Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Τζουνιορ (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 05/11 12:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 5-3 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 06/11 10:00 Α.Ε. Αρόης 2-5 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 06/11 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 9-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Δία 06/11 17:30 Δίας Σαραβαλίου 11-4 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
Δαβουρλής K. 92- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 19/11 12:00 Αχαϊκός 3-4 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 20/11 12:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 5-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 20/11 12:30 Δαβουρλής K. 92 4-8 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 20/11 13:00 Παναχαΐς 3-5 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
Κεραυνός Αγίου Βασιλείου- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 03/12 12:00 Πάτρα 2005 A.E. 4-4 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 03/12 12:30 Αχαϊκός 2-10 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 04/12 10:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 10-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 04/12 10:00 Α.Ε. Αρόης 3-6 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
Νίκη Προαστείου- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 17/12 12:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 8-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 17/12 13:00 Παναχαΐς 13-4 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Δία 17/12 13:30 Δίας Σαραβαλίου 4-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 18/12 11:00 Δαβουρλής K. 92 2-5 Νίκη Προαστείου διαιτητές
Θύελλα - Ωλενιακός 1- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) - Θύελλα - Ωλενιακός 1 - Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/01 11:30 Νίκη Προαστείου 5-13 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 14/01 13:00 Αχαϊκός 3-4 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 15/01 11:00 Α.Ε. Αρόης - Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
Παναχαΐς- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 28/01 10:00 Δαβουρλής K. 92 3-8 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/01 11:30 Νίκη Προαστείου 5-4 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 28/01 13:30 Πάτρα 2005 A.E. 3-3 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 29/01 11:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 4-8 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
Δίας Σαραβαλίου- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 11/02 10:00 Αχαϊκός 3-5 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 11/02 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 6-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 11/02 12:30 Παναχαΐς - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Δία 18/02 17:00 Δίας Σαραβαλίου 9-5 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
Πάτρα 2005 A.E.- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 04/03 10:30 Νίκη Προαστείου 5-5 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 04/03 12:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 6-3 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 05/03 10:00 Α.Ε. Αρόης 2-11 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 05/03 12:00 Πάτρα 2005 A.E. 9-6 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
Αχαϊκός- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 18/03 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 7-6 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Δία 18/03 11:30 Δίας Σαραβαλίου 8-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 19/03 10:00 Δαβουρλής K. 92 - Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 19/03 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 5-4 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
Α.Ε. Αρόης- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 01/04 14:00 Παναχαΐς 7-3 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 02/04 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 7-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 02/04 10:00 Αχαϊκός 8-14 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/04 11:30 Νίκη Προαστείου 3-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
Δαβουρλής K. 92- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δία 22/04 12:00 Δίας Σαραβαλίου 6-6 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 22/04 17:30 Α.Ε. Αρόης 6-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 23/04 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 2-8 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/04 11:30 Νίκη Προαστείου - Αχαϊκός διαιτητές
Κεραυνός Αγίου Βασιλείου- ρεπό

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 06/05 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 10-3 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Δία 06/05 12:00 Δίας Σαραβαλίου 7-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 07/05 12:00 Παναχαΐς 6-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 07/05 12:30 Δαβουρλής K. 92 10-5 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
Νίκη Προαστείου- ρεπό

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 20/05 10:00 Αχαϊκός 6-6 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 20/05 16:00 Α.Ε. Αρόης 1-9 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/05 10:00 Νίκη Προαστείου 6-5 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 21/05 10:30 Πάτρα 2005 A.E. 4-4 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
Θύελλα - Ωλενιακός 1- ρεπό

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 02/06 16:00 Πάτρα 2005 A.E. 8-3 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 03/06 10:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 9-10 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Δία 03/06 18:00 Δίας Σαραβαλίου 9-1 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 04/06 10:00 Δαβουρλής K. 92 1-7 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
Παναχαΐς- ρεπό

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 09/06 18:00 Α.Ε. Αρόης 5-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 10/06 09:30 Αχαϊκός 2-10 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 10/06 12:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 8-5 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 11/06 12:00 Παναχαΐς 9-4 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
Δίας Σαραβαλίου- ρεπό

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή - Δαβουρλής K. 92 - Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 14/06 16:00 Α.Ε. Αρόης 3-5 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/06 16:30 Νίκη Προαστείου 5-14 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 15/06 16:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 7-3 Παναχαΐς διαιτητές
Πάτρα 2005 A.E.- ρεπό

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 17/06 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 7-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 17/06 12:00 Δαβουρλής K. 92 - Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 17/06 18:00 Παναχαΐς 12-4 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Δία 18/06 10:00 Δίας Σαραβαλίου 6-5 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
Αχαϊκός- ρεπό

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχαϊκός - Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νίκη Προαστείου - Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου - Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Παναχαΐς - Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
Α.Ε. Αρόης- ρεπό