Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Γ' κατηγορία (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/10 16:00 Πετεινοί 3-0 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/10 10:30 Πυρσός Πατρών 3-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/10 13:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-5 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 15/10 16:00 Ρωμανός 1-2 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/11 15:00 Γαλήνη 4-0 Αθλητική Ένωση Δυμαίων διαιτητές
Ηρακλής Πατρών- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/10 10:00 Ηρακλής Πατρών 1-0 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/10 10:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-1 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 22/10 16:00 Αθλητική Ένωση Δυμαίων 1-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 22/10 16:00 ΑΕ Ροϊτίκων 0-0 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Άρλας 22/10 16:00 Άρλα 2-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές
Γαλήνη- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/10 10:00 Πετεινοί 0-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 29/10 10:00 Γαλήνη 3-2 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 29/10 12:30 Δόξα Πατρών 3-0 Αθλητική Ένωση Δυμαίων διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 29/10 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 4-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 29/10 15:00 Ρωμανός 2-1 Άρλα διαιτητές
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 05/11 10:00 Ηρακλής Πατρών 2-2 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 05/11 12:30 Πυρσός Πατρών 1-1 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Άρλας 05/11 15:00 Άρλα 1-2 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 05/11 15:00 Αθλητική Ένωση Δυμαίων 3-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 05/11 15:00 Γαλήνη 2-1 Πετεινοί διαιτητές
Δόξα Πατρών- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/11 15:00 Πετεινοί 2-0 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/11 10:00 Δόξα Πατρών 4-1 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 12/11 15:00 Αθλητική Ένωση Δυμαίων 1-0 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 12/11 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 1-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 12/11 15:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-3 Γαλήνη διαιτητές
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/11 10:00 Ηρακλής Πατρών 4-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/11 10:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 2-1 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/11 12:30 Πυρσός Πατρών 5-0 Αθλητική Ένωση Δυμαίων διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 19/11 15:00 Ρωμανός 1-3 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/11 15:00 Γαλήνη 1-4 Δόξα Πατρών διαιτητές
Άρλα- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/11 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-2 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ρίου 26/11 12:30 Δόξα Πατρών 2-2 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/11 12:30 Πετεινοί 2-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Άρλας 29/11 15:00 Άρλα 1-2 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 06/12 15:00 Αθλητική Ένωση Δυμαίων 1-2 Ρωμανός διαιτητές
Πυρσός Πατρών- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 02/12 15:00 Γαλήνη 2-1 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/12 10:00 Πυρσός Πατρών 0-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 03/12 10:00 Δόξα Πατρών 2-3 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 03/12 12:30 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 03/12 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 2-1 Αθλητική Ένωση Δυμαίων διαιτητές
Ρωμανός- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/12 15:00 Πετεινοί 3-1 Αθλητική Ένωση Δυμαίων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/12 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-4 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 10/12 10:00 Ηρακλής Πατρών 0-1 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/12 10:00 Πυρσός Πατρών 0-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Άρλας 10/12 15:00 Άρλα 1-1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
ΑΕ Ροϊτίκων- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/12 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-1 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 17/12 12:30 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 2-3 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 17/12 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 0-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 17/12 15:00 Ρωμανός 0-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 10/01 18:00 Δόξα Πατρών 1-2 Άρλα διαιτητές
Αθλητική Ένωση Δυμαίων- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 06/01 15:00 Γαλήνη 2-3 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/01 10:00 Πυρσός Πατρών 0-2 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/01 10:00 Ηρακλής Πατρών 5-1 Αθλητική Ένωση Δυμαίων διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 07/01 15:00 Ρωμανός 4-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Άρλας 07/01 15:00 Άρλα 5-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
Πετεινοί- ρεπό

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/01 10:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-4 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 14/01 12:00 Αθλητική Ένωση Δυμαίων 0-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 14/01 12:00 Δόξα Πατρών 0-3 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 14/01 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 2-1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Άρλας 14/01 15:00 Άρλα 2-1 Πετεινοί διαιτητές
Ηρακλής Πατρών- ρεπό

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/01 10:00 Πετεινοί 2-4 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/01 10:00 Πυρσός Πατρών 6-1 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 21/01 10:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 3-2 Αθλητική Ένωση Δυμαίων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/01 12:30 Δόξα Πατρών 4-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 21/01 15:00 Ρωμανός 1-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
Γαλήνη- ρεπό

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 28/01 10:00 Πυρσός Πατρών 1-2 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 28/01 12:00 Αθλητική Ένωση Δυμαίων 0-2 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 28/01 12:30 Ηρακλής Πατρών 0-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/01 15:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-5 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Άρλας 28/01 15:00 Άρλα 2-1 Ρωμανός διαιτητές
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων- ρεπό

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 04/02 15:30 Ρωμανός 3-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 04/02 15:30 ΑΕ Ροϊτίκων 3-1 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/02 15:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 0-0 Αθλητική Ένωση Δυμαίων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/02 15:30 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 1-7 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 14/02 15:00 Πετεινοί 0-2 Γαλήνη διαιτητές
Δόξα Πατρών- ρεπό

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/02 10:30 Ηρακλής Πατρών 3-1 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 11/02 11:30 Ρωμανός 1-2 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 11/02 12:30 Γαλήνη 5-1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 11/02 13:00 Πυρσός Πατρών 3-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Άρλας 21/02 15:30 Άρλα 5-1 Αθλητική Ένωση Δυμαίων διαιτητές
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων- ρεπό

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 25/02 10:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-3 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 25/02 12:00 Αθλητική Ένωση Δυμαίων 2-4 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 25/02 13:00 Δόξα Πατρών 1-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 25/02 15:30 ΑΕ Ροϊτίκων 1-0 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/03 16:00 Πετεινοί 0-1 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
Άρλα- ρεπό

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 04/03 10:30 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 3-0 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 04/03 13:00 Ηρακλής Πατρών 5-3 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 04/03 16:00 Ρωμανός 3-0 Αθλητική Ένωση Δυμαίων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 04/03 16:00 Γαλήνη 5-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 04/03 16:00 ΑΕ Ροϊτίκων 0-3 Πετεινοί διαιτητές
Πυρσός Πατρών- ρεπό

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/03 16:00 Πετεινοί 2-0 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/03 16:00 Ηρακλής Πατρών 1-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Άρλας 11/03 16:00 Άρλα 5-3 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/03 16:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 11/03 16:00 Αθλητική Ένωση Δυμαίων 0-3 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
Ρωμανός- ρεπό

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/03 11:00 Δόξα Πατρών 3-5 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/03 11:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 4-1 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 18/03 12:00 Αθλητική Ένωση Δυμαίων 1-4 Πετεινοί διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 18/03 16:30 Ρωμανός 0-2 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 18/03 16:30 Γαλήνη 1-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
ΑΕ Ροϊτίκων- ρεπό

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 25/03 11:00 Ηρακλής Πατρών 2-2 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 25/03 11:00 Πυρσός Πατρών 2-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 25/03 17:30 Γαλήνη 2-2 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Άρλας 25/03 17:30 Άρλα 4-3 Δόξα Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 25/03 17:30 Πετεινοί 1-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
Αθλητική Ένωση Δυμαίων- ρεπό

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/04 11:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 5-2 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 01/04 11:00 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 3-3 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 01/04 12:00 Αθλητική Ένωση Δυμαίων 0-1 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 01/04 14:00 Δόξα Πατρών 0-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 01/04 17:30 ΑΕ Ροϊτίκων 3-0 Γαλήνη διαιτητές
Πετεινοί- ρεπό