Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Γ' κατηγορία (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/11 10:30 Παμπατραϊκός Α.Ο. 2-3 Ποσειδών Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/11 10:30 Γαλήνη 2-1 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/11 11:00 Πρέβεδος 1-10 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/11 12:45 ΠΑΟ Κόσμος 2-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/11 15:00 Σπάρτακος 2-1 Δόξα Πατρών διαιτητές
Πάτρα 2005 A.E.- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 17/11 15:00 Αχιλλέας Οβρυάς 0-3 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/11 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 3-1 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 18/11 10:00 Δόξα Πατρών 3-2 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 18/11 12:00 Ηρακλής Πατρών 1-0 ΠΑΟ Κόσμος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/11 12:30 Ποσειδών Δρέπανου 13-1 Πρέβεδος διαιτητές
Γαλήνη- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 25/11 10:00 Γαλήνη 1-4 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 25/11 11:30 Α.Ε. Αρόης 0-1 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 25/11 11:30 Δόξα Πατρών 1-3 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 25/11 12:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 3-0 Πρέβεδος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 25/11 15:00 ΠΑΟ Κόσμος 2-2 Ποσειδών Δρέπανου διαιτητές
Σπάρτακος- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/12 10:00 Πρέβεδος 4-7 ΠΑΟ Κόσμος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/12 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 1-4 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/12 10:00 Αχιλλέας Οβρυάς 0-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/12 12:00 Γαλήνη 3-1 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/12 12:30 Ποσειδών Δρέπανου 3-2 Δόξα Πατρών διαιτητές
Α.Ε. Αρόης- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/12 10:00 Αχιλλέας Οβρυάς 2-3 Ποσειδών Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 09/12 10:00 Δόξα Πατρών 12-1 Πρέβεδος διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 09/12 11:00 Α.Ε. Αρόης 1-11 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/12 12:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 4-7 ΠΑΟ Κόσμος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 09/12 15:00 Σπάρτακος 2-1 Γαλήνη διαιτητές
Ηρακλής Πατρών- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/12 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 2-3 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/12 10:00 Γαλήνη 2-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/12 12:00 Πρέβεδος 0-3 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/12 12:30 ΠΑΟ Κόσμος 0-1 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/12 15:00 Σπάρτακος 5-1 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
Ποσειδών Δρέπανου- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/12 15:00 Ποσειδών Δρέπανου 1-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/12 10:00 Ηρακλής Πατρών 2-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/12 10:00 Αχιλλέας Οβρυάς 1-2 ΠΑΟ Κόσμος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/12 10:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 3-1 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 06/01 15:00 Α.Ε. Αρόης 0-2 Σπάρτακος διαιτητές
Πρέβεδος- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/01 15:00 Σπάρτακος 2-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 13/01 10:00 Πρέβεδος 0-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/01 10:00 Γαλήνη 1-2 Ποσειδών Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/01 12:00 Δόξα Πατρών 5-0 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 13/01 15:00 Α.Ε. Αρόης 2-1 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
ΠΑΟ Κόσμος- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου - Πρέβεδος 0-3 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/01 10:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 4-1 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/01 10:00 Ηρακλής Πατρών 2-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/01 12:00 Πάτρα 2005 A.E. 1-2 ΠΑΟ Κόσμος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/01 12:00 Ποσειδών Δρέπανου 0-2 Σπάρτακος διαιτητές
Δόξα Πατρών- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 26/01 15:00 Α.Ε. Αρόης 2-3 Ποσειδών Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/01 10:00 Ηρακλής Πατρών 4-1 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 27/01 10:00 Σπάρτακος 3-0 Πρέβεδος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/01 11:00 Δόξα Πατρών 1-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 27/01 12:00 ΠΑΟ Κόσμος 1-1 Γαλήνη διαιτητές
Αχιλλέας Οβρυάς- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/02 15:00 Ποσειδών Δρέπανου 3-1 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/02 10:00 Γαλήνη 6-3 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/02 10:00 Πρέβεδος 0-3 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/02 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 1-2 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/02 14:00 ΠΑΟ Κόσμος 2-2 Σπάρτακος διαιτητές
Παμπατραϊκός Α.Ο.- ρεπό

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 17/02 10:30 Δόξα Πατρών 0-2 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/02 10:30 Ηρακλής Πατρών 3-0 Πρέβεδος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/02 10:30 Αχιλλέας Οβρυάς 1-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 17/02 11:30 Α.Ε. Αρόης 2-1 ΠΑΟ Κόσμος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/02 12:15 Ποσειδών Δρέπανου 4-1 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
Πάτρα 2005 A.E.- ρεπό

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πρέβεδος 0-3 Ποσειδών Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24/02 12:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 0-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 24/02 12:30 ΠΑΟ Κόσμος 2-3 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 24/02 12:30 Α.Ε. Αρόης 1-3 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 24/02 15:30 Σπάρτακος 2-0 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
Γαλήνη- ρεπό

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πρέβεδος 0-3 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/03 10:30 Ηρακλής Πατρών 3-0 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/03 10:30 Αχιλλέας Οβρυάς 0-4 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/03 11:00 Πάτρα 2005 A.E. 1-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/03 12:30 Ποσειδών Δρέπανου 3-1 ΠΑΟ Κόσμος διαιτητές
Σπάρτακος- ρεπό

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου - ΠΑΟ Κόσμος 3-0 Πρέβεδος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/03 10:30 Ηρακλής Πατρών 4-0 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/03 12:30 Παμπατραϊκός Α.Ο. 0-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/03 12:30 Σπάρτακος 5-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 27/03 16:00 Δόξα Πατρών 1-4 Ποσειδών Δρέπανου διαιτητές
Α.Ε. Αρόης- ρεπό

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πρέβεδος 0-3 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/03 10:00 Γαλήνη 1-8 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 24/03 10:00 ΠΑΟ Κόσμος 1-2 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24/03 16:00 Πάτρα 2005 A.E. 2-3 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 24/03 19:00 Ποσειδών Δρέπανου 3-0 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
Ηρακλής Πατρών- ρεπό

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Αχιλλέας Οβρυάς 3-0 Πρέβεδος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 31/03 10:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 0-1 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 31/03 10:00 Δόξα Πατρών 1-0 ΠΑΟ Κόσμος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 31/03 17:00 Ηρακλής Πατρών 1-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 31/03 17:00 Α.Ε. Αρόης 1-3 Γαλήνη διαιτητές
Ποσειδών Δρέπανου- ρεπό

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 07/04 10:00 Δόξα Πατρών 2-4 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/04 10:00 Γαλήνη 0-6 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/04 12:30 Σπάρτακος 4-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/04 12:30 Πάτρα 2005 A.E. 1-3 Ποσειδών Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 07/04 17:00 ΠΑΟ Κόσμος 1-1 Αχιλλέας Οβρυάς διαιτητές
Πρέβεδος- ρεπό

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πάτρα 2005 A.E. 3-0 Πρέβεδος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/04 16:00 Ποσειδών Δρέπανου 5-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 10/04 16:00 Αχιλλέας Οβρυάς 4-1 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/04 17:00 Ηρακλής Πατρών 3-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/04 17:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 3-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
ΠΑΟ Κόσμος- ρεπό

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Γαλήνη 3-0 Πρέβεδος διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 13/04 17:00 Αχιλλέας Οβρυάς 2-0 Παμπατραϊκός Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 14/04 12:30 Α.Ε. Αρόης 0-2 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/04 17:00 ΠΑΟ Κόσμος 2-4 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 14/04 19:30 Σπάρτακος 2-2 Ποσειδών Δρέπανου διαιτητές
Δόξα Πατρών- ρεπό

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Πρέβεδος 0-3 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/04 17:00 Ποσειδών Δρέπανου 1-0 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/04 10:00 Παμπατραϊκός Α.Ο. 0-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/04 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 10-1 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/04 12:30 Γαλήνη 1-5 ΠΑΟ Κόσμος διαιτητές
Αχιλλέας Οβρυάς- ρεπό

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Α.Ε. Αρόης 3-0 Πρέβεδος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/04 10:00 Ηρακλής Πατρών 1-0 Ποσειδών Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 28/04 10:00 Δόξα Πατρών 1-3 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 28/04 17:00 Αχιλλέας Οβρυάς 2-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/04 17:00 Σπάρτακος 4-3 ΠΑΟ Κόσμος διαιτητές
Παμπατραϊκός Α.Ο.- ρεπό