Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προτζουνιορ (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 01/11 11:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 2-6 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 02/11 10:30 Φλόγα Ρόδιας 7-4 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 02/11 10:30 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου - Δρέπανο 9-1 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 16/11 11:00 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας 4-3 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου - Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 16/11 11:15 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 1-14 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 16/11 12:15 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 4-11 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 29/11 10:30 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου - Δρέπανο 2-2 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 29/11 12:30 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας 6-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 30/11 10:00 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 1-12 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 13/12 09:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 10-1 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 14/12 11:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 5-3 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 27/12 11:00 Φλόγα Ρόδιας 3-0 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου - Δρέπανο διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 18/01 10:30 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 0-12 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 18/01 11:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 2-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 07/03 09:45 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου - Δρέπανο 5-3 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 31/01 09:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-2 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 29/03 10:00 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 5-14 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου - Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 29/05 19:00 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας 5-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 14/03 10:30 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 8-0 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 15/03 10:30 Φλόγα Ρόδιας 8-8 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 15/03 11:00 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου - Δρέπανο 3-3 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 19/04 09:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 10-3 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 19/04 10:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 5-1 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου - Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 19/04 11:00 Φλόγα Ρόδιας 19-3 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 25/04 09:30 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 1-24 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 03/05 11:00 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου - Δρέπανο 5-7 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 23/05 11:00 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας - Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 17/05 11:00 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας 9-0 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 17/05 11:00 Φλόγα Ρόδιας 6-4 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 24/05 11:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 15-2 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου - Δρέπανο διαιτητές