Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδικό (Προπαίδων 1) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) - Θύελλα - Ωλενιακός 1 3-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/11 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 2-1 Παμπατραϊκός - Θησέας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/11 11:30 Δόξα Παραλίας 0-1 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/11 12:30 Δαβουρλής Κ. 92 2 1-5 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 11/11 11:30 Α.Ο. Πάτραι 2008 1-4 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/12 11:00 Δίας Σαραβαλίου 7-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
Γαλήνη- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς - Πήγασος Μπεγουλακίου 0-3 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/11 09:30 Παμπατραϊκός - Θησέας 4-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/11 09:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-13 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 17/11 10:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 3-1 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/11 11:00 Αχαϊκός 2-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 18/11 11:30 Δαβουρλής Κ. 92 2 1-6 Δόξα Παραλίας διαιτητές
Πρωτέας- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 24/11 09:15 Γαλήνη 9-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24/11 09:15 Πάτρα 2005 A.E. 2-2 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 24/11 10:00 Δόξα Παραλίας 2-2 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/11 11:00 Δίας Σαραβαλίου 6-0 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 24/11 11:00 Παμπατραϊκός - Θησέας 1-5 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 24/11 11:30 Α.Ο. Πάτραι 2008 1-5 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
Πήγασος Μπεγουλακίου- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) - Πήγασος Μπεγουλακίου 0-3 Παμπατραϊκός - Θησέας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/12 18:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 1-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/12 09:30 Αχαϊκός 3-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 08/12 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 14-0 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 08/12 11:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-4 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/12 12:00 Δίας Σαραβαλίου 2-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
Διαγόρας Βραχνεΐκων- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου - Αστέρας Μιντιλογλίου 3-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/12 09:15 Πάτρα 2005 A.E. 2-3 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 15/12 10:00 Δόξα Παραλίας 4-1 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/12 10:00 Πρωτέας 1-3 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/12 12:00 Παμπατραϊκός - Θησέας 0-1 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/12 12:30 Γαλήνη 8-1 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
Θύελλα - Ωλενιακός 1- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 22/12 09:30 Δίας Σαραβαλίου 1-3 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/12 09:30 Πάτρα 2005 A.E. 1-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/12 11:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 4-1 Παμπατραϊκός - Θησέας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/12 11:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 3-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/12 12:30 Δαβουρλής Κ. 92 2 0-7 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/12 13:00 Αχαϊκός 3-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
Α.Ο. Πάτραι 2008- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πήγασος Μπεγουλακίου 0-3 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/01 10:30 Αχαϊκός 2-1 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 12/01 10:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-9 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/01 10:30 Γαλήνη 1-5 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 12/01 11:30 Πρωτέας 3-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/01 12:00 Παμπατραϊκός - Θησέας 6-0 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
Δόξα Παραλίας- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Δίας Σαραβαλίου 3-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/01 09:30 Γαλήνη 3-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/01 09:30 Πάτρα 2005 A.E. 3-2 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/01 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 1-6 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/01 10:15 Θύελλα - Ωλενιακός 1 4-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/01 11:30 Α.Ο. Πάτραι 2008 2-2 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
Παμπατραϊκός - Θησέας- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πήγασος Μπεγουλακίου 0-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/02 09:30 Θύελλα - Ωλενιακός 1 17-0 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/02 09:30 Αχαϊκός 6-0 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 02/02 09:30 Πρωτέας 2-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 02/02 10:00 Δόξα Παραλίας 5-0 Παμπατραϊκός - Θησέας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 02/02 11:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
Αστέρας Μιντιλογλίου- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς - Α.Ο. Πάτραι 2008 - Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Γαλήνη 3-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/02 09:30 Δίας Σαραβαλίου 2-1 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/02 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 4-0 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/02 10:00 Πρωτέας 3-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/02 12:30 Παμπατραϊκός - Θησέας 3-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
Αχαϊκός- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πήγασος Μπεγουλακίου 0-3 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/02 09:30 Θύελλα - Ωλενιακός 1 2-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/02 09:30 Αχαϊκός 2-1 Παμπατραϊκός - Θησέας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 23/02 11:30 Α.Ο. Πάτραι 2008 0-8 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/02 12:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-3 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 24/02 10:30 Δόξα Παραλίας 6-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
Δαβουρλής Κ. 92 2- ρεπό

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πήγασος Μπεγουλακίου 0-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/03 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 5-0 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 02/03 11:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-6 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/03 11:30 Γαλήνη 0-6 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 02/03 12:30 Πρωτέας 2-1 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/03 13:00 Παμπατραϊκός - Θησέας 5-1 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
Δίας Σαραβαλίου- ρεπό

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Διαγόρας Βραχνεΐκων 3-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/03 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 3-2 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 09/03 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 5-1 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 09/03 10:30 Δόξα Παραλίας 0-2 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/03 12:30 Δίας Σαραβαλίου 2-1 Παμπατραϊκός - Θησέας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/03 11:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 5-5 Γαλήνη διαιτητές
Πάτρα 2005 A.E.- ρεπό