Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδων (3ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/10 09:30 Πάτρα 2005 A.E. 5-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/10 10:30 Α.Ε. Αρόης 2-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 17/10 10:30 Πανμοβριακός Ριόλου 3-1 Γαλήνη - Πυρσός διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 17/10 11:00 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. 2-1 Ατρόμητος Ζ. - Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 17/10 11:00 Αχαΐκή 3-2 Διαγόρας 2010 διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 31/10 09:30 Ατρόμητος Ζ. - Πάτραι 2008 0-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 31/10 10:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 3-3 Γαλήνη - Πυρσός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 31/10 11:00 Διαγόρας 2010 2-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 31/10 11:00 Αχαΐκή 0-6 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 31/10 11:30 Δόξα Παραλίας 2-7 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/11 09:30 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. 1-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/11 10:00 Γαλήνη - Πυρσός 5-0 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/11 10:00 Α.Ε. Αρόης 2-1 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 14/11 11:00 Πανμοβριακός Ριόλου 2-5 Ατρόμητος Ζ. - Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 14/11 12:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 4-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 28/11 10:00 Διαγόρας 2010 1-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/11 10:00 Α.Ε. Αρόης 1-2 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/11 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 6-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/11 11:00 Ατρόμητος Ζ. - Πάτραι 2008 4-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 28/11 11:30 Αχαΐκή 2-5 Γαλήνη - Πυρσός διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/12 09:30 Ατρόμητος Ζ. - Πάτραι 2008 5-0 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 12/12 10:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/12 11:30 Γαλήνη - Πυρσός 2-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/12 12:00 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. 3-4 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 13/12 10:00 Δόξα Παραλίας 6-0 Αχαΐκή διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) - Πάτρα 2005 A.E. 3-0 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/01 09:30 Α.Ε. Αρόης 2-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/01 10:00 Γαλήνη - Πυρσός 3-0 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 09/01 11:00 Αχαΐκή 0-11 Ατρόμητος Ζ. - Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 16/01 11:30 Πανμοβριακός Ριόλου 4-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/01 09:30 Πάτρα 2005 A.E. 8-1 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/01 10:30 Ατρόμητος Ζ. - Πάτραι 2008 7-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 23/01 11:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-5 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/01 11:30 Διαγόρας 2010 1-8 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 23/01 12:00 Δόξα Παραλίας 1-5 Γαλήνη - Πυρσός διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/02 09:30 Α.Ε. Αρόης 1-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 06/02 10:00 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. 5-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/02 10:00 Γαλήνη - Πυρσός 0-2 Ατρόμητος Ζ. - Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 06/02 11:00 Πανμοβριακός Ριόλου 5-1 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 06/02 12:00 Διαγόρας 2010 1-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/02 09:30 Πάτρα 2005 A.E. - Γαλήνη - Πυρσός διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 20/02 11:00 Θησέας - Αστ. Μιντιλογλ. 4-1 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 20/02 11:00 Αχαΐκή 1-4 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 20/02 11:00 Πανμοβριακός Ριόλου 1-4 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/02 12:00 Δόξα Παραλίας - Ατρόμητος Ζ. - Πάτραι 2008 διαιτητές