοβριακός Ριόλου 1-8 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 18/01 11:30 Πρωτέας 6-7 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
Δόξα Παραλίας- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πανμοβριακός Ριόλου 3-0 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 18/04 10:00 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 5-2 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 03/05 10:30 Δόξα Παραλίας 6-6 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
Θησέας- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πρωτέας 7-5 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 15/03 10:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 7-5 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 15/03 13:00 Δόξα Παραλίας 5-5 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
Αχαΐκή- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πρωτέας 3-0 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Θησέα 21/03 12:00 Θησέας 3-3 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 05/04 11:00 Πανμοβριακός Ριόλου 3-10 Δόξα Παραλίας διαιτητές
Δόξα Χαλανδρίτσας- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Αχαΐκή 0-3 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 29/03 11:30 Δόξα Παραλίας 10-6 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 29/03 12:00 Πανμοβριακός Ριόλου 1-8 Θησέας διαιτητές
Διαγόρας - Διαγόρας 2010- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Δόξα Παραλίας 3-0 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 05/04 11:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-6 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 05/04 17:00 Πρωτέας 4-5 Θησέας διαιτητές
Πανμοβριακός Ριόλου- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Αχαΐκή 0-3 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 19/04 11:00 Πανμοβριακός Ριόλου 1-8 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Θησέα 19/04 12:00 Θησέας 3-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
Πρωτέας- ρεπό

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Θησέας 3-0 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 30/04 18:00 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 2-3 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 31/05 16:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 7-6 Πρωτέας διαιτητές
Δόξα Παραλίας- ρεπό

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Αχαΐκή 0-3 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 17/05 11:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 4-6 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 17/05 11:00 Πρωτέας 5-10 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
Θησέας- ρεπό

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πανμοβριακός Ριόλου 4-5 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/05 19:30 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 3-6 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Θησέα 24/05 11:00 Θησέας 3-4 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
Αχαΐκή- ρεπό