Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδων (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 17/10 10:30 Αχαϊκός 4-1 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 17/10 10:30 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 3-1 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 17/10 12:30 Πρωτέας - Εθνικός Σαγεΐκων 1-1 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/10 15:30 Νίκη Προαστείου - Δαβουρλής 0-1 Παμπατραϊκός - Πετεινοί διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 31/10 09:30 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών 2-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 31/10 10:00 Παναχαΐς 0-2 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 31/10 11:30 Παμπατραϊκός - Πετεινοί 2-0 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 31/10 13:00 Νίκη Προαστείου - Δαβουρλής 14-0 Πρωτέας - Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 14/11 10:00 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 1-3 Νίκη Προαστείου - Δαβουρλής διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 14/11 11:30 Πρωτέας - Εθνικός Σαγεΐκων 1-4 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/11 12:00 Παναχαΐς 1-1 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 14/11 12:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 0-1 Παμπατραϊκός - Πετεινοί διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 28/11 09:30 Αχαϊκός 2-1 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 28/11 10:00 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 1-1 Πρωτέας - Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/11 11:30 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών 0-1 Παμπατραϊκός - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/01 14:00 Νίκη Προαστείου - Δαβουρλής 5-1 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 12/12 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 2-1 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/12 10:00 Παμπατραϊκός - Πετεινοί 1-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 12/12 10:30 Πρωτέας - Εθνικός Σαγεΐκων 1-4 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/12 11:30 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών 1-4 Νίκη Προαστείου - Δαβουρλής διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 09/01 10:00 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 0-1 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 09/01 11:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 5-0 Πρωτέας - Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/01 11:30 Παναχαΐς 1-1 Παμπατραϊκός - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 31/01 15:00 Αχαϊκός 2-1 Νίκη Προαστείου - Δαβουρλής διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 23/01 10:00 Αχαϊκός 7-2 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/01 10:30 Παμπατραϊκός - Πετεινοί 3-0 Πρωτέας - Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/01 11:30 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών 0-2 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 26/01 15:00 Νίκη Προαστείου - Δαβουρλής 5-1 Παναχαΐς διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 06/02 10:00 Παναχαΐς 5-1 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 06/02 11:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 3-1 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/02 12:00 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών 3-0 Πρωτέας - Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/02 10:00 Παμπατραϊκός - Πετεινοί 1-0 Νίκη Προαστείου - Δαβουρλής διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πρωτέας - Εθνικός Σαγεΐκων 0-3 Νίκη Προαστείου - Δαβουρλής διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/02 10:00 Αχαϊκός 4-1 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 20/02 10:30 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 1-5 Παμπατραϊκός - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 20/02 11:30 Θύελλα - Ωλενιακός 1 2-0 Παναχαΐς διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/03 09:30 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών 2-1 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/03 10:00 Παμπατραϊκός - Πετεινοί 1-0 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/03 13:30 Νίκη Προαστείου - Δαβουρλής 3-0 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 12/03 12:30 Αχαϊκός 3-0 Πρωτέας - Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πρωτέας - Εθνικός Σαγεΐκων 0-3 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/03 09:30 Παμπατραϊκός - Πετεινοί 2-1 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 19/03 10:30 Θύελλα - Ωλενιακός 1 1-1 Νίκη Προαστείου - Δαβουρλής διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/03 10:30 Παναχαΐς 0-4 Αχαϊκός διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Παναχαΐς 3-0 Πρωτέας - Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου - Νίκη Προαστείου - Δαβουρλής 0-3 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 26/03 10:00 Αχαϊκός 1-0 Παμπατραϊκός - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 02/04 11:00 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 0-4 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πρωτέας - Εθνικός Σαγεΐκων 0-3 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/04 10:00 Παμπατραϊκός - Πετεινοί 1-1 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/04 10:30 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών 2-0 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 09/04 15:00 Νίκη Προαστείου - Δαβουρλής 3-1 Αχαϊκός διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πρωτέας - Εθνικός Σαγεΐκων 0-3 Παμπατραϊκός - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 23/04 09:30 Παναχαΐς 0-0 Νίκη Προαστείου - Δαβουρλής διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 23/04 10:30 Θύελλα - Ωλενιακός 1 1-1 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 23/04 10:30 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 0-4 Αχαϊκός διαιτητές