Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδικό (Τζουνιορ 3) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 26/10 12:30 Πάτρα 2005 A.E. 3-3 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 27/10 11:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 6-4 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 27/10 11:00 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008(1) 0-15 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 27/10 11:00 Αετός Πατρών 3-13 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 27/10 12:15 Δαβουρλής Κ. 92 3 3-2 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Δία 03/11 09:30 Άνω Καστρίτσι 3-5 Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 09/11 10:00 Πατραϊκή 8-3 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 09/11 12:30 Θύελλα - Ωλενιακός 2 1-6 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Δία 10/11 09:45 Δίας Σαραβαλίου 2 9-1 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008(1) διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 10/11 10:00 Παναχαϊκός 0-10 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 10/11 10:00 Άνω Καστρίτσι 4-6 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/11 11:00 Νίκη Προαστείου 9-0 Αετός Πατρών διαιτητές
Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς - Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008(1) - Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 22/11 19:00 Α.Ε. Αρόης 1-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/11 09:45 Αετός Πατρών 2-4 Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 23/11 12:30 Πάτρα 2005 A.E. 12-3 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 24/11 11:15 Δαβουρλής Κ. 92 3 1-10 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 30/11 12:00 Πατραϊκή 11-2 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/12 11:00 Νίκη Προαστείου 13-2 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 07/12 11:00 Παναχαϊκός 1-6 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Πανεπιστημίου 07/12 11:30 Άνω Καστρίτσι 4-1 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 07/12 12:00 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008(1) 12-2 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Δία 07/12 17:30 Δίας Σαραβαλίου 2 3-9 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 08/12 11:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 2-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 21/12 12:30 Α.Ε. Αρόης 4-2 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 22/12 10:00 Πατραϊκή 4-4 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 22/12 11:00 Δαβουρλής Κ. 92 3 2-8 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 22/12 11:00 Θύελλα - Ωλενιακός 2 5-2 Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/12 11:30 Αετός Πατρών 7-8 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008(1) διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/03 10:30 Νίκη Προαστείου 27-0 Παναχαϊκός διαιτητές
Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σουλίου 11/01 12:30 Παναχαϊκός 3-4 Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 11/01 12:45 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008(1) 0-8 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 11/01 13:00 Πάτρα 2005 A.E. 2-5 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 12/01 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 0-4 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/01 10:00 Αετός Πατρών 6-5 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Πανεπιστημίου 12/01 11:30 Άνω Καστρίτσι 2-9 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) - Α.Ε. Αρόης 3-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δία 25/01 12:30 Δίας Σαραβαλίου 2 1-6 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 26/01 10:00 Παναχαϊκός 6-5 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 26/01 10:00 Νίκη Προαστείου 7-5 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 26/01 11:00 Δαβουρλής Κ. 92 3 3-9 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 26/01 12:00 Θύελλα - Ωλενιακός 2 7-2 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008(1) διαιτητές
Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 08/02 11:00 Πατραϊκή 1-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 08/02 11:30 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008(1) 7-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 08/02 12:30 Πάτρα 2005 A.E. 7-0 Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 09/02 10:00 Α.Ε. Αρόης 10-1 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 09/02 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 12-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 09/02 11:00 Αετός Πατρών 1-8 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δία 01/03 09:45 Δίας Σαραβαλίου 2 0-19 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 08/03 13:00 Παναχαϊκός 6-1 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 09/03 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 3 1-17 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 09/03 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 9-1 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008(1) διαιτητές
διαιτητές Πανεπιστημίου 09/03 11:00 Άνω Καστρίτσι 2-7 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 16/03 11:30 Θύελλα - Ωλενιακός 2 5-3 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 22/03 11:00 Πάτρα 2005 A.E. 20-0 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008(1) διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 23/03 10:00 Α.Ε. Αρόης 4-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/03 10:00 Αετός Πατρών 0-13 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/03 11:00 Νίκη Προαστείου 11-2 Δίας Σαραβαλίου 2 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 23/03 12:30 Θύελλα - Ωλενιακός 2 7-3 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 29/03 14:00 Πατραϊκή 3-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πανεπιστημίου 05/04 09:30 Άνω Καστρίτσι 0-10 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 05/04 12:00 Πάτρα 2005 A.E. 3-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 05/04 13:30 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008(1) 1-17 Πατραϊκή διαιτητές
διαιτητές Δία 06/04 09:45 Δίας Σαραβαλίου 2 9-9 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 06/04 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 3-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 06/04 11:00 Παναχαϊκός 2-8 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008- ρεπό