Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προπαιδων (3ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/10 09:30 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών 8-0 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/10 10:30 Θησέας 2-6 Γαλήνη - Πυρσός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 24/10 11:00 Πρωτέας 10-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/10 11:30 Δίας - Αχαϊός 1-2 Άτλας - Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 25/10 10:30 Δόξα Παραλίας 0-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
Αχαΐκή- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/11 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-1 Γαλήνη - Πυρσός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/11 10:30 Άτλας - Πάτρα 2005 0-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 07/11 11:00 Εθνικός Σαγεΐκων 2-6 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 07/11 11:30 Αχιλλέας Οβρυάς 1-12 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 08/11 10:30 Αχαΐκή 2-5 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών διαιτητές
Δίας - Αχαϊός- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/11 10:00 Γαλήνη - Πυρσός 5-3 Άτλας - Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/11 11:00 Δίας - Αχαϊός 0-7 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 21/11 11:30 Θησέας 3-2 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/11 11:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/11 12:30 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών 1-1 Πρωτέας διαιτητές
Δόξα Παραλίας- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/12 09:30 Δίας - Αχαϊός 1-5 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 05/12 10:30 Πρωτέας 12-0 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 05/12 11:00 Αχαΐκή 1-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/12 11:00 Άτλας - Πάτρα 2005 3-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 05/12 12:00 Αχιλλέας Οβρυάς 0-4 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
Γαλήνη - Πυρσός- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/12 09:30 Άτλας - Πάτρα 2005 2-4 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/12 10:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-5 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 19/12 10:30 Δόξα Παραλίας 10-1 Δίας - Αχαϊός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/12 12:00 Γαλήνη - Πυρσός 1-1 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/12 12:30 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών 4-0 Θησέας διαιτητές
Εθνικός Σαγεΐκων- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παραλίας 02/01 10:30 Δόξα Παραλίας 1-1 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/01 10:30 Δίας - Αχαϊός 0-4 Γαλήνη - Πυρσός διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 03/01 11:30 Αχαΐκή 3-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 04/01 11:00 Πρωτέας 9-0 Άτλας - Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 04/01 15:30 Θησέας 1-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
Αχιλλέας Οβρυάς- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/01 09:30 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών 4-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/01 10:00 Γαλήνη - Πυρσός 2-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/01 10:30 Αχιλλέας Οβρυάς 1-7 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 16/01 11:00 Εθνικός Σαγεΐκων 6-1 Δίας - Αχαϊός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/01 13:00 Άτλας - Πάτρα 2005 0-3 Θησέας διαιτητές
Πρωτέας- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 30/01 10:00 Δίας - Αχαϊός 0-9 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 30/01 10:00 Γαλήνη - Πυρσός 1-2 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 30/01 11:00 Δόξα Παραλίας 6-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 30/01 11:00 Πρωτέας 3-1 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 30/01 12:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-0 Άτλας - Πάτρα 2005 διαιτητές
Θησέας- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πρωτέας 3-0 Δίας - Αχαϊός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/02 09:30 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών 1-0 Άτλας - Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 13/02 11:30 Αχιλλέας Οβρυάς 2-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/02 12:00 Εθνικός Σαγεΐκων 0-6 Γαλήνη - Πυρσός διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 24/02 16:00 Αχαΐκή 6-0 Θησέας διαιτητές
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/02 09:30 Γαλήνη - Πυρσός 0-1 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 27/02 11:00 Εθνικός Σαγεΐκων 1-4 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/02 11:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-1 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 27/02 12:00 Θησέας 4-0 Δίας - Αχαϊός διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 28/02 11:00 Δόξα Παραλίας 1-0 Πρωτέας διαιτητές
Άτλας - Πάτρα 2005- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 05/03 11:00 Αχαΐκή 3-0 Άτλας - Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 05/03 12:00 Αχιλλέας Οβρυάς 4-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 05/03 12:30 Πρωτέας 2-0 Γαλήνη - Πυρσός διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 05/03 12:30 Θησέας 4-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/03 13:00 Δίας - Αχαϊός 1-4 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών- ρεπό