Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προπαιδων (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 29/10 11:00 Άτλας Α.Σ. 1-6 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 29/10 11:30 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 4-2 Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 29/10 12:30 Πυρσός Πατρών 2-0 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 30/10 12:30 Δόξα Παραλίας 2-0 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 27/12 11:00 Αχαΐκή 3-0 Σχ. Ολυμπ/κού Da Luz - Ολ. Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/12 11:00 Αχιλλέας Οβρυάς 3-3 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ.- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/11 13:00 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 1-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 13/11 10:00 Σχ. Ολυμπ/κού Da Luz - Ολ. Καμαρών 2-6 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 29/12 11:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-4 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 29/12 11:00 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. 4-1 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 29/12 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 6-1 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 30/12 11:00 Δίας Σαραβαλίου 2 2-4 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
Διαγόρας - Διαγόρας 2010- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/11 10:30 Πυρσός Πατρών 0-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 26/11 11:30 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 2-1 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 26/11 12:00 Θύελλα - Ωλενιακός 2 3-2 Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/11 12:00 Άτλας Α.Σ. 0-8 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 26/11 12:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-2 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 30/11 15:00 Δόξα Παραλίας 3-0 Σχ. Ολυμπ/κού Da Luz - Ολ. Καμαρών διαιτητές
Αχιλλέας Οβρυάς- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/12 10:00 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 4-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 10/12 11:00 Αχαΐκή 7-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 10/12 11:00 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. 5-2 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/12 11:00 Δίας Σαραβαλίου 2 1-1 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/12 11:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 11/12 10:00 Σχ. Ολυμπ/κού Da Luz - Ολ. Καμαρών 0-8 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
Θύελλα - Ωλενιακός 2- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/01 09:00 Δίας Σαραβαλίου 2 10-3 Σχ. Ολυμπ/κού Da Luz - Ολ. Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/01 10:30 Άτλας Α.Σ. 0-3 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 21/01 11:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 3-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 21/01 11:30 Δόξα Παραλίας 0-3 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 21/01 12:00 Θύελλα - Ωλενιακός 2 1-2 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/01 13:00 Αχιλλέας Οβρυάς 2-2 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
Πάτρα 2005 Α.Ε. 2- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/02 09:30 Αχιλλέας Οβρυάς 4-2 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 04/02 10:00 Αχαΐκή 3-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/02 10:30 Πυρσός Πατρών 3-5 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/02 11:00 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. 2-0 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/02 12:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-4 Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 04/02 12:30 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 6-1 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
Σχ. Ολυμπ/κού Da Luz - Ολ. Καμαρών- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 18/02 09:30 Σχ. Ολυμπ/κού Da Luz - Ολ. Καμαρών 2-8 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/02 11:00 Άτλας Α.Σ. 2-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 18/02 11:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 4-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/02 11:00 Δίας Σαραβαλίου 2 0-4 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 18/02 11:30 Θύελλα - Ωλενιακός 2 0-3 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/02 13:00 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 3-2 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 11/03 10:00 Δόξα Παραλίας 4-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/03 10:00 Πυρσός Πατρών 1-4 Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 11/03 10:30 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. 1-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 11/03 12:00 Θύελλα - Ωλενιακός 2 2-2 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 11/03 12:00 Αχιλλέας Οβρυάς 5-1 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 11/03 13:30 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 3-0 Σχ. Ολυμπ/κού Da Luz - Ολ. Καμαρών διαιτητές
Αχαΐκή- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς - Σχ. Ολυμπ/κού Da Luz - Ολ. Καμαρών 0-3 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/03 13:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-1 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 24/03 15:30 Δίας Σαραβαλίου 2 4-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 26/03 11:30 Αχαΐκή 2-0 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/03 15:00 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 4-1 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/05 11:00 Άτλας Α.Σ. 0-3 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
Πυρσός Πατρών- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Θύελλα - Ωλενιακός 2 3-0 Σχ. Ολυμπ/κού Da Luz - Ολ. Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 08/04 10:00 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 0-2 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/04 10:00 Πυρσός Πατρών 3-7 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 08/04 11:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-3 Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/04 14:00 Αχιλλέας Οβρυάς 1-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/04 15:00 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 5-1 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
Δόξα Παραλίας- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Σχ. Ολυμπ/κού Da Luz - Ολ. Καμαρών 0-3 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/04 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 5-2 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 22/04 10:30 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. 4-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/04 12:00 Πυρσός Πατρών 1-6 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/04 09:00 Άτλας Α.Σ. 1-8 Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/05 10:00 Αχαΐκή 1-0 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
Δόξα Χαλανδρίτσας- ρεπό

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Σχ. Ολυμπ/κού Da Luz - Ολ. Καμαρών 0-3 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/04 15:30 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 2-4 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 30/04 10:00 Αχιλλέας Οβρυάς 7-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 30/04 10:30 Δόξα Παραλίας 3-0 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 30/04 11:00 Θύελλα - Ωλενιακός 2 1-9 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 30/04 11:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 3-3 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. διαιτητές
Δίας Σαραβαλίου 2- ρεπό

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-0 Σχ. Ολυμπ/κού Da Luz - Ολ. Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 06/05 11:30 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. 2-0 Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/05 12:00 Πυρσός Πατρών 1-3 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 06/05 13:30 Αχαΐκή 3-0 Πάτρα 2005 Α.Ε. 2 διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 07/05 10:30 Δόξα Παραλίας 1-0 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 07/05 12:30 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 5-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
Άτλας Α.Σ.- ρεπό