Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδικό (Παίδων 1) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/09 10:00 Αετός Ρίου - Δαβουρλής 0-5 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 28/09 11:00 Κρίνος 3-0 Ποσειδών - Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/09 11:15 Δίας - Αχαϊός 1-7 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 28/09 11:30 Πρωτέας - Αχαϊκή 2-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/09 12:00 Πυρσός Πατρών 7-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/09 13:30 Νίκη Προαστείου 6-2 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/10 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 10-0 Αετός Ρίου - Δαβουρλής διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/10 10:30 Γαλήνη 6-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 12/10 10:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 0-0 Δίας - Αχαϊός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/10 12:00 Δαβουρλής K. 92 5-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 12/10 12:00 Δόξα Παραλίας 4-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/10 13:15 Ποσειδών - Νίκη Προαστείου 1-2 Πρωτέας - Αχαϊκή διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/10 10:00 Γαλήνη 0-4 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 26/10 10:15 Κρίνος 1-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 26/10 10:30 Δίας - Αχαϊός 3-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/10 12:00 Πυρσός Πατρών 2-3 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 26/10 13:00 Αετός Ρίου - Δαβουρλής 1-4 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 27/10 09:45 Πανμοβριακός Ριόλου 1-1 Ποσειδών - Νίκη Προαστείου διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ποσειδών - Νίκη Προαστείου 0-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/11 10:30 Πάτρα 2005 A.E. 4-2 Πρωτέας - Αχαϊκή διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 09/11 11:00 Κρίνος 3-0 Αετός Ρίου - Δαβουρλής διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/11 12:00 Δόξα Παραλίας 4-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/11 12:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 0-2 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/11 18:00 Νίκη Προαστείου 3-0 Δίας - Αχαϊός διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/11 10:00 Πυρσός Πατρών 2-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 23/11 10:30 Πανμοβριακός Ριόλου 4-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/11 11:30 Αετός Ρίου - Δαβουρλής 0-3 Δίας - Αχαϊός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/11 11:30 Πρωτέας - Αχαϊκή 1-4 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/11 12:00 Γαλήνη 1-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/11 12:45 Ποσειδών - Νίκη Προαστείου 1-2 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων - Πρωτέας - Αχαϊκή 3-0 Αετός Ρίου - Δαβουρλής διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/12 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 4-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 07/12 11:00 Κρίνος 3-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 07/12 11:30 Δόξα Παραλίας 12-0 Ποσειδών - Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/12 18:15 Νίκη Προαστείου 7-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 25/01 09:30 Δίας - Αχαϊός 2-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/12 10:00 Γαλήνη 2-0 Δίας - Αχαϊός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/12 10:30 Αετός Ρίου - Δαβουρλής 1-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 21/12 10:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 0-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/12 12:15 Δαβουρλής K. 92 3-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/12 16:00 Ποσειδών - Νίκη Προαστείου 0-6 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 28/12 11:00 Πανμοβριακός Ριόλου 1-5 Πρωτέας - Αχαϊκή διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/01 09:00 Πυρσός Πατρών 1-2 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/01 10:00 Δίας - Αχαϊός 5-1 Ποσειδών - Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 11/01 11:00 Κρίνος 2-3 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 11/01 11:00 Πανμοβριακός Ριόλου 3-0 Αετός Ρίου - Δαβουρλής διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 12/01 12:30 Πρωτέας - Αχαϊκή 0-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 25/01 09:45 Πάτρα 2005 A.E. 0-4 Δόξα Παραλίας διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Αετός Ρίου - Δαβουρλής 0-3 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου - Ποσειδών - Νίκη Προαστείου 0-3 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 08/02 11:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-1 Πρωτέας - Αχαϊκή διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/02 12:00 Δόξα Παραλίας 7-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 08/02 12:00 Δαβουρλής K. 92 10-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/02 18:00 Νίκη Προαστείου 3-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου - Δαβουρλής K. 92 3-0 Αετός Ρίου - Δαβουρλής διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Γαλήνη 3-0 Ποσειδών - Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/02 09:45 Δίας - Αχαϊός 1-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 22/02 11:00 Κρίνος 0-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 22/02 12:00 Πανμοβριακός Ριόλου 2-1 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 01/03 10:15 Πρωτέας - Αχαϊκή 5-4 Δόξα Παραλίας διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Αετός Ρίου - Δαβουρλής 0-3 Ποσειδών - Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/03 10:00 Δίας - Αχαϊός 4-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/03 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 7-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 08/03 10:45 Διαγόρας Βραχνεΐκων 3-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/03 12:45 Νίκη Προαστείου 2-2 Πρωτέας - Αχαϊκή διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/03 13:00 Δόξα Παραλίας 9-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων - Διαγόρας Βραχνεΐκων 3-0 Αετός Ρίου - Δαβουρλής διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/03 10:00 Γαλήνη 0-4 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/03 11:15 Πυρσός Πατρών 1-2 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/03 11:15 Πρωτέας - Αχαϊκή 2-3 Δίας - Αχαϊός διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 16/03 11:00 Πανμοβριακός Ριόλου 1-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/03 15:15 Δαβουρλής K. 92 5-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πάτρα 2005 A.E. 3-0 Ποσειδών - Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 22/03 10:00 Κρίνος 3-2 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/03 11:15 Δίας - Αχαϊός 5-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/03 11:15 Πυρσός Πατρών 0-6 Πρωτέας - Αχαϊκή διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/03 20:00 Νίκη Προαστείου 5-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 24/03 14:00 Δόξα Παραλίας 4-1 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές