Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προπαιδων (Advanced B U-14) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 03/11 11:45 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1 6-0 Θύελλα- Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/11 12:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-8 Αχαΐκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 03/11 12:00 Ολυμπιακός Καμαρών/Δόξα Παραλίας 6-1 Α.Ε. Πάτρα 2005 2 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/11 12:00 Ίκαρος Πετρωτού 3-1 Πήγασος Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 04/11 11:00 Α.Ο. Δίας 3 2-7 Θησέας- Αστέρας διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 17/11 11:30 Θύελλα- Ωλενιακός 2 3-3 Α.Ο. Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/11 12:00 Πήγασος Αχιλλέας 0-7 Θησέας- Αστέρας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/11 12:00 Αχαΐκός Α.Ο. 2-0 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 17/11 12:15 Ολυμπιακός Καμαρών/Δόξα Παραλίας 3-3 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/11 12:30 Α.Ε. Πάτρα 2005 2 1-0 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/12 09:30 Ίκαρος Πετρωτού 0-1 Ολυμπιακός Καμαρών/Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/12 09:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 0-4 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/12 13:00 Α.Ο. Δίας 3 0-6 Αχαΐκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 01/12 13:00 Θησέας- Αστέρας 9-1 Α.Ε. Πάτρα 2005 2 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/12 13:00 Πήγασος Αχιλλέας 0-0 Θύελλα- Ωλενιακός 2 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/12 12:30 Ίκαρος Πετρωτού 3-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/12 12:45 Α.Ε. Πάτρα 2005 2 1-3 Θύελλα- Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/12 17:30 Αχαΐκός Α.Ο. 4-0 Πήγασος Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/12 09:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1 3-0 Α.Ο. Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 22/12 11:00 Ολυμπιακός Καμαρών/Δόξα Παραλίας 4-1 Θησέας- Αστέρας διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/12 10:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 0-2 Α.Ο. Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 19/01 11:30 Θησέας- Αστέρας 4-0 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/01 12:00 Θύελλα- Ωλενιακός 2 0-2 Ολυμπιακός Καμαρών/Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/01 12:30 Πήγασος Αχιλλέας 0-3 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/01 13:00 Αχαΐκός Α.Ο. 6-0 Α.Ε. Πάτρα 2005 2 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/02 11:15 Α.Ο. Δίας 3 1-4 Πήγασος Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 02/02 13:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1 8-0 Α.Ε. Πάτρα 2005 2 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/02 13:15 Ίκαρος Πετρωτού 1-0 Θύελλα- Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/02 10:00 Θησέας- Αστέρας 4-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 01/04 16:00 Ολυμπιακός Καμαρών/Δόξα Παραλίας 1-3 Αχαΐκός Α.Ο. διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/02 11:00 Α.Ε. Πάτρα 2005 2 1-2 Α.Ο. Δίας 3 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/02 11:30 Αχαΐκός Α.Ο. 8-0 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χώμα) 16/02 12:30 Θύελλα- Ωλενιακός 2 0-3 Θησέας- Αστέρας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/02 13:00 Πήγασος Αχιλλέας 2-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/02 13:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1 3-2 Ολυμπιακός Καμαρών/Δόξα Παραλίας διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/03 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-2 Θύελλα- Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 02/03 11:00 Θησέας- Αστέρας 1-5 Αχαΐκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 02/03 11:30 Ίκαρος Πετρωτού 0-7 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/03 11:30 Α.Ο. Δίας 3 2-1 Ολυμπιακός Καμαρών/Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/03 13:00 Α.Ε. Πάτρα 2005 2 3-7 Πήγασος Αχιλλέας διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 23/03 10:00 Α.Ο. Δίας 3 2-1 Ίκαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 23/03 10:30 Ολυμπιακός Καμαρών/Δόξα Παραλίας 2-0 Πήγασος Αχιλλέας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χώμα) 23/03 12:30 Θύελλα- Ωλενιακός 2 1-7 Αχαΐκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/03 13:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-4 Α.Ε. Πάτρα 2005 2 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 24/03 11:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1 8-1 Θησέας- Αστέρας διαιτητές