Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Τζουνιορ (3ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 31/10 10:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 10-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 31/10 15:30 Γαλήνη 0-9 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 01/11 10:00 Α.Ε. Αρόης 4-1 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 01/11 11:00 Πάτρα 2005 A.E. 1-10 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 01/11 11:30 Αίολος Αγυιάς 0-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 01/11 11:30 Παναχαΐς 3-15 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 01/11 12:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 3-3 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δία 14/11 13:00 Δίας Σαραβαλίου 4-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Θησέα 14/11 14:00 Θησέας 0-13 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/11 10:00 Νίκη Προαστείου 7-6 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 15/11 10:00 Άτλας Α.Σ. 13-3 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 15/11 10:30 Θύελλα - Ωλενιακός 1 4-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 15/11 11:30 Δόξα Παραλίας 5-7 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 15/11 12:00 Δαβουρλής Κ. 92 1 13-6 Γαλήνη διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Αχαϊκός 3-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Θησέα 28/11 10:00 Θησέας 2-5 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 28/11 10:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-3 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 28/11 12:30 Α.Ε. Αρόης 0-4 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 29/11 10:00 Παναχαΐς 8-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 29/11 11:00 Πάτρα 2005 A.E. 3-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 29/11 11:30 Αίολος Αγυιάς 3-11 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Δόξα Παραλίας 0-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 13/12 10:30 Θύελλα - Ωλενιακός 1 7-2 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 13/12 11:00 Δαβουρλής Κ. 92 1 11-6 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 13/12 11:00 Γαλήνη 6-4 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 13/12 11:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 11-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Δία 13/12 12:30 Δίας Σαραβαλίου 9-4 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 13/12 12:30 Άτλας Α.Σ. 9-5 Θησέας διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα - Δόξα Παραλίας 0-3 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 03/01 11:00 Α.Ε. Αρόης 6-4 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 03/01 12:30 Παναχαΐς 14-2 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 04/01 15:00 Αχαϊκός 11-3 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 04/01 15:00 Πάτρα 2005 A.E. 6-1 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 04/01 16:30 Νίκη Προαστείου 8-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Θησέα 05/01 19:00 Θησέας 3-7 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή - Δαβουρλής Κ. 92 1 3-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 09/01 10:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-5 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 09/01 13:00 Γαλήνη 2-4 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 10/01 10:00 Α.Ε. Αρόης 0-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 10/01 10:30 Θύελλα - Ωλενιακός 1 1-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 10/01 11:00 Αίολος Αγυιάς 8-10 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Δία 10/01 12:00 Δίας Σαραβαλίου 6-6 Άτλας Α.Σ. διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Δόξα Παραλίας 0-3 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 23/01 11:30 Άτλας Α.Σ. 4-3 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 23/01 13:00 Πάτρα 2005 A.E. 2-3 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 23/01 13:00 Αχαϊκός 15-2 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Δία 24/01 10:30 Δίας Σαραβαλίου 3-9 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Θησέα 24/01 11:00 Θησέας 4-4 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 24/01 13:00 Νίκη Προαστείου 11-4 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Αίολος Αγυιάς 3-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 06/02 10:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 5-4 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 06/02 12:30 Γαλήνη 2-7 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 06/02 15:00 Αχαϊκός 4-4 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 07/02 12:00 Παναχαΐς 9-3 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 13/02 12:30 Α.Ε. Αρόης 0-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 20/03 11:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 1-4 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Δόξα Παραλίας 0-3 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 20/02 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 1 3-3 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Δία 20/02 11:30 Δίας Σαραβαλίου 9-0 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 20/02 12:30 Γαλήνη 1-7 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 20/02 13:00 Πάτρα 2005 A.E. 7-4 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/02 18:00 Νίκη Προαστείου 6-6 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 21/02 12:00 Άτλας Α.Σ. 7-4 Α.Ε. Αρόης διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θησέα - Θησέας 3-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 05/03 10:00 Παναχαΐς 2-7 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 05/03 13:00 Αίολος Αγυιάς 2-17 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 05/03 16:30 Α.Ε. Αρόης 1-7 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/03 18:00 Νίκη Προαστείου 9-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 06/03 17:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 18-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 08/03 16:30 Αχαϊκός 14-5 Άτλας Α.Σ. διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις - Πάτρα 2005 A.E. 3-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Δία 26/03 18:30 Δίας Σαραβαλίου 13-6 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 27/03 10:00 Άτλας Α.Σ. 3-5 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 27/03 10:00 Αίολος Αγυιάς 3-12 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 27/03 11:00 Γαλήνη 4-3 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 27/03 11:30 Δαβουρλής Κ. 92 1 5-4 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 17/04 18:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 3-0 Παναχαΐς διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Δόξα Παραλίας 0-3 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 10/04 10:00 Α.Ε. Αρόης 3-0 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Θησέα 10/04 10:30 Θησέας 0-2 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 10/04 11:00 Αχαϊκός 18-4 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/04 11:30 Νίκη Προαστείου 7-0 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 10/04 13:00 Άτλας Α.Σ. 2-5 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 19/04 17:30 Παναχαΐς 1-13 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) - Θύελλα - Ωλενιακός 1 3-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 22/04 20:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 13-2 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 23/04 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 1 9-2 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 23/04 18:00 Γαλήνη 2-14 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 24/04 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 3-9 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 24/04 11:00 Αίολος Αγυιάς 0-18 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 24/04 11:30 Παναχαΐς 4-3 Α.Ε. Αρόης διαιτητές