Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδικό (Τζούνιορ 2) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 11/11 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 2 2-15 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 11/11 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 3 4-10 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/11 10:30 Νίκη Προαστείου 8-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 11/11 11:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 21-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 11/11 11:00 Ακράτα 4-6 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Διακοπτού 11/11 12:00 Λύκοι Αιγιάλειας 1-9 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 11/11 12:30 Πατραϊκος Π.Α.Σ. 4-5 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 11/11 13:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 0-5 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 17/11 11:45 Παναχαϊκός 2-3 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Παμπατραϊκού 18/11 10:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 18-5 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Πανεπιστημίου 18/11 10:00 Άνω Καστρίτσι 4-2 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 18/11 10:00 Γαλήνη 5-8 Πατραϊκος Π.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 18/11 10:30 Ακράτα 3-9 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 18/11 10:30 Δαβουρλής Κ. 92 1 9-2 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 18/11 10:30 Φλόγα Ρόδιας 1-5 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Διακοπτού 18/11 11:30 Λύκοι Αιγιάλειας 2-7 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού - Πατραϊκος Π.Α.Σ. 3-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 24/11 18:00 Νίκη Προαστείου 2-5 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 25/11 11:00 Ακράτα 7-6 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 25/11 11:00 Α.Ε. Αρόης 6-2 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 25/11 11:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 6-3 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Δία 25/11 11:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 8-9 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Παμπατραϊκού 25/11 11:30 Παμπατραϊκός Α.Ο. 10-6 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 28/11 16:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 3-10 Γαλήνη διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς - Φλόγα Ρόδιας 3-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Διακοπτού - Λύκοι Αιγιάλειας 0-3 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Ακράτας - Ακράτα 3-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 09/12 10:30 Δαβουρλής Κ. 92 1 7-4 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 09/12 11:00 Γαλήνη 5-10 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 09/12 11:00 Παναχαϊκός 3-3 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 09/12 12:00 Δαβουρλής Κ. 92 3 3-6 Πατραϊκος Π.Α.Σ. διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 16/12 10:30 Φλόγα Ρόδιας 5-2 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Πανεπιστημίου 16/12 11:00 Άνω Καστρίτσι 0-14 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Διακοπτού 16/12 11:00 Λύκοι Αιγιάλειας 0-10 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 16/12 11:00 Α.Ε. Αρόης 0-5 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 16/12 11:00 Θύελλα - Ωλενιακός 2 1-10 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/12 12:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 2-3 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Δία 16/12 12:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-6 Πατραϊκος Π.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Παμπατραϊκού 16/12 12:30 Παμπατραϊκός Α.Ο. 10-6 Γαλήνη διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 12/01 11:00 Ακράτα 1-4 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 13/01 09:30 Δαβουρλής Κ. 92 3 2-8 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Διακοπτού 13/01 11:00 Λύκοι Αιγιάλειας 7-21 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 13/01 11:00 Πατραϊκος Π.Α.Σ. 7-2 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 13/01 11:15 Παναχαϊκός 0-3 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 13/01 12:00 Θύελλα - Ωλενιακός 2 1-6 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 13/01 12:30 Γαλήνη 10-3 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 21/04 12:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 26/01 11:30 Ακράτα 1-3 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 27/01 09:30 Νίκη Προαστείου 2-5 Πατραϊκος Π.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 27/01 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 1 13-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 27/01 11:00 Φλόγα Ρόδιας 5-3 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Διακοπτού 27/01 11:00 Λύκοι Αιγιάλειας 4-5 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Δία 27/01 11:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 9-5 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Παμπατραϊκού 27/01 12:30 Παμπατραϊκός Α.Ο. 14-1 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 28/04 10:00 Α.Ε. Αρόης 12-3 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 03/02 11:00 Α.Ε. Αρόης 4-4 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 03/02 11:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 1-5 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Διακοπτού 03/02 11:00 Λύκοι Αιγιάλειας 3-5 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 03/02 11:00 Πατραϊκος Π.Α.Σ. 2-6 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 03/02 11:00 Δαβουρλής Κ. 92 3 11-2 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 03/02 12:30 Παναχαϊκός 3-7 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 03/03 12:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-11 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 21/04 11:00 Φλόγα Ρόδιας 11-3 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Διακοπτού - Λύκοι Αιγιάλειας 0-3 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Δία 17/02 09:45 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 4-7 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 17/02 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 1 11-0 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 17/02 11:00 Φλόγα Ρόδιας 3-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Πανεπιστημίου 17/02 11:00 Άνω Καστρίτσι 5-10 Πατραϊκος Π.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 17/02 11:00 Ακράτα 4-2 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 17/02 12:30 Γαλήνη 6-8 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Παμπατραϊκού 20/04 11:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 3-0 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 24/02 10:00 Α.Ε. Αρόης 1-8 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 24/02 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 2 3-7 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 24/02 11:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-1 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 24/02 11:00 Ακράτα 0-1 Πατραϊκος Π.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 24/02 11:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 3-3 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 24/02 11:00 Νίκη Προαστείου 1-7 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 24/02 11:00 Φλόγα Ρόδιας 3-3 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 24/02 12:00 Δαβουρλής Κ. 92 3 8-9 Παναχαϊκός διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 10/03 10:00 Γαλήνη 10-5 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Πανεπιστημίου 10/03 10:00 Άνω Καστρίτσι 5-9 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Διακοπτού 10/03 11:00 Λύκοι Αιγιάλειας 0-3 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 10/03 11:00 Φλόγα Ρόδιας 1-7 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Δία 10/03 11:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 5-13 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 10/03 11:00 Παναχαϊκός 4-8 Πατραϊκος Π.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 10/03 12:00 Δαβουρλής Κ. 92 3 4-7 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 30/04 16:00 Ακράτα 3-0 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) - Α.Ε. Αρόης 3-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 23/03 10:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 3-4 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 23/03 11:00 Φλόγα Ρόδιας 7-5 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 23/03 14:00 Θύελλα - Ωλενιακός 2 1-4 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 24/03 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 1 10-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 24/03 10:45 Νίκη Προαστείου 8-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Παμπατραϊκού 24/03 11:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 17-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 24/03 12:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 5-5 Πατραϊκος Π.Α.Σ. διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-0 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 30/03 10:00 Παναχαϊκός 2-5 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 30/03 12:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-3 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 30/03 13:00 Γαλήνη 7-7 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Διακοπτού 31/03 11:00 Λύκοι Αιγιάλειας 0-3 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 31/03 12:00 Δαβουρλής Κ. 92 3 10-2 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Πατραϊκού 31/03 12:00 Πατραϊκος Π.Α.Σ. 8-1 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 21/04 11:30 Ακράτα 0-3 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Δαβουρλής Κ. 92 1 3-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Πανεπιστημίου 06/04 13:00 Άνω Καστρίτσι 6-2 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Παμπατραϊκού 07/04 11:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 7-3 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 07/04 11:00 Φλόγα Ρόδιας 1-3 Δαβουρλής Κ. 92 3 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 07/04 11:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 0-3 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Αρόης (7Χ7) 07/04 12:00 Α.Ε. Αρόης 1-12 Πατραϊκος Π.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 07/04 12:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 4-8 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Γαλήνης 20/04 13:00 Γαλήνη 9-4 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή - Δαβουρλής Κ. 92 3 3-9 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Λύκοι Αιγιάλειας 0-3 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/04 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-0 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 14/04 10:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 4-3 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 14/04 11:00 Θύελλα - Ωλενιακός 2 0-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας Αιγίου 14/04 12:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-6 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 14/04 12:30 Παναχαϊκός 8-3 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 17/04 19:15 Φλόγα Ρόδιας 5-5 Πατραϊκος Π.Α.Σ. διαιτητές