Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδικό (Προπαίδων 2) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 10/11 10:00 Λύκοι Αιγιάλειας 5-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/11 11:00 Δαβουρλής Κ. 92 1 4-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 10/11 11:30 Φλόγα Ρόδιας 0-5 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/11 11:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 11-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/11 11:30 Ικαρος Πετρωτού 5-0 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/11 12:30 Παμπατραϊκός Α.Ο. 5-0 Αετός Ρίου διαιτητές
Πατραϊκος Π.Α.Σ.- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 17/11 11:30 Θύελλα - Ωλενιακός 2 1-6 Πατραϊκος Π.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/11 11:30 Νίκη Προαστείου 2-3 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/11 12:00 Αετός Ρίου 1-6 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 17/11 12:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-16 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 17/11 12:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-5 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 18/11 11:30 Φλόγα Ρόδιας 6-1 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
Αστήρ Τέμενης- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24/11 11:00 Ικαρος Πετρωτού 4-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/11 11:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 8-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 24/11 12:30 Δαβουρλής Κ. 92 1 4-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 24/11 12:30 Πατραϊκος Π.Α.Σ. 0-5 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 25/11 10:30 Λύκοι Αιγιάλειας 0-10 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 01/12 11:00 Θύελλα - Ωλενιακός 2 4-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
Αετός Ρίου- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου - Δαβουρλής Κ. 92 1 3-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 08/12 10:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-4 Πατραϊκος Π.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 09/12 12:30 Αετός Ρίου 2-1 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 29/12 11:00 Φλόγα Ρόδιας 0-8 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/01 10:30 Νίκη Προαστείου 15-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/01 11:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 7-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/12 16:30 Αετός Ρίου 1-4 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/12 09:30 Ικαρος Πετρωτού 2-2 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 15/12 11:00 Αστήρ Τέμενης 0-7 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 15/12 11:00 Θύελλα - Ωλενιακός 2 7-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 15/12 12:00 Λύκοι Αιγιάλειας 0-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/12 12:30 Πατραϊκος Π.Α.Σ. 4-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
Παμπατραϊκός Α.Ο.- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 22/12 10:00 Φλόγα Ρόδιας 3-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/12 11:30 Ικαρος Πετρωτού 3-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 22/12 11:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/12 12:30 Παμπατραϊκός Α.Ο. 7-0 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί 23/12 12:30 Δαβουρλής Κ. 92 1 4-0 Πατραϊκος Π.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 29/12 10:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-8 Νίκη Προαστείου διαιτητές
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 12/01 10:00 Αστήρ Τέμενης 0-13 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 12/01 10:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 7-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/01 11:00 Πατραϊκος Π.Α.Σ. 2-7 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 12/01 12:00 Θύελλα - Ωλενιακός 2 4-6 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/01 12:30 Αετός Ρίου 1-6 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/01 17:30 Νίκη Προαστείου 0-3 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
Λύκοι Αιγιάλειας- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) - Ικαρος Πετρωτού 3-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/01 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 1 8-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 19/01 10:00 Φλόγα Ρόδιας 10-1 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/01 12:30 Πατραϊκος Π.Α.Σ. 3-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/01 12:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-5 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/01 12:30 Παμπατραϊκός Α.Ο. 3-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
Θύελλα - Ωλενιακός 2- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου - Λύκοι Αιγιάλειας 0-3 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-3 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 02/02 11:00 Αστήρ Τέμενης 0-3 Πατραϊκος Π.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/02 12:30 Αετός Ρίου 0-3 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/02 12:30 Παμπατραϊκός Α.Ο. 9-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 27/02 16:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 4-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
Νίκη Προαστείου- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/02 11:00 Δαβουρλής Κ. 92 1 0-3 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/02 11:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/02 11:00 Ικαρος Πετρωτού 11-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 16/02 11:00 Αστήρ Τέμενης 3-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/02 12:30 Πατραϊκος Π.Α.Σ. 5-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/02 13:00 Θύελλα - Ωλενιακός 2 2-11 Νίκη Προαστείου διαιτητές
Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Λύκοι Αιγιάλειας 0-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/02 10:30 Αετός Ρίου 3-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 23/02 12:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-10 Πατραϊκος Π.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 23/02 12:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 11-1 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/02 13:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 0-5 Δαβουρλής Κ. 92 1 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 26/02 15:30 Παμπατραϊκός Α.Ο. 2-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
Φλόγα Ρόδιας- ρεπό

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Αετός Ρίου 3-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/03 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 2 2-7 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/03 10:00 Πατραϊκος Π.Α.Σ. 1-3 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/03 11:00 Ικαρος Πετρωτού 9-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 02/03 11:00 Αστήρ Τέμενης 5-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/03 14:00 Νίκη Προαστείου 2-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
Δαβουρλής Κ. 92 1- ρεπό

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Λύκοι Αιγιάλειας 0-3 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/03 10:30 Παμπατραϊκός Α.Ο. 12-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 09/03 11:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-8 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/03 11:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-2 Πατραϊκος Π.Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 09/03 13:00 Φλόγα Ρόδιας 3-5 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/03 13:00 Δαβουρλής Κ. 92 1 12-0 Θύελλα - Ωλενιακός 2 διαιτητές
Ικαρος Πετρωτού- ρεπό