Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Γ' κατηγορία (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 07/11 10:30 ΑΕ Ροϊτίκων 2-2 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/11 12:00 Δόξα Πατρών 2-0 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 07/11 15:00 Μετόχι 0-0 ΑΟ Τριταίας - "Ο Τριταιικός" διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 07/11 15:00 Ωλενιακός 0-1 Νεάπολη ΑΕ διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 13/11 15:00 Κρίνος 0-0 Νεάπολη ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 13/11 15:00 ΑΟ Τριταίας - "Ο Τριταιικός" 2-0 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 14/11 11:30 Βασιλικό 0-3 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 14/11 12:00 Δόξα Πατρών 1-2 Μετόχι διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 20/11 15:15 ΑΕ Ροϊτίκων 2-0 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 20/11 15:15 Κρίνος 1-1 ΑΟ Τριταίας - "Ο Τριταιικός" διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/11 15:00 Νεάπολη ΑΕ 1-1 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 29/12 15:00 Μετόχι 3-0 Ωλενιακός διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 04/12 15:00 ΑΟ Τριταίας - "Ο Τριταιικός" 0-0 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 04/12 17:30 Ωλενιακός 2-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 05/12 09:30 Δόξα Πατρών 2-1 Νεάπολη ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 05/12 10:00 ΑΕ Ροϊτίκων 4-1 Μετόχι διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 18/12 15:00 Μετόχι 1-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 18/12 15:00 Βασιλικό 2-0 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 19/12 12:00 ΑΟ Τριταίας - "Ο Τριταιικός" 1-1 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/12 18:00 Νεάπολη ΑΕ 1-2 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 15/01 15:00 Κρίνος 3-2 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 15/01 18:00 Νεάπολη ΑΕ 1-2 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/01 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 2-2 ΑΟ Τριταίας - "Ο Τριταιικός" διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 16/01 15:00 Ωλενιακός 1-1 Δόξα Πατρών διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 22/01 15:30 Βασιλικό 1-2 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 23/01 12:00 ΑΟ Τριταίας - "Ο Τριταιικός" 4-3 Νεάπολη ΑΕ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 30/01 13:00 Δόξα Πατρών 0-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 30/01 15:30 Ωλενιακός 0-5 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 05/02 15:30 Κρίνος 1-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 05/02 15:30 Βασιλικό 2-3 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 06/02 12:00 ΑΟ Τριταίας - "Ο Τριταιικός" 1-1 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/02 12:30 Νεάπολη ΑΕ 4-1 Ωλενιακός διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 12/02 15:30 ΑΕ Ροϊτίκων 1-1 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/02 12:30 Νεάπολη ΑΕ 1-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 13/02 15:30 Ωλενιακός 0-2 ΑΟ Τριταίας - "Ο Τριταιικός" διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 13/02 15:30 Μετόχι 1-2 Δόξα Πατρών διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 26/02 15:30 Βασιλικό 0-2 Νεάπολη ΑΕ διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/02 10:30 Δόξα Πατρών 1-2 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 27/02 12:30 ΑΟ Τριταίας - "Ο Τριταιικός" 1-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 27/02 18:00 Ωλενιακός 1-2 Μετόχι διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 12/03 16:00 Βασιλικό 1-2 ΑΟ Τριταίας - "Ο Τριταιικός" διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 12/03 16:00 Κρίνος 2-0 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 13/03 10:30 Νεάπολη ΑΕ 0-1 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 13/03 16:00 Μετόχι 2-2 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 19/03 16:00 Κρίνος 3-1 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/03 16:00 Δόξα Πατρών 0-2 ΑΟ Τριταίας - "Ο Τριταιικός" διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 20/03 16:00 ΑΕ Ροϊτίκων 1-0 Νεάπολη ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 03/04 17:00 Ωλενιακός 0-0 Βασιλικό διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 26/03 16:00 Βασιλικό 2-3 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 27/03 12:00 ΑΟ Τριταίας - "Ο Τριταιικός" 1-2 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/03 12:30 Δόξα Πατρών 2-0 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 27/03 16:00 Μετόχι 5-1 Νεάπολη ΑΕ διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 09/04 17:00 Κρίνος 2-2 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/04 14:00 Νεάπολη ΑΕ 4-3 ΑΟ Τριταίας - "Ο Τριταιικός" διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 10/04 17:00 Μετόχι 2-0 Βασιλικό διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/04 17:00 ΑΕ Ροϊτίκων 1-0 Ωλενιακός διαιτητές