Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Προπαιδων (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) - Δίας Σαραβαλίου 0-3 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/10 10:00 Δόξα Παραλίας 0-7 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/10 11:30 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. 7-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 18/10 12:00 Πρωτέας - Αχαϊκή 1-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/10 13:00 Πάτρα 2005 A.E. 3-0 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/10 13:15 Νίκη Προαστείου 6-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
Ικαρος Πετρωτού- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας - Δόξα Χαλανδρίτσας 3-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/11 10:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-0 Πρωτέας - Αχαϊκή διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 01/11 11:00 Εθνικός Σαγεΐκων 2-2 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/11 11:30 Αχαϊκός 1-1 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/11 11:30 Ικαρος Πετρωτού 3-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 01/11 13:15 Δαβουρλής Κ. 92 2 0-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
Νίκη Προαστείου- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Δίας Σαραβαλίου 0-3 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/11 09:00 Νίκη Προαστείου 0-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 15/11 10:00 Εθνικός Σαγεΐκων 4-2 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/11 10:30 Δόξα Παραλίας 1-5 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 15/11 11:00 Παναχαΐς 1-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/11 13:00 Πάτρα 2005 A.E. 9-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
Πρωτέας - Αχαϊκή- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. 3-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/11 09:30 Αχαϊκός 0-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 29/11 12:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-2 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 29/11 12:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 4-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/11 12:00 Ικαρος Πετρωτού 3-2 Πρωτέας - Αχαϊκή διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 29/11 19:30 Νίκη Προαστείου 10-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
Παναχαΐς- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Δόξα Παραλίας 3-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/12 10:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 0-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 13/12 11:00 Εθνικός Σαγεΐκων 0-8 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/12 12:00 Πρωτέας - Αχαϊκή 0-9 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 13/12 12:00 Παναχαΐς 1-3 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/12 12:30 Πάτρα 2005 A.E. 1-0 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. διαιτητές
Δαβουρλής Κ. 92 2- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) - Δίας Σαραβαλίου 0-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/01 10:00 Ικαρος Πετρωτού 2-1 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 04/01 10:00 Αχαϊκός 2-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 04/01 11:30 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. 7-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 04/01 12:00 Πρωτέας - Αχαϊκή 5-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/01 18:00 Νίκη Προαστείου 5-0 Παναχαΐς διαιτητές
Δόξα Χαλανδρίτσας- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Εθνικός Σαγεΐκων 3-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/01 11:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-2 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 17/01 12:00 Δόξα Παραλίας 0-4 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 17/01 12:00 Παναχαΐς 2-1 Πρωτέας - Αχαϊκή διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/01 13:15 Δαβουρλής Κ. 92 2 0-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 21/02 11:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-3 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
Αχαϊκός- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Δίας Σαραβαλίου 0-3 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/02 11:15 Ικαρος Πετρωτού 1-1 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/02 12:30 Πάτρα 2005 A.E. 6-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/02 13:00 Νίκη Προαστείου 5-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 21/02 10:00 Πρωτέας - Αχαϊκή 4-5 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 21/03 13:00 Παναχαΐς 3-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ.- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/02 09:45 Δόξα Παραλίας 2-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/02 12:00 Αχαϊκός 1-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 14/02 12:30 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. 2-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/02 13:15 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 0-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/02 18:30 Δαβουρλής Κ. 92 2 1-2 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 15/02 10:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-2 Πρωτέας - Αχαϊκή διαιτητές
Δίας Σαραβαλίου- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Δίας Σαραβαλίου 0-3 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 28/02 10:00 Πρωτέας - Αχαϊκή 0-5 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/02 12:15 Δαβουρλής Κ. 92 2 3-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 28/02 12:30 Παναχαΐς 0-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/02 13:00 Νίκη Προαστείου 2-1 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 21/03 13:30 Εθνικός Σαγεΐκων 2-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
Πάτρα 2005 A.E.- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Δίας Σαραβαλίου 0-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/03 10:00 Αχαϊκός 1-2 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 14/03 12:15 Δόξα Παραλίας 1-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 14/03 13:00 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. 9-1 Πρωτέας - Αχαϊκή διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/03 13:15 Ικαρος Πετρωτού 1-4 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 15/03 12:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 3-0 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
Εθνικός Σαγεΐκων- ρεπό

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πρωτέας - Αχαϊκή 3-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 28/03 11:00 Εθνικός Σαγεΐκων 0-4 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/03 11:30 Παναχαΐς 1-11 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/03 13:15 Δαβουρλής Κ. 92 2 1-4 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/03 13:15 Πάτρα 2005 A.E. 1-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 29/03 10:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 3-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων- ρεπό

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Δίας Σαραβαλίου 0-3 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Νίκη Προαστείου 3-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 04/04 12:00 Αχαϊκός 7-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 04/04 13:00 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. 9-0 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/04 13:30 Πάτρα 2005 A.E. 4-0 Πρωτέας - Αχαϊκή διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/04 15:00 Ικαρος Πετρωτού 3-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
Δόξα Παραλίας- ρεπό