Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προτζουνιορ (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής - Παναχαΐς 3-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Δία 01/11 12:15 Δίας Σαραβαλίου 7-5 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 01/11 12:15 Πατραϊκή 20-3 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 02/11 10:30 Ικαρος Πετρωτού 0-9 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 02/11 11:30 Πήγασος Πατρών 1-3 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 15/11 11:00 Θύελλα Πατρών 7-9 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 15/11 11:00 Ικαρος Πετρωτού 1-10 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 16/11 11:00 Γαλήνη 9-3 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 16/11 11:00 Παναχαϊκός 1-11 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 16/11 11:00 Α.Ε. Αρόης 3-0 Παναχαΐς διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 29/11 10:30 Πατραϊκή 14-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 29/11 11:00 Γαλήνη 7-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 29/11 11:00 Πήγασος Πατρών 0-8 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Δία 29/11 12:15 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 0-31 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δία 29/11 12:15 Δίας Σαραβαλίου 8-6 Παναχαΐς διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πήγασου 13/12 11:00 Ικαρος Πετρωτού 6-4 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 13/12 16:30 Α.Ε. Αρόης 4-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 14/12 10:00 Θύελλα Πατρών 19-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 14/12 11:00 Παναχαΐς 8-0 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 20/12 15:15 Πατραϊκή 2-4 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δία 17/01 12:15 Δίας Σαραβαλίου 11-1 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 18/01 10:00 Α.Ε. Αρόης 3-6 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 18/01 10:45 Γαλήνη 6-12 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 18/01 11:00 Παναχαϊκός 4-4 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Θησέα 18/01 12:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 0-17 Πατραϊκή διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πήγασου 01/02 11:00 Ικαρος Πετρωτού 2-7 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 01/02 12:30 Πήγασος Πατρών 3-3 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 28/02 12:00 Πατραϊκή 16-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Θησέα 19/04 11:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 23/05 10:00 Παναχαΐς 3-12 Θύελλα Πατρών διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 14/03 10:00 Θύελλα Πατρών 4-2 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 14/03 11:00 Α.Ε. Αρόης 4-4 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 15/03 10:00 Παναχαΐς 11-4 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 15/03 11:00 Γαλήνη 3-4 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 15/03 11:00 Παναχαϊκός 1-9 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δία - Δίας Σαραβαλίου 3-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 04/04 10:00 Πατραϊκή 11-2 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 04/04 12:00 Θύελλα Πατρών 11-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Θησέα 05/04 11:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 0-10 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 05/04 12:00 Πήγασος Πατρών 3-4 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Παναχαϊκός 0-3 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Δία 03/05 18:45 Δίας Σαραβαλίου 12-6 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 16/05 11:00 Πήγασος Πατρών 5-19 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 16/05 12:30 Παναχαΐς 13-8 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 17/05 11:00 Ικαρος Πετρωτού 3-6 Γαλήνη διαιτητές