Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Γ' κατηγορία (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πέττα - Δόξα Πεττα 0-3 Άρλα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/10 16:30 Πυρσός Πατρών 4-1 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 08/10 16:30 Πρωτέας 0-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/10 13:30 Διαγόρας 2010 2-4 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 09/10 16:30 ΑΕ Ροϊτίκων 1-1 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 09/10 16:30 Πείρος Ισώματος 2-2 Προοδευτική Πατρών διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων - Διαγόρας 2010 3-0 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 15/10 16:00 Προοδευτική Πατρών 0-1 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/10 13:30 Ακάδημος Λαρισσού 1-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 16/10 16:00 Μετόχι 0-2 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 16/10 16:00 Σταροχώρι 3-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Άρλας 16/10 16:00 Άρλα 0-2 Πείρος Ισώματος διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πέττα - Δόξα Πεττα 0-3 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/10 18:30 Ακάδημος Λαρισσού 2-0 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/10 13:00 Πρωτέας 2-3 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/10 16:00 Καμίνια 6-1 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 23/10 16:00 ΑΕ Ροϊτίκων 1-2 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/10 16:00 Πυρσός Πατρών 0-4 Διαγόρας 2010 διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων - Πυρσός Πατρών 3-0 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 29/10 16:00 Σταροχώρι 2-3 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 30/10 12:30 Διαγόρας 2010 2-0 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Άρλας 30/10 15:00 Άρλα 2-2 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 30/10 15:00 Πείρος Ισώματος 4-0 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 30/10 15:00 Μετόχι 2-1 Προοδευτική Πατρών διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πέττα - Δόξα Πεττα 0-3 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/11 17:30 Ακάδημος Λαρισσού 1-2 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 06/11 15:00 Προοδευτική Πατρών 0-2 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 06/11 15:00 Μετόχι 2-4 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 06/11 15:00 Καμίνια 1-3 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 06/11 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 2-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων - ΑΕ Ροϊτίκων 3-0 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/11 15:00 Πυρσός Πατρών 0-2 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/11 10:00 Πρωτέας 0-2 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/11 12:30 Διαγόρας 2010 1-2 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές Άρλας 13/11 15:00 Άρλα 1-3 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 13/11 15:00 Πείρος Ισώματος 8-0 Μετόχι διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πέττα - Δόξα Πεττα 0-3 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 20/11 15:00 Καμίνια 1-2 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 20/11 15:00 Μετόχι 1-3 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/11 15:00 Προοδευτική Πατρών 0-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 20/11 15:00 Σταροχώρι 2-2 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Άρλας 20/11 15:00 Άρλα 2-2 Διαγόρας 2010 διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 01/01 02:00 Καμίνια 3-0 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 26/11 17:30 Ακάδημος Λαρισσού 3-1 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 27/11 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 2-1 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 27/11 15:00 Πρωτέας 1-5 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 27/11 15:00 Πείρος Ισώματος 5-0 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/12 15:00 Πυρσός Πατρών 2-2 Άρλα διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πέττα - Δόξα Πεττα 0-3 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 11/12 12:30 Διαγόρας 2010 1-0 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 11/12 15:00 Πείρος Ισώματος 3-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Άρλας 11/12 15:00 Άρλα 4-2 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 11/12 15:00 Σταροχώρι 3-2 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 11/12 15:00 Προοδευτική Πατρών 1-3 Καμίνια διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς - Προοδευτική Πατρών 3-0 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 18/12 15:00 Πρωτέας 0-3 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 18/12 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 0-4 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/12 15:00 Ακάδημος Λαρισσού 2-2 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 18/12 15:00 Καμίνια 2-0 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 18/12 15:00 Μετόχι 2-1 Σταροχώρι διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας - Σταροχώρι 3-0 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/01 10:00 Πυρσός Πατρών 0-2 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/01 12:30 Πρωτέας 1-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Άρλας 15/01 15:00 Άρλα 5-0 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/01 15:00 Διαγόρας 2010 4-1 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 15/01 15:00 Πείρος Ισώματος 4-2 Καμίνια διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άρλας - Άρλα 3-0 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 21/01 17:30 Ακάδημος Λαρισσού 1-2 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 22/01 12:30 Προοδευτική Πατρών 0-3 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/01 12:30 Καμίνια 1-0 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 22/01 15:00 Σταροχώρι 2-3 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 22/01 15:00 Μετόχι 2-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πέττα - Δόξα Πεττα 0-3 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 29/01 10:00 Πυρσός Πατρών 0-1 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 29/01 12:30 Πρωτέας 1-2 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 29/01 15:00 Πείρος Ισώματος 3-1 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 29/01 15:00 ΑΕ Ροϊτίκων 3-2 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 29/01 15:00 Καμίνια 1-1 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ισώματος - Πείρος Ισώματος 3-0 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 12/02 10:30 Προοδευτική Πατρών 1-0 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 12/02 13:00 Διαγόρας 2010 2-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 12/02 15:30 Μετόχι 0-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 12/02 15:30 Σταροχώρι 4-4 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Άρλας 12/02 15:30 Άρλα 3-1 Πρωτέας διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πέττα - Δόξα Πεττα 0-3 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/02 18:30 Ακάδημος Λαρισσού 0-3 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/02 13:00 Πρωτέας 0-4 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/02 13:00 Προοδευτική Πατρών 0-1 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 19/02 15:30 ΑΕ Ροϊτίκων 0-2 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/02 15:30 Καμίνια 1-0 Σταροχώρι διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων - Πρωτέας 3-0 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 04/03 16:00 Σταροχώρι 3-0 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 05/03 11:00 Πυρσός Πατρών 3-2 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 05/03 13:30 Διαγόρας 2010 1-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 05/03 16:00 Πείρος Ισώματος 8-1 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Άρλας 05/03 16:00 Άρλα 4-1 Μετόχι διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πέττα - Δόξα Πεττα 0-3 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 12/03 13:00 Καμίνια 1-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 12/03 13:00 Προοδευτική Πατρών 0-3 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 12/03 16:00 Σταροχώρι 0-0 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 12/03 16:00 Μετόχι 0-2 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/03 18:30 Ακάδημος Λαρισσού 4-1 Πρωτέας διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λάππα - Ακάδημος Λαρισσού 3-0 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/03 10:30 Πυρσός Πατρών 4-1 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/03 13:00 Διαγόρας 2010 1-1 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 19/03 16:00 Πείρος Ισώματος 2-0 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/03 16:00 Πρωτέας 1-1 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 19/03 16:00 ΑΕ Ροϊτίκων 1-1 Καμίνια διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πέττα - Δόξα Πεττα 0-3 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 02/04 11:00 Προοδευτική Πατρών 2-2 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 02/04 17:30 Διαγόρας 2010 0-3 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Άρλας 02/04 17:30 Άρλα 7-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 02/04 17:30 Σταροχώρι 7-1 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 02/04 17:30 Μετόχι 2-1 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μετοχίου - Μετόχι 3-0 Δόξα Πεττα διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων - Πρωτέας 0-3 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 08/04 17:30 Πυρσός Πατρών 1-4 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/04 14:00 Καμίνια 0-0 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 09/04 15:00 Ακάδημος Λαρισσού 1-1 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 09/04 17:30 ΑΕ Ροϊτίκων 2-3 Άρλα διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πέττα - Δόξα Πεττα 0-3 Προοδευτική Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/04 11:00 Πυρσός Πατρών 1-0 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Άρλας 23/04 17:30 Άρλα 3-3 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/04 17:30 Διαγόρας 2010 0-2 Ακάδημος Λαρισσού διαιτητές
διαιτητές Ισώματος 23/04 17:30 Πείρος Ισώματος 6-1 ΑΕ Ροϊτίκων διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 23/04 17:30 Σταροχώρι 3-0 Μετόχι διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πέττα - Δόξα Πεττα 0-3 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 30/04 15:00 Ακάδημος Λαρισσού 5-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 30/04 15:00 Καμίνια 0-3 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 30/04 18:00 Μετόχι 1-1 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Ροιτίκων 30/04 18:00 ΑΕ Ροϊτίκων 2-1 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 07/05 18:00 Προοδευτική Πατρών 1-1 Άρλα διαιτητές