Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδων (Elite Under 16) - Πρόγραμμα


7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/01 09:30 Πετεινοί/Πυρσός 1-4 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/01 11:30 Α.Ε.Πάτρα 2005 0-0 Δαβουρλής Κ.92 κ16 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/01 18:00 Νίκη Προαστείου 4-3 Αχαΐκός διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 03/04 11:00 Θύελλα Αιγίου - Δίας διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/01 10:00 Δίας 0-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 27/01 10:00 Θύελλα Αιγίου 0-3 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/01 12:00 Πετεινοί/Πυρσός 1-3 Α.Ε.Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 16/04 15:30 Δαβουρλής Κ.92 κ16 - Αχαΐκός διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/02 11:30 Αχαΐκός - Πετεινοί/Πυρσός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/02 13:30 Δίας - Δαβουρλής Κ.92 κ16 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/02 17:00 Νίκη Προαστείου - Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 17/04 16:30 Θύελλα Πατρών - Α.Ε.Πάτρα 2005 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/03 09:30 Α.Ε.Πάτρα 2005 - Αχαΐκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/03 09:30 Πετεινοί/Πυρσός - Δίας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/03 13:00 Νίκη Προαστείου - Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 04/03 12:00 Θύελλα Αιγίου - Δαβουρλής Κ.92 κ16 διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/03 14:00 Δίας - Α.Ε.Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 31/03 11:00 Θύελλα Πατρών - Αχαΐκός διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 15/04 09:30 Πετεινοί/Πυρσός - Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 18/04 15:30 Δαβουρλής Κ.92 κ16 - Νίκη Προαστείου διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 31/03 09:00 Α.Ε.Πάτρα 2005 5-0 Θύελλα Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/04 08:00 Αχαΐκός - Δίας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/04 14:30 Νίκη Προαστείου - Πετεινοί/Πυρσός διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 26/04 15:00 Δαβουρλής Κ.92 κ16 - Θύελλα Πατρών διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/05 08:30 Πετεινοί/Πυρσός 4-6 Δαβουρλής Κ.92 κ16 διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 05/05 10:00 Θύελλα Αιγίου - Αχαΐκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/05 10:30 Α.Ε.Πάτρα 2005 2-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 05/05 11:00 Θύελλα Πατρών - Δίας διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 19/05 12:00 Δαβουρλής Κ.92 κ16 - Α.Ε.Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/05 12:00 Αχαΐκός - Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 20/05 17:00 Θύελλα Πατρών 2-0 Πετεινοί/Πυρσός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/05 09:30 Δίας - Θύελλα Αιγίου διαιτητές