Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Γ' κατηγορία (Playoff Γ1) - Πρόγραμμα
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
---|
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | |||
---|---|---|---|
Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
1η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας | 14/04 | 16:30 | Πετεινοί | 2-0 | Ρωμανός | ||||
Ρίου | 14/04 | 16:30 | Δόξα Πατρών | 1-2 | Γαλήνη |
2η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ντα Λουζ Οβρυάς | 18/04 | 16:30 | Γαλήνη | 0-0 | Πετεινοί | ||||
Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) | 18/04 | 16:30 | Ρωμανός | 0-3 | Δόξα Πατρών |
3η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ρίου | 22/04 | 10:00 | Δόξα Πατρών | 1-7 | Πετεινοί | ||||
Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) | 22/04 | 16:30 | Ρωμανός | 2-0 | Γαλήνη |
4η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ρίου | 25/04 | 16:30 | Πετεινοί | 2-0 | Δόξα Πατρών | ||||
Ντα Λουζ Οβρυάς | 25/04 | 16:30 | Γαλήνη | 4-0 | Ρωμανός |
5η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ντα Λουζ Οβρυάς | 29/04 | 13:30 | Γαλήνη | 3-0 | Δόξα Πατρών | ||||
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | 29/04 | 14:00 | Ρωμανός | 0-3 | Πετεινοί |
6η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ρίου | 02/05 | 17:00 | Πετεινοί | 1-0 | Γαλήνη | ||||
Ζαρουχλεΐκων | 02/05 | 17:00 | Δόξα Πατρών | 1-2 | Ρωμανός |