Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδικό (Παίδων 1) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας - Αχαΐκή 3-0 Ατρόμητος Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πάτρα 2005 A.E. 3-0 Παμπατραϊκός - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/11 09:30 Δίας Σαραβαλίου 5-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 10/11 11:30 Θύελλα - Ωλενιακός 1 17-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 11/11 10:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 0-5 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 13/11 15:30 Δόξα Παραλίας 2-0 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
Κρίνος- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας - Παμπατραϊκός - Πετεινοί 0-3 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Λάππα - Ατρόμητος Αχαΐας 0-3 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 17/11 11:00 Πανμοβριακός Ριόλου 2-6 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/11 11:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-14 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 18/11 10:00 Αχαΐκή 0-5 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 20/11 15:45 Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-2 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
Πρωτέας- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Παμπατραϊκός - Πετεινοί 0-3 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πάτρα 2005 A.E. 3-0 Ατρόμητος Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/11 09:15 Δίας Σαραβαλίου 3-1 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 24/11 09:30 Α.Ο. Πάτραι 2008 0-0 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 24/11 11:30 Δόξα Παραλίας 1-2 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 27/11 15:15 Κρίνος 9-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
Πανμοβριακός Ριόλου- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πανμοβριακός Ριόλου 3-0 Παμπατραϊκός - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ατρόμητος Αχαΐας 0-3 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/12 10:00 Δίας Σαραβαλίου 0-4 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 08/12 10:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-5 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 08/12 12:00 Αχαΐκή 0-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 08/12 12:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 15-0 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
Διαγόρας Βραχνεΐκων- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πρωτέας 3-0 Ατρόμητος Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Παμπατραϊκός - Πετεινοί 0-3 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/12 11:00 Πάτρα 2005 A.E. 4-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 15/12 12:00 Δόξα Παραλίας 1-1 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 15/12 12:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 3-6 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 29/12 11:00 Κρίνος 5-1 Αχαΐκή διαιτητές
Θύελλα - Ωλενιακός 1- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ατρόμητος Αχαΐας 0-3 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Θύελλα - Ωλενιακός 1 3-0 Παμπατραϊκός - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/12 10:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 3-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 22/12 11:00 Δίας Σαραβαλίου 1-3 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/12 13:00 Πάτρα 2005 A.E. 0-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 04/01 15:00 Αχαΐκή 0-2 Πρωτέας διαιτητές
Α.Ο. Πάτραι 2008- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Παμπατραϊκός - Πετεινοί 0-3 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ατρόμητος Αχαΐας 0-3 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 12/01 10:00 Πρωτέας 9-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 12/01 10:30 Κρίνος 1-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 13/01 10:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-5 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 11/03 16:00 Πανμοβριακός Ριόλου 1-3 Αχαΐκή διαιτητές
Δόξα Παραλίας- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Θύελλα - Ωλενιακός 1 3-0 Ατρόμητος Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/01 10:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 3-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/01 11:00 Πάτρα 2005 A.E. 0-3 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 19/01 12:30 Κρίνος 0-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 26/01 10:00 Δίας Σαραβαλίου 1-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Άνω Αλισσού 20/03 16:00 Αχαΐκή - Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
Παμπατραϊκός - Πετεινοί- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Δόξα Παραλίας 3-0 Παμπατραϊκός - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ατρόμητος Αχαΐας 0-3 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 02/02 10:00 Πανμοβριακός Ριόλου 0-7 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/02 11:30 Θύελλα - Ωλενιακός 1 2-1 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 02/02 12:30 Πρωτέας 6-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/03 16:15 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
Αστέρας Μιντιλογλίου- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Παμπατραϊκός - Πετεινοί 0-3 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/02 11:30 Πρωτέας 5-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/02 11:30 Πάτρα 2005 A.E. 1-2 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 16/02 13:00 Κρίνος 9-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/02 15:15 Δίας Σαραβαλίου 0-2 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 07/03 16:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 4-2 Αχαΐκή διαιτητές
Ατρόμητος Αχαΐας- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ατρόμητος Αχαΐας - Παμπατραϊκός - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 23/02 10:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 1-4 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/02 10:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/02 11:15 Θύελλα - Ωλενιακός 1 1-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 27/02 15:30 Πανμοβριακός Ριόλου 1-6 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 16/03 12:00 Δόξα Παραλίας 4-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
Αχαΐκή- ρεπό

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Αστέρας Μιντιλογλίου 3-0 Ατρόμητος Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Παμπατραϊκός - Πετεινοί 0-3 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 02/03 11:00 Πανμοβριακός Ριόλου 1-4 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/03 11:30 Πάτρα 2005 A.E. 3-0 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Κρίνου 05/03 16:00 Κρίνος 4-1 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/03 11:00 Πρωτέας 4-1 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
Δίας Σαραβαλίου- ρεπό

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Δόξα Παραλίας 3-0 Ατρόμητος Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας - Αχαΐκή 3-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Δίας Σαραβαλίου 3-0 Παμπατραϊκός - Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/03 10:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 3-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 10/03 10:30 Θύελλα - Ωλενιακός 1 1-4 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 14/03 18:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 4-4 Κρίνος διαιτητές
Πάτρα 2005 A.E.- ρεπό