Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδικό (Τζουνιορ 1) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων - Εθνικός Σαγεΐκων 1-3 Ατρόμητος Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 27/10 11:15 Άρλα 7-4 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 17/11 11:30 Αχαΐκή 2-9 Πρωτέας διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 09/11 15:30 Κρίνος 3-3 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 10/11 10:30 Πρωτέας 10-5 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Λάππα 10/11 11:00 Ατρόμητος Αχαΐας 7-0 Αχαΐκή διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) - Πρωτέας 10-2 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Λάππα 23/11 15:00 Ατρόμητος Αχαΐας 6-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 03/01 15:30 Αχαΐκή 1-1 Άρλα διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 07/12 11:00 Εθνικός Σαγεΐκων 1-5 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 07/12 11:00 Άρλα 3-10 Ατρόμητος Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 08/12 10:00 Κρίνος 2-10 Πρωτέας διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας - Αχαΐκή 2-2 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 22/12 11:00 Άρλα 9-2 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 22/12 12:30 Πρωτέας 3-4 Ατρόμητος Αχαΐας διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 12/01 10:30 Πρωτέας 5-3 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 12/01 11:00 Κρίνος 4-6 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Λάππα 12/01 12:00 Ατρόμητος Αχαΐας 5-3 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 25/01 11:00 Εθνικός Σαγεΐκων 1-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 26/01 11:00 Αχαΐκή 0-3 Ατρόμητος Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 26/01 11:00 Άρλα 2-10 Πρωτέας διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 09/02 10:00 Εθνικός Σαγεΐκων 3-4 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 09/02 11:00 Άρλα 2-4 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 09/02 11:00 Κρίνος 2-4 Ατρόμητος Αχαΐας διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 08/03 11:00 Αχαΐκή 12-2 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Λάππα 09/03 11:00 Ατρόμητος Αχαΐας 3-2 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 14/03 18:30 Πρωτέας 10-3 Κρίνος διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λάππα 23/03 11:00 Ατρόμητος Αχαΐας 2-3 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 23/03 11:30 Κρίνος 4-12 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 30/03 10:30 Εθνικός Σαγεΐκων 9-4 Άρλα διαιτητές