Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προπαιδων (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 29/10 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 0-0 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/10 10:00 Ικαρος Πετρωτού 3-1 Παμπατραϊκός - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/10 11:30 Δίας Σαραβαλίου 1-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/11 18:00 Νίκη Προαστείου 4-1 Αχαϊκός διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/11 09:30 Δίας Σαραβαλίου 0-3 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/11 13:00 Δαβουρλής Κ. 92 1 2-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/12 10:30 Παμπατραϊκός - Πετεινοί 1-4 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/12 14:30 Πάτρα 2005 A.E. 4-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 26/11 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 5-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/11 10:00 Παμπατραϊκός - Πετεινοί 0-5 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 26/11 10:00 Αχαϊκός 1-5 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 26/11 11:30 Ικαρος Πετρωτού 4-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/12 09:30 Δίας Σαραβαλίου 5-2 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/12 13:00 Ικαρος Πετρωτού 2-2 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/12 17:30 Νίκη Προαστείου 3-0 Παμπατραϊκός - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/12 13:00 Δαβουρλής Κ. 92 1 0-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/01 09:00 Δαβουρλής Κ. 92 1 0-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 21/01 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 6-0 Παμπατραϊκός - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/01 10:00 Αχαϊκός 2-4 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/01 11:00 Πάτρα 2005 A.E. 4-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 04/02 09:00 Νίκη Προαστείου 3-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 04/02 10:00 Αχαϊκός 1-7 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 04/02 11:30 Παμπατραϊκός - Πετεινοί 0-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/02 12:30 Ικαρος Πετρωτού 3-2 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/02 09:30 Πάτρα 2005 A.E. 2-1 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/02 09:30 Δίας Σαραβαλίου 3-2 Παμπατραϊκός - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/02 13:00 Δαβουρλής Κ. 92 1 3-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 25/02 13:00 Νίκη Προαστείου 1-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/03 09:00 Δαβουρλής Κ. 92 1 0-4 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/03 09:30 Πάτρα 2005 A.E. 6-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/03 11:00 Αχαϊκός 5-4 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/03 13:00 Παμπατραϊκός - Πετεινοί 0-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 18/03 12:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 3-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/03 14:00 Αχαϊκός 8-3 Παμπατραϊκός - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/03 19:00 Νίκη Προαστείου 1-0 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/03 15:00 Ικαρος Πετρωτού 0-6 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 24/03 11:30 Δαβουρλής Κ. 92 1 5-1 Παμπατραϊκός - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/03 14:00 Πάτρα 2005 A.E. 7-2 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 24/03 15:00 Νίκη Προαστείου 1-1 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/04 15:30 Δίας Σαραβαλίου 1-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/04 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 2-1 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/04 12:00 Αχαϊκός 3-3 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 01/04 12:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 5-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 01/04 13:00 Παμπατραϊκός - Πετεινοί 0-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/04 10:00 Ικαρος Πετρωτού 1-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/04 12:00 Δίας Σαραβαλίου 0-2 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/04 13:00 Παμπατραϊκός - Πετεινοί 1-3 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 09/04 13:00 Νίκη Προαστείου 2-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/04 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 7-2 Παμπατραϊκός - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 22/04 12:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 4-1 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/04 13:00 Δαβουρλής Κ. 92 1 1-3 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/04 14:00 Δίας Σαραβαλίου 0-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 06/05 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 1-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/05 10:00 Παμπατραϊκός - Πετεινοί 1-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/05 10:00 Ικαρος Πετρωτού 0-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/05 10:00 Αχαϊκός 2-1 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές