Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδικό (Προτζούνιορ 1) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 02/11 10:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-12 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 03/11 11:00 Α.Ε. Αρόης 8-1 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 03/11 11:00 Παναχαϊκός 0-3 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/11 11:00 Νίκη Προαστείου 4-8 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Θησέα 03/11 16:00 Θησέας 13-4 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια διαιτητές
Πρωτέας- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 16/11 10:00 Δόξα Παραλίας 6-5 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/11 12:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 4-2 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Παμπατραϊκού 16/11 16:00 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια 1-8 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 17/11 10:30 Πρωτέας 11-3 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 17/11 11:00 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 4-6 Νίκη Προαστείου διαιτητές
Παναχαϊκός- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 30/11 11:30 Νίκη Προαστείου 8-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 30/11 13:30 Πατραϊκή 10-3 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Δία 01/12 09:45 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 5-21 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Παμπατραϊκού 01/12 11:00 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια 3-1 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 10/05 11:30 Παναχαϊκός 1-10 Πρωτέας διαιτητές
Θησέας- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 14/12 10:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-0 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 15/12 10:00 Δόξα Παραλίας 0-5 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 15/12 10:00 Παναχαϊκός 5-5 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 15/12 12:30 Α.Ε. Αρόης 5-5 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 15/12 15:30 Πρωτέας 9-4 Θησέας διαιτητές
Πατραϊκή- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 18/01 10:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 5-4 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Θησέα 19/01 11:00 Θησέας 5-4 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Παμπατραϊκού 19/01 11:00 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια 5-8 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 19/01 11:00 Πατραϊκή 7-4 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Δία 24/05 12:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 4-18 Νίκη Προαστείου διαιτητές
Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σουλίου 02/02 10:00 Παναχαϊκός 2-8 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/02 10:00 Νίκη Προαστείου 9-5 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια διαιτητές
διαιτητές Θησέα 02/02 10:00 Θησέας 6-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 02/02 11:00 Α.Ε. Αρόης 6-3 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 02/02 11:00 Πρωτέας 10-6 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 διαιτητές
Δόξα Παραλίας- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/02 09:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-4 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 15/02 10:00 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 5-3 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Δία 16/02 09:45 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 6-7 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 16/02 10:30 Δόξα Παραλίας 5-10 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 16/02 11:00 Πατραϊκή 9-5 Θησέας διαιτητές
Α.Ε. Αρόης- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) - Α.Ε. Αρόης 3-0 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 08/03 12:00 Πατραϊκή 8-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 09/03 10:30 Παναχαϊκός 3-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Παμπατραϊκού 09/03 11:00 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια 4-6 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θησέα 09/03 12:30 Θησέας 4-1 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 διαιτητές
Νίκη Προαστείου- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 29/03 11:00 Πρωτέας 3-9 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Δία 30/03 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-5 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 30/03 10:00 Α.Ε. Αρόης 9-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Θησέα 30/03 11:00 Δόξα Παραλίας 3-5 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 30/03 11:00 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 0-3 Πατραϊκή διαιτητές
Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 12/04 11:00 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 9-6 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 13/04 10:30 Πατραϊκή 8-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Θησέα 13/04 11:00 Θησέας 1-5 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Παμπατραϊκού 13/04 17:30 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια 9-5 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/05 11:45 Νίκη Προαστείου 14-6 Παναχαϊκός διαιτητές
Διαγόρας Βραχνεΐκων- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 27/04 10:30 Πρωτέας 3-3 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 27/04 11:00 Δόξα Παραλίας 4-4 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 27/04 11:00 Α.Ε. Αρόης 3-2 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 27/04 11:00 Παναχαϊκός 9-4 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 27/04 11:00 Νίκη Προαστείου 3-0 Θησέας διαιτητές
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων- ρεπό