Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Τζουνιορ (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δία 31/10 10:30 Δίας Σαραβαλίου 2 9-3 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 31/10 11:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-9 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δία 31/10 12:00 Δίας Σαραβαλίου 3 7-2 Νίκη Προαστείου 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 01/11 10:00 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 10-5 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 01/11 10:00 Παναχαϊκός 5-20 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 01/11 10:30 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 11-5 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 26/04 18:00 Παναχαΐς 2 1-2 Αετός Ρίου διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 14/11 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 2 5-5 Δίας Σαραβαλίου 3 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 14/11 10:30 Παμπατραϊκός Α.Ο. 4-2 Παναχαΐς 2 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/11 12:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 4-4 Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 14/11 12:00 Δαβουρλής Κ. 92 3 2-10 Νίκη Προαστείου 2 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 15/11 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 3-13 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/11 10:30 Αετός Ρίου 11-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 15/11 12:30 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών 15-4 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/11 09:30 Νίκη Προαστείου 2 13-9 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Δία 28/11 10:00 Δίας Σαραβαλίου 3 8-4 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Δία 28/11 11:30 Δίας Σαραβαλίου 2 13-6 Παναχαΐς 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 29/11 10:00 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 7-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 29/11 10:00 Παναχαϊκός 1-13 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 29/11 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 3 3-15 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 29/11 11:30 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 1-4 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 12/12 13:00 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 4-2 Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/12 13:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 6-6 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 13/12 10:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 2-10 Δίας Σαραβαλίου 3 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 13/12 10:00 Αετός Ρίου 7-4 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 13/12 12:00 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών 4-5 Νίκη Προαστείου 2 διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 13/12 12:30 Παναχαΐς 2 3-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 13/12 12:30 Δαβουρλής Κ. 92 2 1-9 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δία 03/01 10:00 Δίας Σαραβαλίου 3 11-2 Παναχαΐς 2 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 03/01 10:30 Δαβουρλής Κ. 92 2 4-4 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 03/01 11:00 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 6-4 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 διαιτητές
διαιτητές Δία 03/01 11:30 Δίας Σαραβαλίου 2 3-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 03/01 11:30 Δαβουρλής Κ. 92 3 7-0 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 04/01 16:30 Νίκη Προαστείου 2 5-4 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 17/04 12:00 Θύελλα - Ωλενιακός 2 11-2 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σουλίου - Παναχαϊκός 0-3 Δίας Σαραβαλίου 3 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/01 12:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 7-7 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 09/01 12:00 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 8-4 Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 09/01 13:00 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 6-8 Νίκη Προαστείου 2 διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 10/01 11:00 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών 5-3 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 10/01 12:30 Παμπατραϊκός Α.Ο. 3-7 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 10/01 13:00 Παναχαΐς 2 9-2 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή - Δαβουρλής Κ. 92 3 3-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 23/01 10:00 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών 5-1 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δία 23/01 10:30 Δίας Σαραβαλίου 2 4-6 Δίας Σαραβαλίου 3 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/01 10:30 Αετός Ρίου 3-7 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 24/01 09:30 Νίκη Προαστείου 2 11-8 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 24/01 10:30 Δαβουρλής Κ. 92 2 7-7 Παναχαΐς 2 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 24/01 10:30 Θύελλα - Ωλενιακός 2 3-4 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σουλίου - Παναχαϊκός 0-3 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/02 10:00 Νίκη Προαστείου 2 5-4 Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 06/02 11:30 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 2-7 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Δία 06/02 12:00 Δίας Σαραβαλίου 3 7-2 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/02 12:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 11-3 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 06/02 13:00 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 4-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 07/02 10:00 Παναχαΐς 2 2-4 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών 3-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Δία 20/02 09:30 Δίας Σαραβαλίου 2 11-0 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 20/02 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 2 10-4 Νίκη Προαστείου 2 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/02 10:30 Αετός Ρίου 4-2 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 20/02 14:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 4-10 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 21/02 11:00 Παναχαΐς 2 6-5 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 28/02 11:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 1-5 Δίας Σαραβαλίου 3 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σουλίου - Παναχαϊκός 0-3 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 05/03 09:30 Θύελλα - Ωλενιακός 2 7-6 Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 05/03 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 3 7-8 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/03 11:30 Νίκη Προαστείου 2 7-3 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Δία 05/03 11:30 Δίας Σαραβαλίου 3 3-2 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 05/03 13:00 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 11-1 Παναχαΐς 2 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 12/03 11:00 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 3-3 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Παναχαϊκός 0-3 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/03 09:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-5 Δίας Σαραβαλίου 3 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 26/03 13:00 Αετός Ρίου 0-7 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Δία 26/03 17:30 Δίας Σαραβαλίου 2 8-5 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 27/03 10:30 Παμπατραϊκός Α.Ο. 7-11 Νίκη Προαστείου 2 διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 27/03 10:30 Παναχαΐς 2 8-4 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 27/03 11:00 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών 10-0 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 3-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/04 10:00 Αετός Ρίου 1-5 Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 09/04 12:00 Δαβουρλής Κ. 92 3 5-6 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/04 10:00 Νίκη Προαστείου 2 10-3 Παναχαΐς 2 διαιτητές
διαιτητές Δία 10/04 11:30 Δίας Σαραβαλίου 3 2-3 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 10/04 12:00 Θύελλα - Ωλενιακός 2 11-1 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 10/04 12:30 Δαβουρλής Κ. 92 2 1-9 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Παναχαϊκός 0-3 Νίκη Προαστείου 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 23/04 13:00 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 9-3 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/04 14:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 5-3 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 23/04 17:30 Παμπατραϊκός Α.Ο. 0-13 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Δία 23/04 19:30 Δίας Σαραβαλίου 3 2-0 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 24/04 10:00 Παναχαΐς 2 2-8 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Δία 24/04 10:00 Δίας Σαραβαλίου 2 4-5 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών διαιτητές