Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Τζουνιορ (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 25/10 12:30 Δαβουρλής Κ. 92 1 3-10 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 25/10 16:00 Γαλήνη 1-10 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 26/10 10:00 Παμ/κός - Ομόνοια 5-4 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 26/10 11:00 Θύελλα Πατρών 17-1 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 26/10 11:00 Ικαρος Πετρωτού 17-3 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 26/10 11:00 Α.Ε. Αρόης 0-8 Πατραϊκή διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δία 08/11 12:15 Δίας Σαραβαλίου 4-11 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 09/11 10:00 Αίολος Αγυιάς 3-10 Παμ/κός - Ομόνοια διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 09/11 10:30 Νίκη Προαστείου 11-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 09/11 11:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 4-5 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 09/11 11:00 Πατραϊκή 7-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 14/12 12:30 Γαλήνη 6-6 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 22/11 10:00 Παμ/κός - Ομόνοια 1-5 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 22/11 14:00 Πατραϊκή 19-3 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 22/11 16:00 Α.Ε. Αρόης 0-6 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Θησέα 23/11 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 23/11 11:15 Δαβουρλής Κ. 92 1 1-6 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 23/11 18:00 Ικαρος Πετρωτού 10-1 Γαλήνη διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 06/12 10:00 Θύελλα Πατρών 7-4 Παμ/κός - Ομόνοια διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/12 10:30 Νίκη Προαστείου 11-1 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 07/12 10:00 Ικαρος Πετρωτού 11-1 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 07/12 10:00 Γαλήνη 8-6 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 07/12 12:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 13-2 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Δία 07/12 12:15 Δίας Σαραβαλίου 11-6 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 20/12 10:00 Πατραϊκή 4-3 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 20/12 10:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-8 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 20/12 16:00 Α.Ε. Αρόης 0-13 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 21/12 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 1 3-2 Παμ/κός - Ομόνοια διαιτητές
διαιτητές Θησέα 21/12 11:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 4-2 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 21/12 12:30 Αίολος Αγυιάς 2-7 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 10/01 10:00 Παμ/κός - Ομόνοια 7-10 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 10/01 11:15 Θύελλα Πατρών 7-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/01 12:30 Νίκη Προαστείου 11-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 10/01 15:00 Α.Ε. Αρόης 1-6 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 11/01 10:00 Γαλήνη 6-2 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 11/01 13:00 Ικαρος Πετρωτού 15-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 24/01 10:00 Νίκη Προαστείου 18-2 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 24/01 10:00 Αίολος Αγυιάς 1-7 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 24/01 11:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 0-3 Παμ/κός - Ομόνοια διαιτητές
διαιτητές Δία 24/01 12:00 Δίας Σαραβαλίου 7-9 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θησέα 24/01 16:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-2 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 21/02 12:15 Δαβουρλής Κ. 92 1 1-6 Πατραϊκή διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 07/02 10:00 Παμ/κός - Ομόνοια 2-5 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 07/02 12:00 Θύελλα Πατρών 14-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 08/02 10:00 Ικαρος Πετρωτού 7-9 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 08/02 10:00 Α.Ε. Αρόης 3-0 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Θησέα 08/02 13:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-5 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 01/03 10:00 Πατραϊκή 5-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/03 10:30 Νίκη Προαστείου 10-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 07/03 11:00 Θύελλα Πατρών 2-6 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Δία 07/03 12:30 Δίας Σαραβαλίου 6-11 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 08/03 10:00 Αίολος Αγυιάς 0-5 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 08/03 11:15 Δαβουρλής Κ. 92 1 5-3 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 08/03 13:00 Γαλήνη 2-13 Παμ/κός - Ομόνοια διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 21/03 12:00 Παμ/κός - Ομόνοια 1-10 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 21/03 13:30 Πατραϊκή 21-2 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Θησέα 22/03 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-10 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 22/03 11:15 Αίολος Αγυιάς 2-16 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 22/03 11:30 Α.Ε. Αρόης 1-10 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 22/03 13:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 18/04 12:00 Θύελλα Πατρών 8-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/04 10:00 Παμ/κός - Ομόνοια 1-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/04 10:30 Νίκη Προαστείου 18-3 Αίολος Αγυιάς διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 19/04 11:00 Ικαρος Πετρωτού 5-6 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 19/04 12:00 Γαλήνη 3-9 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Δία 19/04 12:30 Δίας Σαραβαλίου 4-7 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές