Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδικό (Προτζούνιορ 2) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας - Ακράτα 3-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 02/11 11:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-11 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 03/11 10:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-3 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 03/11 11:00 Θύελλα Πατρών 3-0 Γαλήνη διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/11 11:00 Αετός Πατρών 4-6 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 17/11 11:00 Αχαϊκός 10-5 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 17/11 11:00 Γαλήνη 3-1 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 17/11 11:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 8-4 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 17/11 11:00 Άνω Καστρίτσι 6-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 01/12 09:30 Θύελλα Πατρών 10-4 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 01/12 11:00 Πήγασος Πατρών 12-1 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 01/12 11:00 Γαλήνη 0-8 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 01/12 12:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 5-3 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 09/02 10:30 Ακράτα 0-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πανεπιστημίου 15/12 10:00 Άνω Καστρίτσι 4-2 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/12 11:00 Αετός Πατρών 2-20 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 15/12 11:00 Θύελλα Πατρών 6-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 15/12 11:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-4 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 15/12 11:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 8-4 Πήγασος Πατρών διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 18/01 15:00 Αχαϊκός 20-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 19/01 11:00 Γαλήνη 5-5 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 19/01 11:00 Πήγασος Πατρών 1-13 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πανεπιστημίου 19/01 11:00 Άνω Καστρίτσι 13-1 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 26/01 13:00 Ακράτα 0-4 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 01/02 10:00 Θύελλα Πατρών 4-4 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 02/02 10:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 5-5 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 02/02 11:00 Πήγασος Πατρών 3-0 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 09/02 12:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 5-3 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 24/05 12:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 4-2 Αετός Πατρών διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 08/03 11:30 Αχαϊκός 14-4 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 09/03 11:00 Αετός Πατρών 1-12 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 09/03 11:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-5 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Πανεπιστημίου 09/03 12:00 Άνω Καστρίτσι 3-7 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 09/03 13:00 Γαλήνη 7-0 Ακράτα διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 30/03 10:30 Αετός Πατρών 1-11 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 30/03 11:00 Πήγασος Πατρών 4-9 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 30/03 11:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 8-8 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 30/03 11:00 Θύελλα Πατρών 5-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 30/03 12:00 Ακράτα 4-7 Αχαϊκός διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 26/04 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-7 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 27/04 10:00 Αχαϊκός 3-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 27/04 11:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 8-9 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 11/05 11:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 5-3 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 11/05 12:00 Ακράτα 2-14 Αετός Πατρών διαιτητές