Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Τζουνιορ (5ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 05/11 09:00 Άρης Κουνινάς 2-15 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 06/11 10:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 15-0 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 06/11 10:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 11-4 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 06/11 11:00 Ακράτα 2-5 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 06/11 11:30 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 2 5-4 Καλάβρυτα διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 20/11 09:30 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 6-7 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 20/11 11:00 Καλάβρυτα 5-3 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 20/11 11:00 Αχιλλέας Καμαρών 2-11 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 20/11 11:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 2 4-8 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 20/11 12:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 10-2 Ακράτα διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 03/12 13:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 04/12 09:30 Αχιλλέας Καμαρών 1-9 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 04/12 10:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-5 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές Κράθιο Ακράτας(5Χ5) 04/12 11:00 Ακράτα 1-0 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 04/12 11:30 Φλόγα Ρόδιας 7-1 Καλάβρυτα διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 17/12 10:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-16 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 18/12 10:00 Άρης Κουνινάς 0-3 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 18/12 11:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 2 - Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 18/12 11:00 Καλάβρυτα - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 30/12 18:30 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 7-9 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου - Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς - Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 15/01 09:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 7-3 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 15/01 10:00 Φλόγα Ρόδιας 5-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 15/01 12:00 Αχιλλέας Καμαρών 11-2 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 05/02 12:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 4-4 Ακράτα διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς - Φλόγα Ρόδιας - Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 28/01 12:30 Άρης Κουνινάς 6-12 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 29/01 09:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-14 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 29/01 12:30 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 2 - Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 29/01 13:00 Ακράτα 7-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 11/02 09:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 9-4 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 11/02 10:00 Άρης Κουνινάς 7-5 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 11/02 11:30 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 5-10 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 12/02 11:00 Αχιλλέας Καμαρών 4-13 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 12/02 11:00 Καλάβρυτα - Ακράτα διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 04/03 11:00 Καλάβρυτα 12-3 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 05/03 09:30 Φλόγα Ρόδιας 18-1 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 05/03 10:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 2-5 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 05/03 10:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 13-2 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Κράθιο Ακράτας(5Χ5) 05/03 12:00 Ακράτα 6-1 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 2 διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 19/03 09:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου - Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 19/03 09:30 Άρης Κουνινάς 1-10 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 19/03 10:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 2 10-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Κράθιο Ακράτας(5Χ5) 19/03 11:00 Ακράτα 5-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 19/03 11:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 4-0 Καλάβρυτα διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 02/04 09:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 16-2 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 02/04 10:00 Καλάβρυτα 10-1 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 02/04 10:00 Αχιλλέας Καμαρών 8-4 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 02/04 11:00 Φλόγα Ρόδιας - Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 02/04 12:30 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς - Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 22/04 11:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 3-7 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 22/04 12:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου - Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 22/04 12:30 Φλόγα Ρόδιας 14-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 23/04 09:30 Άρης Κουνινάς - Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 23/04 12:00 Ακράτα 2-9 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 06/05 09:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 06/05 11:30 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 2-11 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 06/05 11:30 Καλάβρυτα 7-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 07/05 09:30 Άρης Κουνινάς 0-10 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 07/05 11:30 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 2 5-6 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 20/05 11:00 Φλόγα Ρόδιας 8-2 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 20/05 12:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-3 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί 20/05 14:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-3 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 21/05 09:30 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 11-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κράθιο Ακράτας(5Χ5) 21/05 10:00 Ακράτα 9-4 Άρης Κουνινάς διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Καλάβρυτα 14-4 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 3-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Άρης Κουνινάς 3-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 04/06 09:30 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 2 - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 04/06 11:00 Ακράτα - Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς - Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καλάβρυτα - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχιλλέας Καμαρών - Ακράτα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου - Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ακράτα - Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φλόγα Ρόδιας - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 2 - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου - Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχιλλέας Καμαρών - Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς - Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 2 - Ακράτα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άρης Κουνινάς - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου - Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καλάβρυτα - Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχιλλέας Καμαρών - Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φλόγα Ρόδιας - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου - Ακράτα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές