Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Γ' κατηγορία (3ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 10/11 15:00 Δάφνες Αιγιαλείας 0-3 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 10/11 15:00 Νέο Σαλμενίκο - Φοίνικας 4-3 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 11/11 15:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 3-4 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 11/11 15:00 Εθνικός Αιγίου 0-2 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 29/12 15:00 Σκεπαστό 2-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κουνινάς 17/11 15:00 Άρης Κουνινάς 2-3 Νέο Σαλμενίκο - Φοίνικας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 17/11 15:00 Λύκοι Αιγιάλειας 2-2 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 18/11 15:00 Αργυρά Πατρών 2-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 18/11 15:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 1-5 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 18/11 15:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 3-1 Εθνικός Αιγίου διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 24/11 15:00 Δάφνες Αιγιαλείας 0-3 Εθνικός Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 24/11 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 1-1 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 25/11 12:00 Λύκοι Αιγιάλειας 0-1 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 25/11 15:00 Σκεπαστό 0-2 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 25/11 15:00 Νέο Σαλμενίκο - Φοίνικας 6-1 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κουνινάς 02/12 15:00 Άρης Κουνινάς 3-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 02/12 15:00 Νέο Σαλμενίκο - Φοίνικας 4-2 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 02/12 15:00 Εθνικός Αιγίου 3-2 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 02/12 15:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 1-2 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 02/12 15:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 1-2 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 08/12 15:00 Δάφνες Αιγιαλείας 1-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 08/12 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 1-1 Νέο Σαλμενίκο - Φοίνικας διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 08/12 15:00 Αργυρά Πατρών 5-2 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 09/12 12:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 1-0 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 09/12 15:00 Λύκοι Αιγιάλειας 2-1 Εθνικός Αιγίου διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βαλιμίτικων 15/12 15:00 Εθνικός Αιγίου 1-0 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 15/12 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 1-2 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 16/12 15:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 0-3 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 16/12 15:00 Νέο Σαλμενίκο - Φοίνικας 1-3 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 16/12 15:00 Σκεπαστό 0-2 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαχλωριτίκων 22/12 15:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 5-2 Νέο Σαλμενίκο - Φοίνικας διαιτητές
διαιτητές Κουνινάς 23/12 15:00 Άρης Κουνινάς 6-3 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 29/12 15:00 Εθνικός Αιγίου 5-0 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 05/01 15:00 Λύκοι Αιγιάλειας 3-2 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 20/02 16:00 Αργυρά Πατρών 3-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 12/01 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 1-3 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 13/01 11:30 Νέο Σαλμενίκο - Φοίνικας 2-3 Εθνικός Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 13/01 12:00 Δάφνες Αιγιαλείας 0-3 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 13/01 15:00 Σκεπαστό 6-2 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 20/02 16:00 Άρης Κουνινάς 2-1 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 19/01 15:00 Δάφνες Αιγιαλείας 2-2 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 19/01 15:00 Αργυρά Πατρών 0-0 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 20/01 11:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 1-4 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 20/01 15:00 Σκεπαστό 5-1 Νέο Σαλμενίκο - Φοίνικας διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 20/01 15:00 Εθνικός Αιγίου 6-2 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 26/01 15:00 Λύκοι Αιγιάλειας 2-2 Νέο Σαλμενίκο - Φοίνικας διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 26/01 15:00 Αργυρά Πατρών 1-1 Εθνικός Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ζαχλωριτίκων 26/01 15:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 1-1 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Κουνινάς 27/01 15:00 Άρης Κουνινάς 6-1 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 27/02 16:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 1-2 Σκεπαστό διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 02/02 15:00 Δάφνες Αιγιαλείας 4-1 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 03/02 15:00 Εθνικός Αιγίου 1-1 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 03/02 15:00 Νέο Σαλμενίκο - Φοίνικας 1-0 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 03/02 15:00 Σκεπαστό 0-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 06/03 16:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 1-3 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 16/02 15:30 Αργυρά Πατρών 1-1 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Ζαχλωριτίκων 16/02 15:30 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 3-1 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 17/02 15:30 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 1-2 Νέο Σαλμενίκο - Φοίνικας διαιτητές
διαιτητές Κουνινάς 17/02 15:30 Άρης Κουνινάς 1-1 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 17/02 15:30 Εθνικός Αιγίου 1-3 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 23/02 15:30 Αργυρά Πατρών 2-0 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 24/02 15:30 Δάφνες Αιγιαλείας 2-1 Νέο Σαλμενίκο - Φοίνικας διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 24/02 15:30 Σκεπαστό 1-1 Εθνικός Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 24/02 15:30 Κεραυνός Σελιανιτίκων 3-1 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 24/02 15:30 Λύκοι Αιγιάλειας 1-2 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 02/03 16:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 3-5 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 02/03 16:00 Εθνικός Αιγίου 0-2 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Κουνινάς 02/03 16:00 Άρης Κουνινάς 2-4 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 03/03 16:00 Νέο Σαλμενίκο - Φοίνικας 2-1 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 03/03 16:00 Σκεπαστό 1-1 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαχλωριτίκων 09/03 16:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 4-1 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Κουνινάς 09/03 16:00 Άρης Κουνινάς 4-1 Εθνικός Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 09/03 16:00 Δάφνες Αιγιαλείας 3-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 10/03 16:00 Λύκοι Αιγιάλειας 3-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 10/03 16:00 Αργυρά Πατρών 1-0 Νέο Σαλμενίκο - Φοίνικας διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 24/03 12:30 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-3 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 24/03 12:30 Δάφνες Αιγιαλείας 0-1 Λύκοι Αιγιάλειας διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 24/03 12:30 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 0-5 Εθνικός Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 24/03 16:00 Νέο Σαλμενίκο - Φοίνικας 0-2 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 24/03 16:00 Σκεπαστό 1-1 Άρης Κουνινάς διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 06/04 17:00 Αργυρά Πατρών 1-0 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 06/04 17:00 Λύκοι Αιγιάλειας 0-3 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ζαχλωριτίκων 07/04 12:30 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 2-1 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 07/04 12:30 Εθνικός Αιγίου 2-2 Νέο Σαλμενίκο - Φοίνικας διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 07/04 17:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 1-1 Σκεπαστό διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 20/04 17:00 Άρης Κουνινάς 3-1 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 20/04 17:00 Λύκοι Αιγιάλειας 5-0 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 21/04 17:00 Νέο Σαλμενίκο - Φοίνικας 6-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Ζαχλωριτίκων 21/04 17:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 2-0 Αργυρά Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 27/04 17:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-3 Εθνικός Αιγίου διαιτητές