Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδων (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 22/10 11:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 30/10 10:30 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. 6-1 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/12 10:00 Πυρσός Πατρών 3-1 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 29/12 11:00 Πανμοβριακός Ριόλου 10-1 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/04 17:00 Α.Ε. Αρόης 0-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
Εθνικός Σαγεΐκων - Πρωτέας- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 05/11 11:00 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 3-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 05/11 11:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 4-3 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 05/11 11:00 Αχαΐκή 1-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 05/11 11:00 Εθνικός Σαγεΐκων - Πρωτέας 1-1 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 05/11 12:00 Δόξα Παραλίας 1-0 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
Πυρσός Πατρών- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/11 10:00 Πυρσός Πατρών 2-2 Εθνικός Σαγεΐκων - Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/11 10:30 Αχιλλέας Οβρυάς 4-1 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 19/11 11:00 Πανμοβριακός Ριόλου 5-0 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 19/11 11:00 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. 2-3 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 19/11 11:30 Δόξα Παραλίας 3-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
Α.Ε. Αρόης- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/12 10:30 Πυρσός Πατρών 0-2 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 03/12 11:00 Αχαΐκή 1-4 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 03/12 11:30 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 1-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 04/12 10:30 Εθνικός Σαγεΐκων - Πρωτέας 1-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 04/12 11:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-5 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
Αχιλλέας Οβρυάς- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/12 10:00 Α.Ε. Αρόης 0-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 17/12 10:30 Δόξα Παραλίας 0-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 17/12 10:30 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. 1-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 17/12 11:00 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 0-1 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/12 12:00 Αχιλλέας Οβρυάς 2-1 Εθνικός Σαγεΐκων - Πρωτέας διαιτητές
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/01 12:00 Πυρσός Πατρών 7-2 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/02 10:30 Α.Ε. Αρόης 0-2 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 25/02 11:00 Πανμοβριακός Ριόλου 3-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 25/02 11:00 Εθνικός Σαγεΐκων - Πρωτέας 0-3 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 23/04 14:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-0 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
Αχαΐκή- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/01 09:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 28/01 10:00 Αχαΐκή 0-0 Εθνικός Σαγεΐκων - Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/01 11:30 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. 2-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 28/01 11:30 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 1-7 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/01 13:00 Αχιλλέας Οβρυάς 0-5 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
Δόξα Χαλανδρίτσας- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 11/02 10:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-1 Εθνικός Σαγεΐκων - Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/02 10:00 Α.Ε. Αρόης 2-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/02 12:00 Πυρσός Πατρών 0-4 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/02 12:00 Δόξα Παραλίας 5-0 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 25/02 10:30 Αχιλλέας Οβρυάς 2-8 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. διαιτητές
Πανμοβριακός Ριόλου- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 04/03 10:00 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. 4-0 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/03 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-2 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 04/03 11:00 Εθνικός Σαγεΐκων - Πρωτέας 0-3 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 04/03 11:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 3-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 04/03 16:00 Αχαΐκή 3-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
Δόξα Παραλίας- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ριόλου - Πανμοβριακός Ριόλου 3-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 18/03 10:00 Δόξα Παραλίας 3-2 Εθνικός Σαγεΐκων - Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/03 10:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-4 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/03 12:00 Αχιλλέας Οβρυάς 2-7 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/03 14:00 Α.Ε. Αρόης 2-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
Διαγόρας - Διαγόρας 2010- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 01/04 10:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 3-3 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/04 11:00 Πυρσός Πατρών 0-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 01/04 11:00 Πανμοβριακός Ριόλου 4-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 01/04 13:00 Αχαΐκή 3-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 12/04 17:00 Εθνικός Σαγεΐκων - Πρωτέας 3-1 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ.- ρεπό