Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Τζουνιορ (ELITE A) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 10/11 12:15 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 1-0 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 11/11 10:00 Θύελλα Πατρών 1 0-1 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/11 10:30 Νίκη Προαστείου 1-0 Θύελλα Αιγίου 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 11/11 15:45 Δαβουρλής Κ 92 1 0-1 Α.Ο. Δίας 1 διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 25/11 10:00 Αίολος Αγυιάς 0-1 Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 25/11 10:00 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 0-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 25/11 10:00 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 1-0 Θύελλα Πατρών 1 διαιτητές
διαιτητές Δία 25/11 11:00 Α.Ο. Δίας 1 1-0 Θύελλα Αιγίου 1 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 08/12 10:00 Θύελλα Πατρών 1 0-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Δία 08/12 16:30 Α.Ο. Δίας 1 1-0 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 09/12 10:00 Δαβουρλής Κ 92 1 1-0 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου (5x5) 09/12 10:00 Θύελλα Αιγίου 1 1-0 Αίολος Αγυιάς διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 22/12 11:00 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 1-0 Θύελλα Αιγίου 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/12 11:15 Νίκη Προαστείου 1-0 Α.Ο. Δίας 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 23/12 10:00 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 1-0 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 20/01 10:00 Δαβουρλής Κ 92 1 0-1 Θύελλα Πατρών 1 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 13/01 10:00 Θύελλα Πατρών 1 0-1 Α.Ο. Δίας 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου (5x5) 13/01 10:00 Θύελλα Αιγίου 1 0-1 Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 13/01 10:00 Αίολος Αγυιάς 0-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 13/01 15:30 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 0-1 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 26/01 11:00 Νίκη Προαστείου 1-0 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 διαιτητές
διαιτητές Δία 26/01 16:30 Α.Ο. Δίας 1 1-0 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 27/01 10:00 Δαβουρλής Κ 92 1 1-0 ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου (5x5) 27/01 10:00 Θύελλα Αιγίου 1 1-0 Θύελλα Πατρών 1 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 - Θύελλα Αιγίου 1 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νίκη Προαστείου - Δαβουρλής Κ 92 1 διαιτητές
διαιτητές Rossoneri MFC 24/02 10:00 Αίολος Αγυιάς 1-1 Θύελλα Πατρών 1 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 02/03 14:30 Α.Ε. ΑΡΟΗ 1 1-0 Α.Ο. Δίας 1 διαιτητές