Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Γ' κατηγορία (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/10 11:00 ΑΕ Ροϊτίκων 5-0 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/10 11:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 0-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 13/10 13:00 Νεάπολη ΑΕ 1-6 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 13/10 16:30 Ικαρος Λακκόπετρας 1-0 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 13/10 16:30 Γαλήνη 0-3 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 13/10 16:30 Φωστήρ Οβρυάς 0-3 Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/10 16:00 Ρωμανός 2-3 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 19/10 16:00 Ωλενιακός 4-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/10 00:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 3-0 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 20/10 12:30 Αστέρας Λεοντίου 2-4 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/10 13:00 Δόξα Πατρών 7-0 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 20/10 16:00 Μετόχι 2-4 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 20/10 16:00 Ικαρος Λακκόπετρας 2-0 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 20/10 16:00 Κρίνος 4-0 Νεάπολη ΑΕ διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φωστήρ Οβρυάς 0-3 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 27/10 10:00 ΑΕ Ροϊτίκων 0-5 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 27/10 10:00 Νεάπολη ΑΕ 1-3 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 27/10 12:00 Ρωμανός 0-0 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/10 12:15 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 4-0 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 27/10 15:00 Πείρος Ισώματος 1-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 27/10 15:00 Αστέρας Λεοντίου 3-0 Κρίνος διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 02/11 15:00 Ωλενιακός 2-0 Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 03/11 00:00 Ικαρος Λακκόπετρας 3-0 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/11 10:00 Ρωμανός 0-3 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 03/11 10:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 2-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 03/11 12:00 Δόξα Πατρών 2-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 03/11 12:15 Γαλήνη 2-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 03/11 15:00 Μετόχι 3-3 Νεάπολη ΑΕ διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 10/11 00:00 Φωστήρ Οβρυάς 0-3 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/11 10:00 ΑΕ Ροϊτίκων 1-4 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 10/11 12:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-2 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 10/11 12:30 Αστέρας Λεοντίου 4-3 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 10/11 15:00 Νεάπολη ΑΕ 0-4 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 10/11 15:00 Πείρος Ισώματος 0-2 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 10/11 15:00 Κρίνος 4-1 Δόξα Πατρών διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/11 15:00 Ρωμανός 0-2 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 17/11 00:00 Φωστήρ Οβρυάς 0-3 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/11 10:00 Δόξα Πατρών 2-2 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/11 12:15 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 7-0 Νεάπολη ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 17/11 12:15 Γαλήνη 0-0 Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 17/11 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 1-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 17/11 15:00 Μετόχι 2-1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/11 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 7-0 Νεάπολη ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 23/11 15:00 Ωλενιακός 0-1 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 24/11 00:00 Πείρος Ισώματος 3-0 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/11 10:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 0-3 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 24/11 12:00 Δόξα Πατρών 1-2 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 24/11 13:00 Αστέρας Λεοντίου 3-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 24/11 15:00 Κρίνος 3-0 Ρωμανός διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 01/12 00:00 Φωστήρ Οβρυάς 0-3 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/12 10:00 Ρωμανός 1-1 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/12 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 8-3 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 01/12 12:00 Νεάπολη ΑΕ 2-5 Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/12 12:15 Γαλήνη 1-0 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 01/12 15:00 Πείρος Ισώματος 2-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 01/12 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 1-0 Μετόχι διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 07/12 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 2-1 Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 08/12 00:00 Ωλενιακός 3-0 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/12 11:00 Γαλήνη 0-0 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 08/12 12:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-0 Νεάπολη ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Λάππα 08/12 15:00 Κρίνος 1-2 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 08/12 15:00 Μετόχι 3-1 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 29/12 11:00 Δόξα Πατρών 1-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 14/12 15:00 Ρωμανός 0-7 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 15/12 00:00 Φωστήρ Οβρυάς 0-3 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/12 10:00 Νεάπολη ΑΕ 5-4 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 15/12 12:00 Αστέρας Λεοντίου 2-1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/12 12:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 0-4 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 15/12 15:00 Πείρος Ισώματος 4-4 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 15/12 15:00 Κρίνος 4-0 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/12 00:00 Γαλήνη 3-0 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 22/12 10:00 Δόξα Πατρών 0-4 Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/12 12:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-1 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 22/12 15:00 Ωλενιακός 2-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 22/12 15:00 Μετόχι 2-3 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 22/12 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 6-0 Νεάπολη ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/12 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 1-1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 11/01 15:00 Ωλενιακός 0-0 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 12/01 00:00 Φωστήρ Οβρυάς 0-3 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/01 10:00 Νεάπολη ΑΕ 1-1 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/01 10:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-1 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 12/01 11:45 Αστέρας Λεοντίου 1-2 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 12/01 15:00 Κρίνος 1-2 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 12/01 15:00 Πείρος Ισώματος 1-4 Γαλήνη διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/01 00:00 Νεάπολη ΑΕ 3-0 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 19/01 10:00 Ρωμανός 0-3 Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/01 10:30 ΑΕ Ροϊτίκων 2-4 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/01 12:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/01 13:15 Γαλήνη 5-1 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 19/01 15:00 Μετόχι 0-0 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 19/01 15:00 Ικαρος Λακκόπετρας 3-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 25/01 15:00 Ωλενιακός 0-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 25/01 15:30 Κρίνος 2-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 26/01 00:00 Αστέρας Λεοντίου 3-0 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 26/01 12:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 4-1 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/01 12:30 Δόξα Πατρών 0-2 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 26/01 15:00 Πείρος Ισώματος 3-0 Νεάπολη ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 26/01 15:00 Μετόχι 2-0 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 01/02 15:00 Γαλήνη 3-0 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 02/02 00:00 Φωστήρ Οβρυάς 0-3 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/02 10:00 Νεάπολη ΑΕ 0-4 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/02 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-0 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 02/02 10:30 ΑΕ Ροϊτίκων 0-3 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 02/02 15:00 Πείρος Ισώματος 4-1 Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 02/02 18:00 Ρωμανός 2-2 Δόξα Πατρών διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 08/02 15:30 Ωλενιακός 3-1 Νεάπολη ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/02 00:00 Δόξα Πατρών 3-0 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/02 11:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-3 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 09/02 15:30 Κρίνος 1-2 Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 09/02 15:30 Μετόχι 2-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 09/02 15:30 Ικαρος Λακκόπετρας 5-1 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 09/02 18:00 Γαλήνη 3-2 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/02 15:30 ΑΕ Ροϊτίκων 3-1 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 16/02 00:00 Φωστήρ Οβρυάς 0-3 Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 16/02 12:00 Αστέρας Λεοντίου 0-0 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/02 12:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-2 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/02 12:30 Νεάπολη ΑΕ 3-3 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 16/02 14:30 Πείρος Ισώματος 5-4 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 16/02 15:30 Κρίνος 1-1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 22/02 15:30 Ωλενιακός 1-1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 23/02 00:00 Ρωμανός 3-0 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/02 12:15 Δόξα Πατρών 1-2 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/02 12:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Λάππα 23/02 15:30 Μετόχι 3-0 Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 23/02 15:30 Ικαρος Λακκόπετρας 2-0 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/02 15:30 Γαλήνη 6-2 Νεάπολη ΑΕ διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ Ροϊτίκων - Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νεάπολη ΑΕ - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Λεοντίου - Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - Μετόχι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πείρος Ισώματος - Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κρίνος - Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ωλενιακός - Δόξα Πατρών διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ρωμανός - Κρίνος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φωστήρ Οβρυάς - Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων - Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νεάπολη ΑΕ - ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Γαλήνη - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μετόχι - Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ικαρος Λακκόπετρας - Ωλενιακός διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ωλενιακός - Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κρίνος - Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ Ροϊτίκων - Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Λεοντίου - Νεάπολη ΑΕ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Πατρών - Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μετόχι - Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ικαρος Λακκόπετρας - Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ρωμανός - Μετόχι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων - Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φωστήρ Οβρυάς - Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νεάπολη ΑΕ - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πείρος Ισώματος - Κρίνος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Λεοντίου - ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Γαλήνη - Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ικαρος Λακκόπετρας - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μετόχι - Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Πατρών - Νεάπολη ΑΕ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ωλενιακός - Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ Ροϊτίκων - Κρίνος διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ρωμανός - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φωστήρ Οβρυάς - Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Νεάπολη ΑΕ - Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πείρος Ισώματος - Μετόχι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Λεοντίου - Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κρίνος - Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων - Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ρωμανός - Νεάπολη ΑΕ διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Γαλήνη - Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ικαρος Λακκόπετρας - Αστέρας Λεοντίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μετόχι - Κρίνος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Πατρών - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - ΑΕ Ροϊτίκων - Ωλενιακός διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πείρος Ισώματος - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Λεοντίου - Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κρίνος - Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - Ικαρος Λακκόπετρας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ωλενιακός - Μετόχι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Πατρών - ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φωστήρ Οβρυάς - Νεάπολη ΑΕ διαιτητές