Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Τζουνιορ (4ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 25/10 10:30 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 5-4 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 25/10 11:00 Εθνικός Σαγεΐκων 6-5 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 26/10 11:00 Πρωτέας 11-2 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 26/10 11:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 3-0 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Θησέα 02/11 12:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 2-9 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 09/11 10:30 Άρλα 3-10 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Θησέα 09/11 11:00 Θησέας 4-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 09/11 11:00 Αχαΐκή 0-3 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 09/11 11:30 Πρωτέας 9-3 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 09/11 12:30 Πανμοβριακός Ριόλου 5-8 Δόξα Παραλίας διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πανμοβριακός Ριόλου 3-0 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 22/11 12:00 Εθνικός Σαγεΐκων 0-7 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/11 12:00 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 7-5 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Θησέα 23/11 11:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-12 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 23/11 11:15 Δόξα Παραλίας 4-6 Θησέας διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Θησέας 3-0 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 07/12 11:00 Πρωτέας 7-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 07/12 12:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 9-0 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Θησέα 14/12 12:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 4-2 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 04/01 10:00 Άρλα 6-5 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) - Αχαΐκή 0-3 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 21/12 10:30 Δόξα Παραλίας 14-4 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 21/12 11:00 Άρλα 2-3 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 21/12 11:00 Πανμοβριακός Ριόλου 4-6 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 21/12 11:00 Εθνικός Σαγεΐκων 4-7 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου - Αστέρας Μιντιλογλίου 3-0 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/01 10:00 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 5-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 10/01 10:30 Δόξα Παραλίας 15-6 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 11/01 11:00 Πρωτέας 8-7 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 11/01 11:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 5-1 Θησέας διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Αχαΐκή 0-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) - Άρλα 0-3 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 23/01 11:00 Πανμοβριακός Ριόλου 8-2 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θησέα 24/01 14:45 Θησέας 3-2 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 07/03 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-6 Πρωτέας διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Εθνικός Σαγεΐκων 3-0 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Θησέα 07/02 10:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-5 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 07/02 10:30 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 2-15 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 08/02 10:00 Δόξα Παραλίας 7-6 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Θησέα 08/02 10:30 Θησέας 9-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Αχαΐκή 0-3 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 21/03 10:00 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 14-8 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 22/03 11:00 Πρωτέας 10-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 22/03 11:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 22/03 12:00 Εθνικός Σαγεΐκων 3-5 Θησέας διαιτητές