Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Τζουνιορ (3ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 05/11 11:30 Θύελλα - Ωλενιακός 2 4-4 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 05/11 13:00 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 0-5 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/11 10:00 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος 5-7 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 06/11 11:30 Παναχαΐς 18-2 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2 διαιτητές
διαιτητές Δία 06/11 12:00 Δίας Σαραβαλίου 2 6-1 Γαλήνη διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 19/11 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 3-0 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 19/11 11:00 Γαλήνη 4-2 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/11 12:00 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος 5-10 Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 20/11 10:00 Ικαρος Πετρωτού 9-6 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 20/11 11:30 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 7-0 Παναχαΐς διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πήγασου 03/12 10:00 Ικαρος Πετρωτού 6-3 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 03/12 10:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2 3-10 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 03/12 10:30 Θύελλα - Ωλενιακός 2 3-3 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 03/12 14:00 Παναχαΐς 3-2 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Δία 04/12 12:00 Δίας Σαραβαλίου 2 10-5 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 17/12 10:30 Θύελλα - Ωλενιακός 2 2-3 Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 17/12 10:30 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 0-2 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/12 11:00 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος 4-2 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2 διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 17/12 11:00 Γαλήνη 2-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 18/12 12:30 Δαβουρλής Κ. 92 2 3-5 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις - Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 - Νίκη Προαστείου - Ακάδημος διαιτητές
διαιτητές Πήγασου - Ικαρος Πετρωτού - Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 διαιτητές
διαιτητές Δία 14/01 16:00 Δίας Σαραβαλίου 2 6-2 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 15/01 12:30 Γαλήνη - Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 05/02 10:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2 7-4 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 28/01 09:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2 4-3 Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/01 11:30 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος 5-5 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 28/01 12:00 Παναχαΐς 7-5 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 28/01 13:30 Θύελλα - Ωλενιακός 2 3-2 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 29/01 10:00 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 3-14 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 11/02 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 11-4 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 11/02 11:00 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 2-8 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 11/02 11:30 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 1-3 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2 διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 11/02 12:00 Γαλήνη 6-1 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 11/02 13:00 Ικαρος Πετρωτού 4-0 Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 04/03 11:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2 1-3 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 04/03 12:00 Παναχαΐς 6-7 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος διαιτητές
διαιτητές Δία 05/03 09:30 Δίας Σαραβαλίου 2 6-4 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 05/03 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 8-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 05/03 12:00 Θύελλα - Ωλενιακός 2 12-1 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/03 10:00 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 18/03 12:00 Παναχαΐς 6-3 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 18/03 12:00 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 5-4 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 19/03 10:00 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 3-2 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Δία 26/03 12:00 Δίας Σαραβαλίου 2 - Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 01/04 10:00 Ικαρος Πετρωτού 11-2 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 01/04 12:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2 5-1 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 01/04 13:30 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 9-4 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 02/04 10:00 Γαλήνη 4-7 Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 02/04 11:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 7-3 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 22/04 11:00 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 6-7 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 22/04 13:30 Παναχαΐς 6-2 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/04 10:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2 5-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Δία 23/04 11:30 Δίας Σαραβαλίου 2 6-3 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 23/04 11:30 Θύελλα - Ωλενιακός 2 1-6 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 06/05 10:30 Γαλήνη 1-3 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/05 12:00 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος 3-7 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 07/05 10:30 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 - Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 07/05 11:00 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 3-7 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 07/05 11:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 7-2 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2 διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δία 20/05 10:00 Δίας Σαραβαλίου 2 1-5 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 20/05 10:30 Ικαρος Πετρωτού 5-3 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 20/05 12:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2 5-5 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 20/05 12:00 Παναχαΐς 6-1 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 21/05 12:00 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 1-8 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 03/06 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 2 1-5 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 03/06 11:00 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 2-7 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/06 11:30 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος 5-5 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 03/06 11:30 Παναχαΐς 4-3 Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 04/06 11:30 Δαβουρλής Κ. 92 2 5-6 Γαλήνη διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δία - Δίας Σαραβαλίου 2 - Διαγόρας Βραχνεΐκων 2 διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 10/06 19:00 Γαλήνη 11-6 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 11/06 09:00 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 - Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 11/06 10:00 Ικαρος Πετρωτού - Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 11/06 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 9-2 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων - Διαγόρας Βραχνεΐκων 2 - Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 14/06 16:30 Θύελλα - Ωλενιακός 2 1-5 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Δία 14/06 18:00 Δίας Σαραβαλίου 2 6-3 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/06 16:30 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος - Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 18/06 10:00 Παναχαΐς 2-10 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 17/06 10:00 Ικαρος Πετρωτού - Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 17/06 10:30 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 2-4 Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 17/06 12:00 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 2-6 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 17/06 19:30 Νίκη Προαστείου - Ακάδημος 4-5 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 18/06 11:00 Γαλήνη - Διαγόρας Βραχνεΐκων 2 διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Θύελλα - Ωλενιακός 2 - Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Διαγόρας Βραχνεΐκων 2 - Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ικαρος Πετρωτού - Νίκη Προαστείου - Ακάδημος διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Δαβουρλής Κ. 92 2 - Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Γαλήνη - Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 διαιτητές