Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Τζουνιορ (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων - Εθνικός Σαγεΐκων 4-5 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Θησέα 06/11 10:30 Θησέας 3-2 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 06/11 10:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 6-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 06/11 11:00 Σχ. Ολυμπ/κού Da Luz - Ολ. Καμαρών 0-10 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/11 12:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 8-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/11 10:00 Σχ. Ολυμπ/κού Da Luz - Ολ. Καμαρών 1-6 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 20/11 10:30 Πρωτέας 3-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 20/11 11:00 Αχαΐκή 1-5 Δόξα Παραλίας διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 03/12 10:00 Εθνικός Σαγεΐκων 2-4 Σχ. Ολυμπ/κού Da Luz - Ολ. Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 03/12 11:30 Αχαΐκή 9-4 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Θησέα 04/12 11:00 Θησέας 5-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 04/12 12:30 Δόξα Παραλίας 0-11 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 18/12 10:30 Σχ. Ολυμπ/κού Da Luz - Ολ. Καμαρών 2-10 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 18/12 10:30 Δόξα Χαλανδρίτσας - Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 18/12 11:00 Πρωτέας 4-3 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 18/12 11:30 Εθνικός Σαγεΐκων 0-15 Θησέας διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 14/01 10:00 Πρωτέας 10-1 Σχ. Ολυμπ/κού Da Luz - Ολ. Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 14/01 13:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων - Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Θησέα 15/01 10:30 Θησέας - Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 15/01 12:30 Δόξα Παραλίας - Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 28/01 11:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 8-3 Σχ. Ολυμπ/κού Da Luz - Ολ. Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 29/01 10:30 Αχαΐκή 0-2 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 29/01 10:30 Δόξα Παραλίας 2-3 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 29/01 12:00 Εθνικός Σαγεΐκων 1-10 Πρωτέας διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 11/02 10:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 10-1 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 11/02 11:00 Πρωτέας 10-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 11/02 12:00 Σχ. Ολυμπ/κού Da Luz - Ολ. Καμαρών - Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 11/02 12:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 6-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ballissimo Λακκόπετρα - Αχαΐκή - Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 04/03 11:30 Πρωτέας 6-1 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 04/03 13:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 10-0 Σχ. Ολυμπ/κού Da Luz - Ολ. Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 05/03 10:30 Δόξα Παραλίας 3-7 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 18/03 10:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 5-5 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 19/03 10:00 Εθνικός Σαγεΐκων 0-6 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θησέα 19/03 11:00 Θησέας - Σχ. Ολυμπ/κού Da Luz - Ολ. Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 19/03 12:00 Δόξα Παραλίας 0-5 Αχαΐκή διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 01/04 13:00 Δόξα Χαλανδρίτσας - Θησέας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 02/04 13:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 6-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 08/04 10:30 Πρωτέας 7-2 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 08/04 12:00 Σχ. Ολυμπ/κού Da Luz - Ολ. Καμαρών 4-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 22/04 11:00 Αχαΐκή 7-4 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Θησέα 22/04 12:00 Θησέας - Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/04 11:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 7-1 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 23/04 11:30 Δόξα Παραλίας 9-5 Σχ. Ολυμπ/κού Da Luz - Ολ. Καμαρών διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 06/05 10:00 Σχ. Ολυμπ/κού Da Luz - Ολ. Καμαρών 0-2 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 06/05 11:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-8 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βίδοβας 5Χ5 07/05 11:00 Αχαΐκή 2-1 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 07/05 12:00 Εθνικός Σαγεΐκων - Δόξα Παραλίας διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) - Πρωτέας - Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 20/05 10:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 10-4 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/05 10:30 Σχ. Ολυμπ/κού Da Luz - Ολ. Καμαρών 2-8 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Θησέα 21/05 18:30 Θησέας 3-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βίδοβας 5Χ5 03/06 10:00 Αχαΐκή 2-1 Σχ. Ολυμπ/κού Da Luz - Ολ. Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Θησέα 03/06 11:00 Θησέας - Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 03/06 11:00 Εθνικός Σαγεΐκων 0-3 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 04/06 11:00 Δόξα Παραλίας 4-7 Πρωτέας διαιτητές