Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Γ' κατηγορία (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πέττα 10/11 15:00 Δόξα Πεττα 3-2 Ποντίων Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Βασιλικού 10/11 15:00 Βασιλικό 1-2 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λάππα 10/11 15:30 Ακάδημος Λαρισσού 2-0 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 11/11 12:00 Φλόγα Καλαμακίου 3-1 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 11/11 15:00 Αυτόνομη Π.Ο. 3-0 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πέττα 17/11 15:00 Δόξα Πεττα 0-1 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/11 10:00 Δάφνη Πατρών 1-3 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Απιδεώνα 18/11 15:00 Ποντίων Α.Ε. 1-7 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 18/11 15:00 Άρης Κάτω Αχαΐας 4-2 Φλόγα Καλαμακίου διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 18/11 15:00 Άρης Άνω Σουδενεΐκων 1-1 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 24/11 15:00 Φλόγα Καλαμακίου 5-0 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βασιλικού 24/11 15:00 Βασιλικό 3-2 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 24/11 15:00 Αυτόνομη Π.Ο. 0-1 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 25/11 10:00 Δάφνη Πατρών 0-2 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 25/11 11:30 Διαγόρας 2010 1-0 Ποντίων Α.Ε. διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 01/12 15:00 Ακάδημος Λαρισσού 6-0 Φλόγα Καλαμακίου διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 02/12 12:00 Άρης Άνω Σουδενεΐκων 1-3 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βασιλικού 02/12 15:00 Βασιλικό 3-2 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Απιδεώνα 12/12 15:00 Ποντίων Α.Ε. 0-3 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Πέττα 09/01 15:30 Δόξα Πεττα 0-0 Διαγόρας 2010 διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/12 10:00 Δάφνη Πατρών 2-2 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/12 11:00 Διαγόρας 2010 0-1 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 09/12 15:00 Άρης Άνω Σουδενεΐκων 1-0 Ποντίων Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 09/12 15:00 Αυτόνομη Π.Ο. 4-0 Φλόγα Καλαμακίου διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 09/12 15:00 Άρης Κάτω Αχαΐας 0-0 Δόξα Πεττα διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λάππα 15/12 15:00 Ακάδημος Λαρισσού 4-1 Ποντίων Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/12 11:00 Διαγόρας 2010 1-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 16/12 15:00 Φλόγα Καλαμακίου 5-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βασιλικού 16/12 15:00 Βασιλικό 1-2 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Πέττα 16/12 15:00 Δόξα Πεττα 0-0 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 22/12 15:00 Ακάδημος Λαρισσού 4-0 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 23/12 12:00 Άρης Άνω Σουδενεΐκων 1-0 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/12 12:00 Δάφνη Πατρών 1-1 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Απιδεώνα 23/12 15:00 Ποντίων Α.Ε. 0-3 Φλόγα Καλαμακίου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 23/12 15:00 Άρης Κάτω Αχαΐας 1-3 Διαγόρας 2010 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βασιλικού 12/01 15:00 Βασιλικό 2-3 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/01 11:00 Διαγόρας 2010 2-1 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 13/01 15:00 Φλόγα Καλαμακίου 3-2 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Απιδεώνα 13/01 15:00 Ποντίων Α.Ε. 0-3 Δάφνη Πατρών διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου - Αυτόνομη Π.Ο. 3-0 Ποντίων Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Λάππα 19/01 15:00 Ακάδημος Λαρισσού 1-1 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 20/01 15:00 Φλόγα Καλαμακίου 0-5 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 20/01 15:00 Άρης Κάτω Αχαΐας 7-0 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 26/01 15:00 Διαγόρας 2010 0-1 Φλόγα Καλαμακίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/01 12:00 Δάφνη Πατρών 1-2 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 27/01 15:00 Άρης Κάτω Αχαΐας 4-0 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Απιδεώνα 27/01 15:00 Ποντίων Α.Ε. 0-3 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 27/01 15:00 Άρης Άνω Σουδενεΐκων 1-4 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λάππα 02/02 15:00 Ακάδημος Λαρισσού 2-0 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 02/02 15:00 Διαγόρας 2010 2-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βασιλικού 03/02 15:00 Βασιλικό 3-0 Ποντίων Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 03/02 15:00 Φλόγα Καλαμακίου 0-1 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 03/02 15:00 Αυτόνομη Π.Ο. 0-0 Δόξα Πεττα διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ριόλου 16/02 15:30 Ακάδημος Λαρισσού 2-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 17/02 15:30 Άρης Κάτω Αχαΐας 2-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Απιδεώνα 17/02 15:30 Ποντίων Α.Ε. 0-3 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 17/02 15:30 Άρης Άνω Σουδενεΐκων 1-3 Φλόγα Καλαμακίου διαιτητές
διαιτητές Πέττα 17/02 15:30 Δόξα Πεττα 0-0 Βασιλικό διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων - Άρης Κάτω Αχαΐας 3-0 Ποντίων Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 23/02 15:30 Φλόγα Καλαμακίου 3-1 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 24/02 10:30 Διαγόρας 2010 2-0 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/02 12:30 Δάφνη Πατρών 0-1 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 24/02 15:30 Αυτόνομη Π.Ο. 2-0 Βασιλικό διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ποντίων Α.Ε. 0-3 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές
διαιτητές Πέττα 03/03 11:30 Δόξα Πεττα 0-3 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Βασιλικού 03/03 12:30 Βασιλικό 3-0 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 03/03 16:00 Ακάδημος Λαρισσού 2-0 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 03/03 16:00 Φλόγα Καλαμακίου 2-2 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ποντίων Α.Ε. 0-3 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 09/03 16:00 Αυτόνομη Π.Ο. 1-0 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/03 10:30 Δάφνη Πατρών 2-2 Φλόγα Καλαμακίου διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 10/03 16:00 Άρης Κάτω Αχαΐας 2-0 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 10/03 16:00 Άρης Άνω Σουδενεΐκων 2-1 Δόξα Πεττα διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Φλόγα Καλαμακίου 3-0 Ποντίων Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 30/03 16:00 Διαγόρας 2010 0-2 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Βασιλικού 30/03 16:00 Βασιλικό 3-0 Άρης Άνω Σουδενεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 31/03 12:30 Αυτόνομη Π.Ο. 4-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πέττα 31/03 17:00 Δόξα Πεττα 0-3 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Δάφνη Πατρών 3-0 Ποντίων Α.Ε. διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 14/04 12:30 Άρης Άνω Σουδενεΐκων 0-3 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Πέττα 14/04 17:00 Δόξα Πεττα 3-1 Φλόγα Καλαμακίου διαιτητές
διαιτητές Λάππα 14/04 17:00 Ακάδημος Λαρισσού 2-3 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 14/04 17:00 Άρης Κάτω Αχαΐας 1-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Ποντίων Α.Ε. 0-3 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/04 12:30 Δάφνη Πατρών 5-2 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 28/04 12:30 Διαγόρας 2010 3-1 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Βασιλικού 28/04 12:30 Βασιλικό 0-3 Φλόγα Καλαμακίου διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 28/04 12:30 Άρης Άνω Σουδενεΐκων 0-3 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές