Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Τζουνιορ (4ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 05/11 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 7-3 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/11 10:30 Αετός Ρίου 4-0 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 06/11 10:00 Δαβουρλής K. 92 1-4 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Θησέα 06/11 13:00 Πυρσός Πατρών 5-7 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 22/01 10:00 Πάτρα 2005 A.E. - Αμπελόκηποι διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή - Αμπελόκηποι - Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 19/11 11:30 Άτλας Α.Σ. 5-15 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Δία 19/11 12:00 Δίας Σαραβαλίου 5-6 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 20/11 10:30 Πάτρα 2005 A.E. 2-6 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 20/11 11:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 3-5 Πυρσός Πατρών διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/12 10:30 Αετός Ρίου 7-2 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 03/12 12:00 Αίολος Αγυιάς 8-2 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/12 12:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 4-4 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δία 03/12 18:30 Δίας Σαραβαλίου 7-2 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 04/12 10:00 Δαβουρλής K. 92 3-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 17/12 10:00 Αμπελόκηποι 2-3 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Δία 17/12 13:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 3-7 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Θησέα 17/12 15:00 Πυρσός Πατρών 1-5 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 18/12 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 4-6 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 18/12 10:30 Δαβουρλής K. 92 5-5 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/01 10:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 6-11 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 15/01 10:30 Αίολος Αγυιάς 6-4 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 15/01 12:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Δία 15/01 12:30 Δίας Σαραβαλίου - Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 15/01 16:00 Άτλας Α.Σ. - Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 28/01 11:00 Αίολος Αγυιάς 4-3 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θησέα 28/01 12:00 Πυρσός Πατρών 5-4 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 29/01 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 4-3 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ρίου 30/01 15:30 Αετός Ρίου 2-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 18/02 13:00 Δαβουρλής K. 92 2-5 Άτλας Α.Σ. διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 11/02 10:00 Άτλας Α.Σ. 4-4 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 11/02 11:30 Αμπελόκηποι 2-14 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Δία 11/02 12:00 Δίας Σαραβαλίου 3-3 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 11/02 13:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 4-5 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 20/02 17:00 Πυρσός Πατρών 3-4 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 25/02 12:00 Αμπελόκηποι 4-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/03 09:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 6-3 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 04/03 10:00 Αετός Ρίου 2-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 05/03 12:30 Αίολος Αγυιάς 7-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 26/03 11:00 Δαβουρλής K. 92 - Πυρσός Πατρών διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/03 10:00 Αετός Ρίου 11-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/03 12:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 4-1 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Θησέα 18/03 14:00 Πυρσός Πατρών 8-2 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 18/03 16:00 Πάτρα 2005 A.E. - Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 18/03 17:00 Άτλας Α.Σ. 6-7 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 01/04 10:00 Αίολος Αγυιάς 3-9 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 01/04 13:00 Άτλας Α.Σ. 6-4 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δία 02/04 09:30 Δίας Σαραβαλίου 12-5 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 02/04 12:00 Αμπελόκηποι 0-8 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 02/04 12:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-4 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 22/04 09:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/04 10:00 Αετός Ρίου 7-5 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 22/04 11:30 Δαβουρλής K. 92 5-6 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 23/04 10:00 Αίολος Αγυιάς 4-5 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Θησέα 23/04 17:00 Πυρσός Πατρών 5-2 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 06/05 12:00 Άτλας Α.Σ. 1-7 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 07/05 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 5-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 07/05 10:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-10 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Θησέα 07/05 11:00 Πυρσός Πατρών 4-3 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 07/05 12:30 Αμπελόκηποι 2-7 Αίολος Αγυιάς διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δία 20/05 11:30 Δίας Σαραβαλίου 11-4 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/05 12:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων - Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 20/05 17:00 Άτλας Α.Σ. 8-1 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 21/05 10:00 Αίολος Αγυιάς 6-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/05 13:00 Αετός Ρίου 4-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/06 10:00 Αετός Ρίου 10-7 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 03/06 10:00 Δαβουρλής K. 92 2-4 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 03/06 12:30 Αμπελόκηποι 5-12 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Θησέα 04/06 09:30 Πυρσός Πατρών 2-4 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 04/06 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 5-7 Άτλας Α.Σ. διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 10/06 10:00 Άτλας Α.Σ. 5-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 10/06 11:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 8-5 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/06 11:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 5-6 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Δία 10/06 12:00 Δίας Σαραβαλίου - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 11/06 11:30 Αμπελόκηποι 3-4 Πυρσός Πατρών διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή - Δαβουρλής K. 92 - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή - Αίολος Αγυιάς - Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 14/06 17:30 Πάτρα 2005 A.E. 1-6 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/06 18:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 5-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/06 18:30 Αετός Ρίου 10-6 Αμπελόκηποι διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-3 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 17/06 09:30 Πάτρα 2005 A.E. 6-9 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 17/06 10:00 Άτλας Α.Σ. - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θησέα 18/06 10:30 Πυρσός Πατρών - Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Δία 18/06 19:00 Δίας Σαραβαλίου - Αμπελόκηποι διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αμπελόκηποι - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας Σαραβαλίου - Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αίολος Αγυιάς - Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής K. 92 - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) - Άτλας Α.Σ. διαιτητές