Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Τζουνιορ (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 31/10 10:00 Δόξα Παραλίας 1-18 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 31/10 13:00 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 6-5 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 01/11 11:00 Εθνικός Σαγεΐκων 1-3 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 01/11 13:00 Πρωτέας 16-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θησέα 15/11 10:00 Πυρσός Πατρών 6-9 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 15/11 10:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 3-5 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 15/11 11:00 Πανμοβριακός Ριόλου 7-2 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/11 18:00 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 9-5 Δόξα Παραλίας διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 28/11 13:30 Πρωτέας 10-7 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 29/11 11:00 Δόξα Παραλίας 9-5 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θησέα 29/11 11:00 Πυρσός Πατρών 3-4 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 29/11 11:00 Αχαΐκή 2-5 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 12/12 12:30 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 10-5 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 13/12 11:00 Πανμοβριακός Ριόλου 1-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 13/12 11:00 Εθνικός Σαγεΐκων 1-7 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 13/12 11:00 Πρωτέας 4-12 Δόξα Παραλίας διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 03/01 10:00 Αχαΐκή 3-13 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 04/01 14:30 Πανμοβριακός Ριόλου 7-2 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 04/01 15:00 Δόξα Παραλίας 7-4 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 21/04 18:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 3-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 10/01 11:00 Αχαΐκή 5-7 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Θησέα 10/01 11:00 Πυρσός Πατρών 1-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 10/01 11:00 Εθνικός Σαγεΐκων 2-9 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 10/01 12:00 Πρωτέας 4-5 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/01 10:00 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 9-3 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 23/01 11:00 Εθνικός Σαγεΐκων 3-11 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 24/01 10:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 24/01 11:00 Πανμοβριακός Ριόλου 8-3 Αχαΐκή διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 07/02 10:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-2 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 07/02 11:00 Αχαΐκή 7-3 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θησέα 07/02 12:30 Πυρσός Πατρών 1-7 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 14/02 11:30 Πανμοβριακός Ριόλου 3-11 Δόξα Παραλίας διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 20/02 13:00 Αχαΐκή 1-4 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 21/02 10:30 Δόξα Παραλίας 8-5 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 21/02 11:00 Εθνικός Σαγεΐκων 2-4 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 21/02 11:00 Πρωτέας 12-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 05/03 10:30 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 5-7 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 06/03 11:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 4-2 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 06/03 16:00 Εθνικός Σαγεΐκων 3-7 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 21/04 17:30 Πανμοβριακός Ριόλου 5-3 Πυρσός Πατρών διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 27/03 11:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 3-3 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 27/03 11:00 Αχαΐκή 7-11 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Θησέα 27/03 11:00 Πυρσός Πατρών 8-3 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 27/03 11:00 Δόξα Παραλίας 5-3 Πρωτέας διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 02/04 10:30 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 4-4 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 02/04 11:30 Εθνικός Σαγεΐκων 4-10 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Θησέα 02/04 13:00 Πυρσός Πατρών 1-6 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 03/04 11:00 Πρωτέας 12-0 Αχαΐκή διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 09/04 10:30 Δόξα Παραλίας 11-2 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/04 10:30 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 10-2 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 10/04 11:00 Πανμοβριακός Ριόλου 5-2 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 10/04 11:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 23/04 11:30 Αχαΐκή 2-10 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Θησέα 23/04 16:00 Πυρσός Πατρών 5-4 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 23/04 20:00 Πρωτέας 12-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 24/04 10:30 Δόξα Παραλίας 7-3 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές