Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδικό (Παίδων 2) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων - Καλάβρυτα 3-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/11 09:30 Δαβουρλής K. 92 0-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/11 10:00 Ικαρος Πετρωτού 0-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/11 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/11 11:00 Άτλας Α.Σ. 2-3 Ποσειδών - Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 10/11 11:30 Λύκοι Αιγιάλειας 1-6 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 13/12 15:30 Ζήρια-ΤΑΔ'93 1-2 Παναιγιάλειος διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/11 09:30 Α.Ε. Αρόης 8-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 17/11 10:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 1-4 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 17/11 10:00 Παναιγιάλειος 0-9 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 17/11 10:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 3-4 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 17/11 11:00 Ακράτα 9-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/11 13:30 Ποσειδών - Δρέπανο 1-3 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/11 15:45 Αετός Ρίου 6-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/11 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 10-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 24/11 10:30 Λύκοι Αιγιάλειας 3-4 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 24/11 11:00 Καλάβρυτα 4-8 Ποσειδών - Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/11 12:30 Α.Ε. Αρόης 3-2 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 01/12 09:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 0-3 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/12 12:00 Ικαρος Πετρωτού 1-0 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 02/12 11:00 Δαβουρλής K. 92 8-1 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Δαβουρλής K. 92 3-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 08/12 09:15 Ποσειδών - Δρέπανο 2-4 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/12 09:30 Άτλας Α.Σ. 2-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 08/12 11:00 Αετός Ρίου 3-0 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 08/12 11:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-3 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 02/01 15:30 Ζήρια-ΤΑΔ'93 2-3 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 30/01 12:00 Παναιγιάλειος 3-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) - Ικαρος Πετρωτού 0-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς - Α.Ε. Αρόης 3-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 15/12 10:00 Λύκοι Αιγιάλειας 1-9 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 15/12 11:00 Ακράτα 2-1 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 15/12 12:00 Καλάβρυτα 2-13 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/12 10:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 6-1 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/12 15:00 Αετός Ρίου 5-1 Ποσειδών - Δρέπανο διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) - Ικαρος Πετρωτού 3-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/12 09:30 Άτλας Α.Σ. 3-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/12 11:00 Δαβουρλής K. 92 6-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 29/12 11:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-3 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 02/01 15:00 Παναιγιάλειος 3-4 Ποσειδών - Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 16/03 11:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 3-0 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/03 16:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-0 Καλάβρυτα διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 12/01 10:00 Α.Ε. Αρόης 1-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/01 11:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 12/01 11:30 Λύκοι Αιγιάλειας 0-3 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/01 12:15 Ποσειδών - Δρέπανο 3-1 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 12/01 12:15 Ακράτα 0-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 13/01 11:00 Παναιγιάλειος 2-2 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/03 13:30 Αετός Ρίου 6-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου - Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί 19/01 10:00 Δαβουρλής K. 92 1-1 Ποσειδών - Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/01 11:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-5 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 19/01 12:00 Καλάβρυτα 0-12 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/01 12:00 Άτλας Α.Σ. 1-1 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/01 12:30 Ικαρος Πετρωτού 0-2 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 23/01 15:30 Ζήρια-ΤΑΔ'93 3-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου - Λύκοι Αιγιάλειας 0-3 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς - Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 0-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/02 11:00 Άτλας Α.Σ. 3-0 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 02/02 11:00 Ακράτα 0-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/02 11:30 Αετός Ρίου 3-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 04/02 15:30 Ποσειδών - Δρέπανο 2-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 27/02 16:00 Παναιγιάλειος 4-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/02 09:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-2 Ποσειδών - Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/02 10:30 Α.Ε. Αρόης 3-5 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 16/02 11:00 Ακράτα 3-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/02 12:30 Δαβουρλής K. 92 1-0 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/02 12:30 Ικαρος Πετρωτού 0-3 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/02 15:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 5-2 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 16/03 12:00 Καλάβρυτα 0-3 Παναιγιάλειος διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Λύκοι Αιγιάλειας 0-3 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/02 09:30 Άτλας Α.Σ. 5-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 23/02 10:30 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-6 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/02 11:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 23/02 11:30 Παναιγιάλειος 0-2 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/02 12:00 Ποσειδών - Δρέπανο 2-3 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 27/02 16:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 3-0 Καλάβρυτα διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ποσειδών - Δρέπανο 3-0 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) - Ικαρος Πετρωτού 0-3 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Καλάβρυτα 0-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/03 11:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 8-3 Άτλας Α.Σ. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/03 12:30 Αετός Ρίου 6-0 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 04/03 16:00 Ακράτα 3-0 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 06/03 15:30 Α.Ε. Αρόης 4-1 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Λύκοι Αιγιάλειας 0-3 Παναιγιάλειος διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 09/03 10:00 Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 4-0 Ποσειδών - Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/03 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 4-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 09/03 10:30 Ζήρια-ΤΑΔ'93 1-6 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/03 11:00 Άτλας Α.Σ. 3-0 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 09/03 11:00 Καλάβρυτα 3-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/03 11:30 Δαβουρλής K. 92 1-2 Α.Ε. Αρόης διαιτητές