Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Τζουνιορ (3ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 25/10 10:00 Άτλας Α.Σ. 10-1 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 25/10 10:00 Αετός Ρίου 5-12 Πατραϊκή Α.Ε. 1 διαιτητές
διαιτητές Δία 25/10 12:30 Παναχαΐς 6-2 Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 26/10 11:00 Παναχαϊκός 0-29 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 26/10 12:15 Πήγασος Πατρών 1-12 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 26/10 12:30 Θύελλα - Ωλενιακός 1 1-4 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
Αετός Πατρ. - Νίκη Προαστ.- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/11 10:30 Αετός Πατρ. - Νίκη Προαστ. 4-5 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Δία 08/11 17:00 Δίας Σαραβαλίου 2 10-3 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 09/11 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 2-4 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 09/11 11:00 Αχαϊκός 16-1 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 09/11 11:15 Δαβουρλής Κ. 92 3 3-14 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 09/11 12:15 Πατραϊκή Α.Ε. 1 2-2 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
Αετός Ρίου- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/11 10:00 Αετός Ρίου 3-7 Αετός Πατρ. - Νίκη Προαστ. διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 22/11 18:00 Πήγασος Πατρών 4-3 Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 23/11 10:00 Άτλας Α.Σ. 8-5 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 23/11 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 2-6 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 23/11 10:30 Παναχαϊκός 2-12 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 23/11 12:00 Πάτρα 2005 A.E. 11-6 Πατραϊκή Α.Ε. 1 διαιτητές
Θύελλα - Ωλενιακός 1- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/12 10:30 Αετός Ρίου 1-9 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 06/12 12:15 Πατραϊκή Α.Ε. 1 0-14 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Δία 06/12 12:15 Δίας Σαραβαλίου 2 10-7 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/12 10:30 Αετός Πατρ. - Νίκη Προαστ. 9-5 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 07/12 11:00 Παναχαΐς 12-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 07/12 12:00 Δαβουρλής Κ. 92 3 3-3 Πήγασος Πατρών διαιτητές
Πάτρα 2005 A.E.- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 20/12 12:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 6-4 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 20/12 14:00 Πατραϊκή Α.Ε. 1 3-2 Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 20/12 14:15 Πάτρα 2005 A.E. 12-5 Αετός Πατρ. - Νίκη Προαστ. διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 21/12 11:00 Πήγασος Πατρών 0-12 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 21/12 11:15 Δαβουρλής Κ. 92 2 8-3 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 21/12 11:45 Άτλας Α.Σ. 18-1 Παναχαϊκός διαιτητές
Αχαϊκός- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 10/01 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 1-6 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/01 13:00 Αετός Ρίου 0-10 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/01 10:30 Αετός Πατρ. - Νίκη Προαστ. 4-11 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 11/01 11:00 Παναχαϊκός 4-5 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 11/01 11:00 Δαβουρλής Κ. 92 3 1-9 Πατραϊκή Α.Ε. 1 διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 11/01 12:30 Παναχαΐς 6-6 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
Δίας Σαραβαλίου 2- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή - Δαβουρλής Κ. 92 2 3-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 24/01 10:00 Αχαϊκός 13-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 24/01 10:00 Άτλας Α.Σ. 3-0 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 24/01 13:30 Πάτρα 2005 A.E. 11-1 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 24/01 14:00 Πατραϊκή Α.Ε. 1 4-8 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Δία 24/01 17:00 Δίας Σαραβαλίου 2 7-4 Αετός Πατρ. - Νίκη Προαστ. διαιτητές
Δαβουρλής Κ. 92 3- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/02 12:30 Αετός Ρίου 1-6 Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 08/02 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 2-13 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/02 10:30 Αετός Πατρ. - Νίκη Προαστ. 14-4 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 08/02 11:00 Παναχαϊκός 1-8 Πατραϊκή Α.Ε. 1 διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 08/02 11:15 Πήγασος Πατρών 0-7 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 08/02 12:00 Πάτρα 2005 A.E. 5-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
Παναχαΐς- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 07/03 10:00 Πατραϊκή Α.Ε. 1 6-5 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 08/03 10:30 Παναχαΐς 10-1 Αετός Πατρ. - Νίκη Προαστ. διαιτητές
διαιτητές Δία 08/03 11:00 Δίας Σαραβαλίου 2 8-3 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 08/03 11:15 Δαβουρλής Κ. 92 3 4-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 08/03 15:30 Αχαϊκός 4-6 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 16/04 12:00 Άτλας Α.Σ. 6-1 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
Παναχαϊκός- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 21/03 11:00 Αχαϊκός 8-4 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 21/03 13:45 Πάτρα 2005 A.E. 5-3 Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 22/03 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 10-4 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/03 10:30 Αετός Ρίου 0-8 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 22/03 11:00 Παναχαϊκός 0-12 Αετός Πατρ. - Νίκη Προαστ. διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 22/03 12:30 Δαβουρλής Κ. 92 2 3-0 Πατραϊκή Α.Ε. 1 διαιτητές
Πήγασος Πατρών- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/03 10:30 Αετός Πατρ. - Νίκη Προαστ. 5-5 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 28/03 13:00 Άτλας Α.Σ. 5-3 Πατραϊκή Α.Ε. 1 διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 29/03 10:00 Παναχαΐς 8-0 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 29/03 11:00 Παναχαϊκός 1-8 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 29/03 12:30 Δαβουρλής Κ. 92 3 3-13 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Δία 29/03 12:45 Δίας Σαραβαλίου 2 5-4 Αχαϊκός διαιτητές
Δαβουρλής Κ. 92 2- ρεπό

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 04/04 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 3-0 Αετός Πατρ. - Νίκη Προαστ. διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 04/04 10:00 Αχαϊκός 18-2 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 04/04 11:00 Πήγασος Πατρών 7-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 04/04 11:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 11-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Δία 04/04 12:15 Δίας Σαραβαλίου 2 9-8 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 05/04 12:00 Πάτρα 2005 A.E. 9-5 Παναχαΐς διαιτητές
Πατραϊκή Α.Ε. 1- ρεπό

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πήγασου 18/04 10:00 Πήγασος Πατρών - Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 18/04 12:30 Δαβουρλής Κ. 92 3 4-9 Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/04 10:00 Αετός Ρίου 1-1 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 19/04 11:00 Παναχαΐς 4-4 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/04 11:45 Αετός Πατρ. - Νίκη Προαστ. 9-6 Πατραϊκή Α.Ε. 1 διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 19/04 12:15 Παναχαϊκός 0-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
Άτλας Α.Σ.- ρεπό