Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Τζουνιορ (4ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 31/10 11:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 19-4 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 01/11 09:30 Φλόγα Ρόδιας 6-3 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 01/11 10:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-5 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 01/11 11:00 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας 3-8 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 01/11 11:00 Λύκοι Αιγιάλειας 3-0 Καλάβρυτα διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Διακοπτού 15/11 11:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 11-2 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 15/11 11:00 Αχιλλέας Καμαρών 5-1 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 15/11 11:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 10-2 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 15/11 13:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2 4-6 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 22/11 18:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 8-3 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων - Καλάβρυτα - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές Αβύθου - Λύκοι Αιγιάλειας 3-0 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 29/11 09:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-12 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 29/11 10:00 Φλόγα Ρόδιας 10-4 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 29/11 11:00 Αχιλλέας Καμαρών 3-5 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 12/12 10:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2 1-12 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 12/12 12:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 10-4 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 13/12 11:00 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας 3-3 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Διακοπτού 13/12 11:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 5-3 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 03/01 10:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 1-9 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 09/01 12:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 7-7 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 10/01 10:00 Φλόγα Ρόδιας 9-5 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 10/01 11:00 Αχιλλέας Καμαρών 5-2 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 10/01 11:00 Καλάβρυτα - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Διακοπτού 10/01 11:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 13-3 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 23/01 11:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 7-2 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 24/01 11:00 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας 8-4 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 24/01 11:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-9 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 27/03 11:30 Καλάβρυτα 1-9 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 24/04 11:00 Λύκοι Αιγιάλειας 0-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Διακοπτού 07/02 11:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 8-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 07/02 11:00 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας 2-8 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 07/02 11:00 Αχιλλέας Καμαρών 4-3 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 07/02 11:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 10-4 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 07/02 12:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2 2-5 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 20/02 11:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2 4-8 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 21/02 10:30 Φλόγα Ρόδιας 1-3 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 21/02 11:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-5 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 06/03 10:30 Λύκοι Αιγιάλειας 1-7 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 24/04 11:30 Καλάβρυτα 3-0 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 02/04 10:30 Φλόγα Ρόδιας 3-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2 διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 09/04 10:30 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 7-6 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 09/04 11:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 7-4 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 10/04 11:00 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας 3-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 10/04 11:30 Λύκοι Αιγιάλειας 5-6 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές