Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Γ' κατηγορία (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 31/10 09:30 Παναχαϊκός 4-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 31/10 10:00 Σπάρτακος 0-0 Ολυμπιακός Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 31/10 15:00 Σκεπαστό 0-4 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/11 15:00 Α.Ε. Αρόης 2-1 Αίας Πατρών διαιτητές
Αστέρας Λεοντίου- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/11 10:00 Ρωμανός 8-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 07/11 10:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 2-2 Ολυμπιακός Καμαρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/11 12:30 Αστέρας Λεοντίου 2-2 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 07/11 12:30 Αίας Πατρών 3-0 Σκεπαστό διαιτητές
Παναχαϊκός- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/11 15:00 Παναχαϊκός 2-1 Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 14/11 10:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-3 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 14/11 12:00 Σπάρτακος 2-4 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/11 15:00 Α.Ε. Αρόης 5-0 Σκεπαστό διαιτητές
Ολυμπιακός Καμαρών- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 21/11 15:00 Σκεπαστό 1-2 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/11 10:00 Αστέρας Λεοντίου 2-0 Ολυμπιακός Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 28/11 11:30 Παναχαϊκός 3-2 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 28/11 11:30 Αίας Πατρών 6-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
Ρωμανός- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 04/12 15:00 Ρωμανός 2-4 Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 04/12 15:00 Α.Ε. Αρόης 4-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 04/12 18:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 3-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 05/12 15:00 Ολυμπιακός Καμαρών 2-2 Παναχαϊκός διαιτητές
Αίας Πατρών- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 18/12 18:00 Σπάρτακος 0-2 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/12 10:00 Αστέρας Λεοντίου 4-2 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 19/12 11:00 Παναχαϊκός 2-2 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/12 15:00 Ολυμπιακός Καμαρών 4-5 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
Σκεπαστό- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/01 15:30 Ρωμανός 0-1 Ολυμπιακός Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 23/01 10:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 1-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 23/01 12:00 Αίας Πατρών 1-3 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 23/01 15:30 Σκεπαστό 0-3 Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
Σπάρτακος- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 29/01 15:15 Ολυμπιακός Καμαρών 2-2 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 29/01 18:00 Σπάρτακος 0-5 Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 30/01 10:30 Α.Ε. Αρόης 2-2 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 30/01 12:30 Παναχαϊκός 3-0 Σκεπαστό διαιτητές
Α.Ε.Κ. Πατρών- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 05/02 15:30 Αστέρας Λεοντίου 3-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 05/02 18:15 Σπάρτακος 1-6 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 06/02 13:00 Ρωμανός 3-4 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 06/02 16:00 Σκεπαστό 0-3 Ολυμπιακός Καμαρών διαιτητές
Α.Ε. Αρόης- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 12/02 18:00 Ολυμπιακός Καμαρών 9-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 13/02 12:00 Αίας Πατρών 0-1 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 13/02 12:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-5 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 13/02 15:30 Ρωμανός 3-0 Σκεπαστό διαιτητές
Αστέρας Λεοντίου- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 19/02 18:00 Σπάρτακος 1-5 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/02 19:00 Ολυμπιακός Καμαρών 2-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 20/02 10:30 Α.Ε. Αρόης 3-0 Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 20/02 16:00 Σκεπαστό 0-3 Αίας Πατρών διαιτητές
Παναχαϊκός- ρεπό

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 26/02 00:00 Σκεπαστό 0-3 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 26/02 15:30 Αίας Πατρών 8-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 27/02 12:30 Ρωμανός 1-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 27/02 13:00 Αστέρας Λεοντίου 1-1 Παναχαϊκός διαιτητές
Ολυμπιακός Καμαρών- ρεπό

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 12/03 00:00 Σπάρτακος 3-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 12/03 16:00 Ολυμπιακός Καμαρών 2-1 Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 12/03 16:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 1-4 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 13/03 10:30 Α.Ε. Αρόης 1-1 Παναχαϊκός διαιτητές
Ρωμανός- ρεπό

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 19/03 00:00 Σκεπαστό 0-3 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 19/03 18:30 Σπάρτακος 1-6 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 20/03 10:30 Παναχαϊκός 3-3 Ολυμπιακός Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 20/03 13:00 Αστέρας Λεοντίου 2-0 Ρωμανός διαιτητές
Αίας Πατρών- ρεπό

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 26/03 16:00 Αίας Πατρών 2-2 Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/03 16:00 Ρωμανός 1-2 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 26/03 18:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 2-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 27/03 10:30 Α.Ε. Αρόης 1-1 Ολυμπιακός Καμαρών διαιτητές
Σκεπαστό- ρεπό

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/04 00:00 Αστέρας Λεοντίου 3-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 02/04 15:00 Ολυμπιακός Καμαρών 2-0 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 03/04 11:30 Α.Ε. Αρόης 5-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/04 11:30 Παναχαϊκός 5-1 Αίας Πατρών διαιτητές
Σπάρτακος- ρεπό

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 09/04 00:00 Σκεπαστό 0-3 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 09/04 19:30 Αστέρας Λεοντίου 2-1 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 10/04 11:00 Ρωμανός 0-7 Α.Ε. Αρόης διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 10/04 13:00 Αίας Πατρών 0-2 Ολυμπιακός Καμαρών διαιτητές
Α.Ε.Κ. Πατρών- ρεπό

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/04 00:00 Ολυμπιακός Καμαρών 3-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/04 17:00 Παναχαϊκός 5-0 Σπάρτακος διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 17/04 11:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 1-3 Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 17/04 17:00 Αίας Πατρών 2-3 Ρωμανός διαιτητές
Α.Ε. Αρόης- ρεπό