Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Τζουνιορ (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 25/10 11:00 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 0-6 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 26/10 11:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-4 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Διακοπτού 26/10 11:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 10-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 26/10 11:30 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 4-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Πανεπιστημίου 02/11 11:00 Άνω Καστρίτσι 9-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 09/11 10:00 Φλόγα Ρόδιας 14-1 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 09/11 11:00 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας 7-3 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 09/11 11:00 Αχιλλέας Καμαρών 3-2 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 09/11 11:15 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-10 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 09/11 12:45 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 8-2 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πανεπιστημίου 22/11 12:30 Άνω Καστρίτσι 5-8 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 23/11 10:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 8-4 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 23/11 10:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-6 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Διακοπτού 23/11 11:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 1-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 23/11 11:30 Λύκοι Αιγιάλειας 1-6 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 07/12 10:30 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 7-6 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Διακοπτού 07/12 11:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 5-10 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 07/12 11:00 Αχιλλέας Καμαρών 3-2 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 07/12 11:00 Φλόγα Ρόδιας 1-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 07/12 12:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 5-4 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 20/12 12:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 6-1 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 21/12 10:30 Φλόγα Ρόδιας 3-4 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 21/12 11:00 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας 12-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Πανεπιστημίου 21/12 11:00 Άνω Καστρίτσι 9-4 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 21/12 12:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 7-2 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 11/01 09:30 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 1-19 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 11/01 10:00 Λύκοι Αιγιάλειας 15-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Πανεπιστημίου 11/01 10:30 Άνω Καστρίτσι 2-6 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 11/01 11:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Διακοπτού 11/01 11:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 2-7 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 24/01 10:30 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 4-4 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 24/01 12:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 9-1 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 01/03 09:00 Φλόγα Ρόδιας 6-2 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 05/04 11:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 6-9 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 19/04 12:00 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας 8-5 Άνω Καστρίτσι διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 07/02 10:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 8-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 08/02 10:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 6-1 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Διακοπτού 08/02 10:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 6-2 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Πανεπιστημίου 08/03 13:30 Άνω Καστρίτσι 3-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 04/04 11:30 Λύκοι Αιγιάλειας - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βασιλείου 5Χ5 22/03 10:00 Μέγας Αλέξανδρος Αιγίου 3-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 22/03 11:00 Αχιλλέας Καμαρών 7-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 22/03 11:00 Ακράτα - Θύελλα Αιγείρας 1-4 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 22/03 11:30 Λύκοι Αιγιάλειας 7-6 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 22/03 13:30 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 2-5 Άνω Καστρίτσι διαιτητές