Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδικό (Τζουνιορ 2) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δία 26/10 09:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 4-8 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 26/10 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 2-3 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια διαιτητές
διαιτητές Δία 27/10 09:45 Δίας Σαραβαλίου 12-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 27/10 11:00 Πήγασος Πατρών 0-2 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 02/11 16:30 Άτλας Α.Σ. 12-9 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 03/11 09:45 Αχαϊκός 13-9 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 09/11 10:00 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 11-4 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Θησέα 09/11 10:15 Θησέας 2-5 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/11 10:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 3-5 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 09/11 11:00 Δόξα Παραλίας 8-2 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 09/11 12:30 Αχαϊκός 5-7 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Παμπατραϊκού 10/11 12:30 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια 3-8 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παμπατραϊκού 16/11 12:00 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια 5-1 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Δία 23/11 09:45 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-7 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 23/11 10:30 Άτλας Α.Σ. 2-10 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 23/11 11:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 10-3 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 24/11 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 1 11-0 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Δία 01/12 09:45 Δίας Σαραβαλίου 7-2 Πήγασος Πατρών διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 07/12 10:00 Δόξα Παραλίας 5-1 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 07/12 10:00 Αχαϊκός 2-3 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 07/12 11:00 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 0-10 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 07/12 12:30 Άτλας Α.Σ. 2-7 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Θησέα 07/12 15:00 Θησέας 4-2 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 08/12 11:00 Πήγασος Πατρών 2-8 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δία 21/12 09:45 Δίας Σαραβαλίου 7-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 21/12 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 8-1 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 21/12 11:00 Δαβουρλής Κ. 92 1 5-2 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 21/12 13:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 0-6 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Θησέα 22/12 11:00 Θησέας 1-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Παμπατραϊκού 22/12 11:00 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια 15-6 Πήγασος Πατρών διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 11/01 10:00 Δόξα Παραλίας 4-12 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 11/01 11:30 Άτλας Α.Σ. 3-9 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 12/01 09:45 Θύελλα - Ωλενιακός 1 6-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Δία 12/01 09:45 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 5-8 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 12/01 10:00 Αχαϊκός 19-4 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 12/01 11:00 Πήγασος Πατρών 1-1 Θησέας διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 25/01 10:00 Δόξα Παραλίας 4-9 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 25/01 11:00 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 12-1 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 25/01 11:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 5-3 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Δία 26/01 09:45 Δίας Σαραβαλίου 14-2 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 26/01 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 1 6-1 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Θησέα 26/01 11:00 Θησέας 4-4 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δία 08/02 09:45 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-13 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 08/02 10:00 Πήγασος Πατρών 1-7 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 08/02 10:00 Άτλας Α.Σ. 3-8 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 08/02 12:30 Δαβουρλής Κ. 92 1 4-5 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Παμπατραϊκού 09/02 11:00 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια 8-3 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 09/02 13:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 10-1 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πήγασου 08/03 10:00 Πήγασος Πατρών 4-10 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 08/03 12:45 Αχαϊκός 13-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Δία 08/03 13:15 Δίας Σαραβαλίου 8-5 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 09/03 10:30 Δόξα Παραλίας 1-1 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 29/03 10:00 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 9-2 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 30/03 17:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-6 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 22/03 15:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-3 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/03 09:45 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-7 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 23/03 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 1 10-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Παμπατραϊκού 23/03 10:00 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια 7-9 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Θησέα 23/03 11:00 Θησέας 3-10 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 23/03 11:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 8-3 Πήγασος Πατρών διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δία 05/04 09:45 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-10 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 05/04 14:30 Ίκαρος Πετρωτού - Πάτραι 2008 6-3 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 05/04 17:00 Αχαϊκός 18-3 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 06/04 10:30 Δόξα Παραλίας 6-0 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 06/04 11:30 Πήγασος Πατρών 0-15 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 06/04 11:30 Άτλας Α.Σ. 7-5 Παμ/κός -Πετεινοί - Ομόνοια διαιτητές