Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδικό (Τζουνιορ 4) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 27/10 11:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 6-4 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 27/10 11:00 Φλόγα Ρόδιας 4-1 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Διακοπτού 27/10 11:00 Λύκοι Αιγιάλειας 4-4 Ακράτα διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 10/11 11:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-8 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 10/11 11:00 Ακράτα 2-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 10/11 11:00 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 1-13 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 24/11 10:00 Φλόγα Ρόδιας 5-5 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 24/11 11:30 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 0-10 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 29/03 09:45 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 0-7 Ακράτα διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 30/11 10:00 Ακράτα 8-0 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 07/12 11:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 7-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Διακοπτού 08/12 11:00 Λύκοι Αιγιάλειας 9-4 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 22/12 11:00 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 1-3 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 22/12 11:00 Φλόγα Ρόδιας 3-4 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Διακοπτού 05/04 10:00 Λύκοι Αιγιάλειας 3-3 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 12/01 11:00 Ακράτα 3-4 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 12/01 11:00 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 0-12 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 12/01 11:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-13 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς - Φλόγα Ρόδιας - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 26/01 11:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 4-4 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Διακοπτού 26/01 11:00 Λύκοι Αιγιάλειας 8-2 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 08/02 11:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 10-3 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Διακοπτού 09/02 11:00 Λύκοι Αιγιάλειας 7-3 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 09/02 11:30 Ακράτα 5-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 09/03 11:00 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς 0-14 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 09/03 11:00 Φλόγα Ρόδιας 4-5 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 09/03 12:15 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-7 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 23/03 10:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 8-1 Θύελλα Αιγίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 23/03 11:00 Ακράτα 0-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 23/03 11:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 7-7 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές