Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδων (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/10 09:30 Γαλήνη 4-0 Άτλας - Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/10 09:30 Δίας Σαραβαλίου 1-7 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/10 11:15 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών 2-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 11/10 12:00 Παναχαΐς 0-5 Παμ/κός - Ομόνοια διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/10 13:00 Πανμοβριακός Ριόλου 3-3 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/10 13:15 Νίκη Προαστείου - Δαβουρλής 5-1 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 11/10 13:30 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 3-0 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
Δαβουρλής K. 92- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 25/10 09:30 Άτλας - Πάτρα 2005 0-7 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 25/10 10:00 Δόξα Παραλίας 7-4 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 25/10 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 2-2 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 25/10 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-4 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 25/10 11:30 Παμ/κός - Ομόνοια 0-0 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 25/10 12:00 Πρωτέας 0-4 Νίκη Προαστείου - Δαβουρλής διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 25/10 13:15 Δαβουρλής K. 92 1-4 Παναχαΐς διαιτητές
Διαγόρας - Διαγόρας 2010- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/11 10:00 Άτλας - Πάτρα 2005 0-3 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 08/11 10:00 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 6-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/11 10:00 Αχαϊκός 2-2 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/11 10:00 Δίας Σαραβαλίου 0-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 08/11 10:30 Πανμοβριακός Ριόλου 2-6 Παμ/κός - Ομόνοια διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 08/11 11:00 Παναχαΐς 0-2 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/11 13:00 Νίκη Προαστείου - Δαβουρλής 7-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
Γαλήνη- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/11 09:00 Δαβουρλής K. 92 5-7 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 22/11 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 0-1 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/11 10:00 Δόξα Παραλίας 3-4 Νίκη Προαστείου - Δαβουρλής διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/11 10:00 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 1-4 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 22/11 11:15 Παμ/κός - Ομόνοια 3-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/11 12:00 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών 3-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/11 12:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-5 Άτλας - Πάτρα 2005 διαιτητές
Αχαϊκός- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/12 09:00 Νίκη Προαστείου - Δαβουρλής 0-2 Παμ/κός - Ομόνοια διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/12 09:15 Άτλας - Πάτρα 2005 4-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/12 10:00 Γαλήνη 2-1 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/12 10:00 Αχαϊκός 3-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 06/12 11:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 4-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/12 11:00 Δίας Σαραβαλίου 1-3 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 06/12 12:00 Παναχαΐς 3-3 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
Πρωτέας- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/12 10:30 Δαβουρλής K. 92 3-2 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 20/12 10:30 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 1-3 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 20/12 11:00 Πανμοβριακός Ριόλου 1-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/12 12:00 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών 0-1 Νίκη Προαστείου - Δαβουρλής διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/12 12:00 Γαλήνη 1-2 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/12 12:00 Παμ/κός - Ομόνοια 6-1 Άτλας - Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 21/02 13:00 Δόξα Παραλίας 4-1 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/01 09:30 Άτλας - Πάτρα 2005 0-9 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 03/01 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 0-1 Παμ/κός - Ομόνοια διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/01 10:00 Αχαϊκός 0-3 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 03/01 12:00 Πρωτέας 4-0 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 03/01 12:00 Παναχαΐς 5-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/01 13:00 Νίκη Προαστείου - Δαβουρλής 7-3 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/01 13:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 4-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
Δόξα Παραλίας- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ριόλου - Πανμοβριακός Ριόλου - Άτλας - Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/01 09:30 Γαλήνη 2-1 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/01 10:00 Δαβουρλής K. 92 4-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/01 10:00 Αχαϊκός 2-2 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/01 11:00 Δίας Σαραβαλίου 0-8 Νίκη Προαστείου - Δαβουρλής διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/01 12:00 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών 1-1 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/01 12:00 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 0-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
Παμ/κός - Ομόνοια- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 24/01 10:00 Παμ/κός - Ομόνοια 7-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 24/01 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 1-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/01 11:30 Άτλας - Πάτρα 2005 3-3 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/01 12:15 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 24/01 12:30 Πρωτέας 2-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 26/01 15:00 Παναχαΐς 1-2 Νίκη Προαστείου - Δαβουρλής διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 28/03 12:30 Δόξα Παραλίας 4-3 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/02 09:00 Νίκη Προαστείου - Δαβουρλής 5-0 Άτλας - Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/02 09:30 Αχαϊκός 1-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/02 09:30 Γαλήνη 2-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/02 09:30 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών 1-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/02 11:15 Δίας Σαραβαλίου 1-6 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 07/02 12:00 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 1-0 Παμ/κός - Ομόνοια διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/02 15:00 Πρωτέας 2-3 Παναχαΐς διαιτητές
Πανμοβριακός Ριόλου- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 14/02 09:30 Παμ/κός - Ομόνοια 1-2 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/02 09:45 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών 2-0 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 14/02 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 2-6 Νίκη Προαστείου - Δαβουρλής διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/02 11:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-2 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/02 10:00 Δαβουρλής K. 92 6-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 15/02 10:30 Δόξα Παραλίας 2-5 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 21/02 12:30 Παναχαΐς 1-1 Άτλας - Πάτρα 2005 διαιτητές
Δίας Σαραβαλίου- ρεπό

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/02 09:30 Άτλας - Πάτρα 2005 1-2 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/02 09:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-1 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/02 13:15 Γαλήνη 2-4 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 01/03 10:00 Δίας Σαραβαλίου 1-4 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/03 15:30 Αχαϊκός 2-1 Παμ/κός - Ομόνοια διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 03/03 16:00 Πανμοβριακός Ριόλου 1-2 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 18/03 15:45 Πρωτέας 4-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
Νίκη Προαστείου - Δαβουρλής- ρεπό

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 07/03 10:00 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 2-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 07/03 10:30 Παμ/κός - Ομόνοια 4-0 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/03 11:00 Πανμοβριακός Ριόλου 3-4 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 07/03 12:00 Δόξα Παραλίας 0-3 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/03 13:00 Δαβουρλής K. 92 1-1 Νίκη Προαστείου - Δαβουρλής διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/03 15:30 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών 0-1 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Παναχαϊκής 23/03 16:00 Παναχαΐς 1-1 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
Άτλας - Πάτρα 2005- ρεπό

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/03 09:30 Δίας Σαραβαλίου 1-3 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/03 09:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-1 Παμ/κός - Ομόνοια διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/03 11:30 Αχαϊκός 5-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/03 13:30 Νίκη Προαστείου - Δαβουρλής 4-0 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 15/03 12:15 Δόξα Παραλίας 2-2 Παναχαΐς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/03 18:00 Άτλας - Πάτρα 2005 6-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 24/03 16:00 Πρωτέας 1-3 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών διαιτητές
Θύελλα - Ωλενιακός 1- ρεπό

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/03 09:00 Δαβουρλής K. 92 3-2 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/03 09:30 Γαλήνη 2-4 Νίκη Προαστείου - Δαβουρλής διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/03 09:30 Ικαρος Πετρ. - Πήγασος Πατρών 1-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 21/03 10:00 Παμ/κός - Ομόνοια 3-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 21/03 11:30 Διαγόρας - Διαγόρας 2010 0-6 Άτλας - Πάτρα 2005 διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 21/03 11:30 Πανμοβριακός Ριόλου 2-4 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/03 13:15 Δίας Σαραβαλίου 0-8 Αχαϊκός διαιτητές
Παναχαΐς- ρεπό