Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Γ' κατηγορία (3ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 28/10 15:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 0-3 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 28/10 15:00 Δάφνες Αιγιαλείας 2-5 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 28/10 15:00 Καλάβρυτα 7-0 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 03/11 12:00 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 2-3 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 03/11 15:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 4-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 03/11 15:00 Σκεπαστό 2-2 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 09/11 15:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 8-0 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 10/11 15:00 Σκεπαστό 9-1 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 10/11 15:00 Δάφνες Αιγιαλείας 1-0 Καλάβρυτα διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 16/11 15:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 3-4 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 17/11 12:30 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 1-7 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 17/11 15:00 Καλάβρυτα 1-2 Σκεπαστό διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 23/11 15:00 Δάφνες Αιγιαλείας 6-2 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 24/11 15:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 2-2 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 24/11 15:00 Καλάβρυτα 6-1 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 01/12 15:00 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 4-5 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 01/12 15:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 1-1 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 01/12 15:00 Σκεπαστό 5-1 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 08/12 12:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 5-3 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 08/12 15:00 Δάφνες Αιγιαλείας 2-4 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 08/12 15:00 Καλάβρυτα 4-2 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 15/12 15:00 Καλάβρυτα 4-1 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 21/12 15:00 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 2-5 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 22/12 15:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 0-6 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 11/01 15:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 4-0 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 11/01 15:00 Δάφνες Αιγιαλείας 5-1 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 12/01 15:00 Σκεπαστό 2-4 Καλάβρυτα διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 18/01 15:00 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 3-4 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 19/01 15:00 Σκεπαστό 4-6 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 19/01 15:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 0-2 Καλάβρυτα διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 01/02 15:30 Δάφνες Αιγιαλείας 1-2 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 02/02 15:30 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 1-3 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 02/02 15:30 Καλάβρυτα 3-0 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 16/02 12:30 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 6-3 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 16/02 15:30 Σκεπαστό 2-1 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 16/02 15:30 Φοίνικας Σαλμενίκου 3-1 Καλάβρυτα διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 08/03 16:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 2-0 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 09/03 16:00 Σκεπαστό 7-1 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 09/03 16:00 Δάφνες Αιγιαλείας 3-1 Καλάβρυτα διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 22/03 16:00 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου 0-8 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 23/03 16:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 1-2 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 23/03 16:00 Καλάβρυτα 3-3 Σκεπαστό διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου 05/04 17:30 Δάφνες Αιγιαλείας 3-8 Παναιγιάλειος / Α.Ε. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 06/04 17:30 Φοίνικας Σαλμενίκου 3-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 06/04 17:30 Καλάβρυτα 4-3 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές